biznes tagged posts

Czy firma powinna kooperować z kancelarią prawniczą?

Stworzenie swojej firmy to z pewnością marzenie wielu z nas. Mimo że może to wydawać się czasem skomplikowane zadanie do wypełnienia, to jednak nasze samozaparcie oraz nieustępliwość w gonieniu do celu są w stanie doprowadzić nas do kluczowego rezultatu, którym będzie otwarcie firmy. Statystyki dobitnie pokazują nam, że coraz to większy procent naszego społeczeństwa decyduje się na taką formę zarobku, bowiem pozwala nam być w pełni niezależnymi, a zarazem przy tym rozwijając osobiste zdolności.
Czytaj dalej

Kontrola urzędowa normy ISO 9001:2015 – streszczenie zmian. Czy cokolwiek się odmieniło?

W tej chwili po raz czwarty osiągana jest rewizja normy ISO 9001, na zgodność z którą certyfikowanych jest powyżej 1,1 mln organizacji na całym świecie. W Polsce w posiadaniu certyfikatu ISO 9001 jest aż 10 110 tys. organizacji. Od roku 2012 internacjonalny Komitet Techniczny pracuje nad następną, całościową rewizją kanonu.
Czytaj dalej

Najbardziej odpowiednie centrum kongresowe na organizowaną konferencję naukową

Konferencje naukowe, naukowo-techniczne lub biznesowe to niezmienny kompinenet kreowania działań promocyjnych, które mają za zadanie zainteresować towarem oraz zachęcić do wzięcia udziału w inwestycji. Najczęściej organizowane są w centrach konferencyjnych w miejscowościach letniskowych i uzdrowiskach (takich jak Ciechocinek) po to, żeby przy okazji konferencji dać uczestnikom możliwość na kilka dni wypoczynku.
Czytaj dalej

Aule konferencyjne i restauracje w Poznaniu – dobrze wyekwipowane i ekskluzywne miejsca

Teraźniejsze przedsiębiorstwa skupiają swoje działania nie jedynie na przychodach i jak najogromniejszej liczebności sukcesów. Przekształciło się nastawienie do PRacowników, którzy obecnie delegowani są na różnorodne wykłady, żeby rozwijać i ulepszać swoje zdolności.


Mnóstwo przedsiębiorstw ogniskuje się obecnie na postępie i budowaniu relacji.
Czytaj dalej