biznes tagged posts

Trudności przy prowadzeniu działalności gospodarczej – jak radzić sobie z obowiązkowymi sprawozdaniami finansowymi?

Statystyki wyraźnie pokazują, że praktycznie większość osób dorosłych przynajmniej raz w swoim życiu poważnie zastanawiała się nad rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej, co jest najprostszą drogą do osiągnięcia sukcesu zawodowego i wysokiego statusu społecznego. Jest to ogromna szansa na generowanie wyjątkowo pokaźnych dochodów każdego miesiąca, co jest bez wątpienia celem wielu osób.
Czytaj dalej

Efektywne ściąganie wierzytelności w Praszce

W dzisiejszych realiach bardzo dużo Polaków prowadzi własne działalności gospodarcze. Część z nich nawiązuje kooperację z innymi biznesmenami, handlując albo świadcząc inne usługi.
Czytaj dalej

Jesteś pasażerem, ale czy zdajesz sobie sprawę, jakie masz prawa? Trzeba o nich pamiętać, aby nie zostać oszukanym

Czy wiesz jakie są prawa pasażera w ruchu lotniczym? W zakresie odmowy przyjęcia na pokład czy odwołania lotu? To bardzo istotne kwestie, bo mogą się zdarzyć każdemu z nas. Warto wiedzieć, które prawa nam przysługują, ażeby egzekwować je świadomie. Regulacja definiuje, jaka jest odpowiedzialność sprzedawcy biletu, i nie jest istotne, czy jest to lot rejsowy czy czarterowy. Zastosowania nie mają tu też inne czynniki, takie jak to, czy bilet kupiliśmy bezpośrednio w biurze podróży czy sprzedały nam go linie lotnicze. Co jeszcze powinniśmy wiedzieć?
Czytaj dalej

Czego konkretnie potrzebujesz w profesjonalnym salonie spa?

W współczesnych czasach coraz więcej ludzi decyduje się na rzucenie swojej nudnawej prac w korporacji i rozkręcenie swojego biznesu. Jeżeli Ty także się nad tym zastanawiasz, przeczytaj nasz tekst i dowiedz się, w jakie branże aktualnie opłaca się inwestować i czego dokładnie będziesz potrzebować na początek!


Gabinety urody


Jeśli jesteś kobietą, niewątpliwie powinnaś postawić na jakąś branżę, na której się świetnie znasz.
Czytaj dalej