biznes tagged posts

Jesteś pasażerem, ale czy zdajesz sobie sprawę, jakie masz prawa? Trzeba o nich pamiętać, aby nie zostać oszukanym

Czy wiesz jakie są prawa pasażera w ruchu lotniczym? W zakresie odmowy przyjęcia na pokład czy odwołania lotu? To bardzo istotne kwestie, bo mogą się zdarzyć każdemu z nas. Warto wiedzieć, które prawa nam przysługują, ażeby egzekwować je świadomie. Regulacja definiuje, jaka jest odpowiedzialność sprzedawcy biletu, i nie jest istotne, czy jest to lot rejsowy czy czarterowy. Zastosowania nie mają tu też inne czynniki, takie jak to, czy bilet kupiliśmy bezpośrednio w biurze podróży czy sprzedały nam go linie lotnicze. Co jeszcze powinniśmy wiedzieć?
Czytaj dalej

Czego konkretnie potrzebujesz w profesjonalnym salonie spa?

W współczesnych czasach coraz więcej ludzi decyduje się na rzucenie swojej nudnawej prac w korporacji i rozkręcenie swojego biznesu. Jeżeli Ty także się nad tym zastanawiasz, przeczytaj nasz tekst i dowiedz się, w jakie branże aktualnie opłaca się inwestować i czego dokładnie będziesz potrzebować na początek!


Gabinety urody


Jeśli jesteś kobietą, niewątpliwie powinnaś postawić na jakąś branżę, na której się świetnie znasz.
Czytaj dalej

Biuro obsługi księgowej – nowoczesne biuro rachunkowe w Bytomiu

Wielu przedsiębiorców, zarówno początkujących jaki i posiadających wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu firmy, zastanawia się czy opłaca się korzystać z usług proponowanych przez biuro rachunkowe.
Czytaj dalej

Jak radzić sobie na współczesnym rynku prowadząc własną działalność gospodarczą?

Prowadzenie działalności gospodarczej, która osiąga spory sukces jest marzeniem niejednego z nas. Wiąże się to z niezliczonymi korzyściami oraz zaletami, więc nikogo nie powinien zaskakiwać fakt, że tak wiele osób usiłuje rozkręcić biznes. Po pierwsze, jest to ogromna szansa na generowanie wyjątkowo dużych dochodów, na jakie nie możemy z reguły liczyć, gdy posiadamy pracę „na etacie”.
Czytaj dalej