bank tagged posts

Kredyt SKOK

W przypadku gdy "będziesz przyparty do muru" i nagle musisz otrzymać trochę gotówki na spłatę długu w banku lub innego długu, a nie masz już zdolność kredytową w banku to wiedz że nie wszystko stracone i występuje korzystne rozwiązanie. Wyjściem z tego kłopotu będzie kredyt pozabankowy.
Czytaj dalej

Jakie obowiązki ma notariusz i poprzez którą osobę jest mianowany na swoje stanowisko?

Niemalże wszelki z nas posiadał kiedyś sytuację, w której miał uzyskać jakiś Spadek. Żeby takiego rodzaju usługę była przeprowadzona prawidłowo, w kwestię powinien zostać włączony specjalny urzędnik państwowy.
Czytaj dalej

Nie radzisz sobie ze spłatą rat? Zdecyduj się na konsolidację

Polacy cały czas dość chętnie zaciągają kredyty: na nowe auto, mieszkanie, wycieczki. Coraz częściej decydują się na dodatkowe oferty banków, korzystając z kart kredytowych czy kredytów odnawialnych w ramach konta osobistego. Jeśli zobowiązań jest sporo i przekraczają one comiesięczne dochody, łatwo wpaść w spiralę zadłużenia. Wówczas warto zastanowić się nad kredytem konsolidacyjnym.
Czytaj dalej

Wartościowe rady powiązane z wyborem kredytu

Dwudziesty pierwszy wiek stawia czasem wielu ludziom mnóstwo wymagań, którym nie sposób sprostać nie mając w kieszeni właściwych |funduszy. Trudności pieniężne dotykając dziś bardzo wielu osób. Czasem, aby z nich wyjść przydatne okazują się oferty takiego rodzaju jak kredyt od ręki. Jak jednak najperfekcyjniej je wybierać?
Czytaj dalej