bank tagged posts

Jakie obowiązki ma notariusz i poprzez którą osobę jest mianowany na swoje stanowisko?

Prawie wszelki z nas posiadał w przeszłości sytuację, w jakiej miał otrzymać jakikolwiek Spadek. Aby tego typu usługę została przeprowadzona dobrze, w kwestię powinien zostać włączony specjalistyczny urzędnik państwowy.
Czytaj dalej

Pilnie będziesz potrzebować gotówki? Zdobądź szybką pożyczkę bez formalności i załatw swoje sprawy

Każdemu z nas może przydarzyć się nagła sytuacja, kiedy będzie potrzebować pieniędzy. Może być to jakiś pilny sprawunek lub kłopoty o różnorodnym charakterze. Nie zawsze dysponuje się odłożonymi środkami albo jest od kogo rzeczone środki pożyczyć. W niektórych sytuacjach musi udać się do banku i wnioskować o udzielenie kredytu, a nie zawsze okazuje się to proste.
Czytaj dalej

Nie radzisz sobie ze spłatą rat? Zdecyduj się na konsolidację

Polacy bezustannie zaciągają kredyty: na samochód, nowy sprzęt AGD czy RTV, zagraniczne podróże. Z coraz większą śmiałością decydują się na dodatkowe oferty banków, korzystając z kart kredytowych czy debetów na rachunkach bankowych. Jeśli zobowiązań jest sporo i przekraczają one comiesięczne dochody, łatwo wpaść w spiralę zadłużenia. Wówczas warto zastanowić się nad kredytem konsolidacyjnym.
Czytaj dalej

Jakiego rodzaju formalności i dokumenty są konieczne podczas zakupu mieszkania z rynku wtórnego na kredyt.

Droga którą musi pokonać potencjalny właściciel mieszkania jest naprawdę długa, szczególnie jeśli chce się przy tym posiłkować kredytem.
Czytaj dalej