bank tagged posts

Jakie obowiązki ma notariusz i poprzez którą osobę jest mianowany na swoje stanowisko?

Niemalże każdy z nas posiadał w przeszłości sytuację, w której miał otrzymać jakikolwiek Spadek. Aby takiego rodzaju usługę została przeprowadzona dobrze, w kwestię powinien być włączony specjalistyczny urzędnik państwowy.
Czytaj dalej

Droga do kariery rzeczoznawcy majątkowego

Wycena nieruchomości to pewny zawód, dający wysokie zarobki i rozległe możliwości pracy na własną rękę lub w firmie. Rzeczoznawca majątkowy może dokonywać wyceny nieruchomości, określać wartość hipoteczną i katastralną oraz potwierdzać ewentualne straty. Przydaje się w wielu instytucjach - od banków, przez samorządy, po przedsiębiorstwa i rolnictwo.
Czytaj dalej

Pilnie będziesz potrzebować gotówki? Zdobądź szybką pożyczkę bez formalności i załatw swoje sprawy

Każdemu z nas może przydarzyć się nagła sytuacja, kiedy będzie potrzebować pieniędzy. Może być to jakiś pilny sprawunek lub kłopoty o różnorodnym charakterze. Nie zawsze dysponuje się odłożonymi środkami albo jest od kogo rzeczone środki pożyczyć. W niektórych sytuacjach musi udać się do banku i wnioskować o udzielenie kredytu, a nie zawsze okazuje się to proste.
Czytaj dalej

Nie radzisz sobie ze spłatą rat? Zdecyduj się na konsolidację

Polacy bezustannie zaciągają kredyty: na samochód, nowy sprzęt AGD czy RTV, zagraniczne podróże. Z coraz większą śmiałością decydują się na dodatkowe oferty banków, korzystając z kart kredytowych czy debetów na rachunkach bankowych. Jeśli zobowiązań jest sporo i przekraczają one comiesięczne dochody, łatwo wpaść w spiralę zadłużenia. Wówczas warto zastanowić się nad kredytem konsolidacyjnym.
Czytaj dalej