biznes tagged posts

Co zrobić, by z sukcesami prowadzić sklep internetowy?

A może by tak otworzyć e-sklep? Dużo osób tak często rozumuje. Naturalnie to ma sporo sensu, jednakże fakty są takie, że niemała część polskich sklepów internetowych najzwyczajniej w świecie nie cechuje się wysokim poziomem. A więc przedsiębiorca, bardzo często dopiero rozpoczynający swoją przygodę z zarządzaniem firmą, choć ma niemałe ambicje, nie potrafi zarobić, uzyskiwać odpowiednią ilość klientów. Cóż, nie jest powiedziane, iż każdy handlowiec może odnieść pożądany sukces, ale tak czy siak warto próbować!
Czytaj dalej

Jesteś pasażerem, ale czy zdajesz sobie sprawę, jakie masz prawa? Trzeba o nich pamiętać, aby nie zostać oszukanym

Czy wiesz jakie są prawa pasażera w ruchu lotniczym? W zakresie odmowy przyjęcia na pokład lub odwołania lotu? To bardzo ważne kwestie, gdyż mogą się zdarzyć każdemu z nas. Dobrze znać, jakie prawa nam przysługują, ażeby korzystać z nich skutecznie. Regulacja określa, jaka jest odpowiedzialność sprzedawcy biletu, i nie jest istotne, czy jest to lot czarterowy czy rejsowy. Zastosowania nie mają tu także pozostałe czynniki, takie jak to, czy bilet zakupiliśmy bezpośrednio w biurze podróży czy sprzedały nam go linie lotnicze. Co jeszcze warto wiedzieć?
Czytaj dalej

Jak radzić sobie na współczesnym rynku prowadząc własną działalność gospodarczą?

Prowadzenie działalności gospodarczej, która osiąga imponujący sukces jest marzeniem wielu osób. Wiąże się to ze sporymi korzyściami oraz zaletami, więc nikogo nie powinien zaskakiwać fakt, że tak wielu ludzi próbuje swoich sił w biznesie. Po pierwsze, jest to spora szansa na osiąganie wyjątkowo dużych dochodów, na jakie nie możemy raczej liczyć, gdy posiadamy pracę „na etacie”.
Czytaj dalej

Radca prawny przyjmuje w kancelarii

W dzisiejszych czasach bez sensu samodzielnie zajmować się prawnymi aspektami bez względu na to, w jakiej dziedzinie się poruszamy. Najistotniejsze to mieć odpowiednich ludzi wokół siebie, profesjonalistów, którzy rozumieją, co i jak.
Czytaj dalej