bezpieczeństwo tagged posts

Międzynarodowy standard bezpieczeństwa informacji ISO 27001

W Polsce jest dużo aktów prawnych, które dotyczą ochrony danych. Dla wielu grup zawodowych istnieją wymagania dotyczące tajemnicy zawodowej, jaka zarządza zapewnienie wyznaczonym danym właściwej ochrony. Brak wypełnienia takich obowiązków może być powodem efektów prawnych.
Czytaj dalej

Szkolenia HACCP gwarantem zaznajomienia się z istotną tematyką bezpieczeństwa żywności

System bezpieczeństwa żywności to niezmiernie znaczący temat. Aby się z nim zaznajomić, najlepsze będą szkolenia HACCP. Jaką dokładnie tematykę poruszają i jaki jest cel wskazanych szkoleń?
Czytaj dalej

Kurtyny bezpieczeństwa gwarantują zarówno bezpieczeństwo, jak i w przemysłowym środowisku sporą wydajność urządzeń

W przypadku kluczowych zadań w branży przemysłowej, a także podczas ważnych akcji ochronnych najistotniejszą funkcję odgrywa bezpieczeństwo osób i mienia. W tym obszarze wykorzystuje się efektywne rozwiązania, jakich głównym zadaniem jest pełna kontrola i gwarancja bezpieczeństwa do momentu usunięcia niebezpieczeństwa. Najnowocześniejszymi rozwiązaniami w tym zakresie są między innymi optyczne kurtyny bezpieczeństwa.
Czytaj dalej

Gadżety, które będą niezbędne w trakcie pracy na magazynie.

Przedmioty, które pozostają konieczne w użyciu podczas prac magazynowych to wszystkie, o jakich z pewnością nie może zapominać osoba biorąca odpowiedzialność za złożenie zleceń. To ona ma obowiązek albowiem dopilnować, aby tak samo zatrudnieni posiadali wszystko, co jest im niezbędne w pracy, jak i żeby na hali magazynowej znalazły się przedmioty niezbędne do wykonywania obowiązków.
Czytaj dalej