bank tagged posts

Nie radzisz sobie ze spłatą rat? Zdecyduj się na konsolidację

Polacy cały czas dość chętnie zaciągają kredyty: na nowe auto, mieszkanie, wycieczki. Coraz częściej decydują się na dodatkowe oferty banków, korzystając z kart kredytowych czy kredytów odnawialnych w ramach konta osobistego. Jeśli zobowiązań jest sporo i przekraczają one comiesięczne dochody, łatwo wpaść w spiralę zadłużenia. Wówczas warto zastanowić się nad kredytem konsolidacyjnym.
Czytaj dalej

Wartościowe rady powiązane z wyborem kredytu

Dwudziesty pierwszy wiek stawia czasem wielu ludziom mnóstwo wymagań, którym nie sposób sprostać nie mając w kieszeni właściwych |funduszy. Trudności pieniężne dotykając dziś bardzo wielu osób. Czasem, aby z nich wyjść przydatne okazują się oferty takiego rodzaju jak kredyt od ręki. Jak jednak najperfekcyjniej je wybierać?
Czytaj dalej

Czym jest kredyt hipoteczny?

Kredyt hipoteczny jest kredytem, za którym niejednokrotnie rozglądają się osoby rozpoczynające wspólne życie. Nie tylko po ślubie, ale także po prostu żyjący razem i pragnący mieć swoje mieszkanie, jakie będą mogli urządzić tak, jak od zawsze marzyli. Nadmieniony kredyt jest najlepszą metodą na to, by dążenia te osiągnąć, oczywiście o ile nie odziedziczyliśmy spadku albo nie uzbieraliśmy niezbędnej sumy, co jest ciężkim zadaniem.
Czytaj dalej

Gdy zostaniemy zatrudnieni na umowę na czas nieokreślony

Gdy zaczynamy karierę zawodową zależy nam, by mieć umowę o pracę. W wielu sytuacjach ją otrzymujemy. To rzeczywiście istotne, żeby dbać o to, by taką umowę podpisać, bo mamy lepsze warunki, przez taką umowę. Można czuć się faktycznie bardziej pewnie.
Czytaj dalej