branża tagged posts

Jeśli kolejny raz dotychczasowa praca okazała się niestała i stajemy przed trudnością co dalej, warto wziąć pod uwagę zupełnieodmiennąprofil zarobkowania.

Szukając pracy warto zwrócić uwagę na branżę ubezpieczeniową i zostać agentem towarzystwa ubezpieczeniowego albo multiagentem. Na czym polega praca agenta ubezpieczeniowego ? Przede wszystkim jest on pośrednikiem między towarzystwem ubezpieczeniowym a potencjalnym klientem Jest to człowiek doskonale znający branżę i towary finansowe, jakie występują z propozycją firmy działające na polskim rynku finansowym czy ubezpieczeniowym.
Czytaj dalej

Radca prawny przyjmuje w kancelarii

W dzisiejszych czasach nie ma sensu samodzielnie przejmować się prawnymi aspektami bez znaczenia, w jakiej branży się poruszamy. Najistotniejsze to mieć odpowiednich ludzi koło siebie, profesjonalistów, którzy rozumieją, co i jak.
Czytaj dalej

Czym się charakteryzuje zawód agenta ubezpieczeniowego, co trzeba spełnić, aby można nim było zostać.

Ubezpieczeniowa branża od bardzo dawna kusi ludzi ceniących sobie niezależność i chęć pracowania dla siebie. I co najważniejsze daje możliwości na to, aby rzeczywiście zdobyć pełną finansową niezależność bez obowiązku pracowania dla kogoś. Oczywiście jeżeli ktoś myśli, że w zawodzie agenta wszystko przychodzi na zawołanie grubo się myli.
Czytaj dalej

Szkolenia zamknięte i otwarte – co? Podobieństwa i różnice

Szkolenia są niezwykle ważną kwestią w działaniu każdej firmy. Za ich pomocą pracownicy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje, a przedsiębiorstwo może doskonale się rozwijać. Często pada pytanie, czy szkolenia jest w ogóle potrzebne. Odpowiedź jest zdecydowanie twierdząca. Pracownicy poznają nowe metody spełniania swoich obowiązków, dzięki czemu zwiększą swoje umiejętności.
Czytaj dalej