bank tagged posts

Czym jest kredyt hipoteczny?

Kredyt hipoteczny jest kredytem, za którym niejednokrotnie rozglądają się osoby zaczynające wspólne życie. Nie tylko po zawarciu związku małżeńskiego, lecz także po prostu żyjący razem oraz chcący mieć własne mieszkanie, jakie będą mogli zaaranżować tak, jak zawsze marzyli. Wspomniany kredyt jest doskonałą metodą na to, by dążenia te spełnić, oczywiście o ile nie odziedziczyliśmy spadku bądź nie nazbieraliśmy potrzebnej sumy, co jest trudnym zadaniem.
Czytaj dalej

Kredyt SKOK

Jeśli "zostałeś przyparty do muru" i pilnie musisz dostać trochę gotówki na regulację długu w banku lub innego długu, a nie masz już zdolność kredytową w instytucji bankowej to wiedz że nie wszystko na marne i istnieje pewne rozwiązanie. Rozwiązaniem tego problemu jest kredyt pozabankowy.
Czytaj dalej

Odwrócona Hipoteka – stosunkowo nowe „narzędzie” finansowe przeznaczone głównie dla osób starszych

Jednym z najistotniejszych wyzwań w obliczu których staje dzisiejszy świat, a zwłaszcza państwa „starego kontynentu” w tym również Polska jest z całą pewnością starzejące się społeczeństwo.
Czytaj dalej

Pilnie będziesz potrzebować gotówki? Zdobądź szybką pożyczkę bez formalności i załatw swoje sprawy

Każdemu z nas może przytrafić się nagła sytuacja, kiedy potrzebuje pieniędzy. Może być to jakiś bezzwłoczny sprawunek albo kłopoty o różnorodnym charakterze. Nie w każdej sytuacji dysponuje się oszczędnościami albo ma od kogo rzeczone fundusze pożyczyć. W pewnych sytuacjach trzeba udać się do banku i poprosić o udzielenie kredytu, a nie zawsze okazuje się to łatwe.
Czytaj dalej