biznes tagged posts

Obecnie dostępne szkolenia dla specjalistów

Ciągłe doszkalanie się to obecnie nic dziwnego. Chcemy mieć coraz więcej kursów, by być atrakcyjniejszymi na rynku pracy. Kursy dostępne są dla zatrudnionych we wszystkich branżach.


Właściciele wielkich korporacji dobrze wiedzą, iż regularne szkolenie swoich pracowników daje rewelacyjne efekty.
Czytaj dalej

Obecnie coraz więcej osób pada ofiarą oszustw finansowych. Przestępstwa te przyjmują różne rodzaje, jednakże zazwyczaj musimy szukać pomocy w sądzie.

Obecnie coraz więcej osób pada ofiarą oszustw finansowych. Wykroczenia te przyjmują różne formy, a także mają różne przyczyny, jednakże w większości tych sytuacji poszkodowany musi szukać pomocy na drodze prawnej.
Czytaj dalej

Los młodego właściciela firmy

Nie radzisz sobie na etacie, nie trafiasz do miejsc, w które pragnąłbyś się dostać. Ciężko Ci jest się dopasować do rynku pracy. Skończyłeś studia, jakie nie napawają do optymizmu w dziedzinie znalezienia interesującej pracy, ale stale się starasz. W końcu dajesz sobie spokój, trafiasz na kolejną propozycję pracy za marne pieniądze. Już sobie myślisz, czy tak mało jesteś wart, przecież czujesz w sobie ogromny potencjał. Dość tego, w końcu ogłaszasz całemu światu, wszystkim pokaże, zaczynam działać na własną rękę.
Czytaj dalej

Droga do kariery rzeczoznawcy majątkowego

Wycena nieruchomości to pewny zawód, dający wysokie zarobki i rozległe możliwości pracy na własną rękę lub w firmie. Rzeczoznawca majątkowy może dokonywać wyceny nieruchomości, określać wartość hipoteczną i katastralną oraz potwierdzać ewentualne straty. Przydaje się w wielu instytucjach - od banków, przez samorządy, po przedsiębiorstwa i rolnictwo.
Czytaj dalej