Leasing nieruchomość: dość mało znane, ale warte bliższego poznania zagadnienie

Zakup nieruchomości dla działalności gospodarczej to najczęściej bardzo kosztowne przedsięwzięcie. Nierzadko jest to na tyle duży wydatek, że dana firma nie ma aż tak dużo pieniędzy by móc go zrealizować. Pojawiła się jednak ciekawa opcja. Dla wielu będzie to niezwykle pomocne.

firma leasingowa

Autor: Daniel Lobo
Źródło: http://www.flickr.com

Dotychczas naprawdę bardzo wielu z nas kojarzyła leasing jedynie z możliwością zakupu pojazdu. W ostatnim czasie jednak na rynku pojawiała się całkowicie nowa możliwości dla osób posiadających firmę, które potrzebują nowych nieruchomości, nie mają z czego sfinansować ich kupna i nie chcą zaciągać kredytu w banku. Ta nowa możliwość to leasing nieruchomości. Coraz popularniejszy leasing nieruchomości nie jest adresowany do małych przedsiębiorstw.

Chcesz rozszerzyć swoją znajomość rzeczy z tego tematu? Z tą ideą opracowaliśmy następny wpis na poniższej stronie – ciekawostka (http://www.cosmohomes.es/?idio=17) oczekuje tam na Ciebie.

Jest to wieloletnie zobowiązanie, z którym łatwiej poradzą sobie duże firmy. Jeśli ktoś jest nastawiony na taką formę skorzystania z nieruchomości warto zainteresować się niezwykle różnorodnymi rodzajami budynków, w zależności oczywiście od potrzeb i profilu danego przedsiębiorstwa. Procedury powiązane z leasingiem nieruchomości przypominają te, które są wszczynane w momencie, kiedy decydujemy się na zaciągnięcie zobowiązania długoterminowego w banku. Zobacz więcej: homeleasing.pl/mieszkania.

Z leasingu nieruchomości będą mogły korzystać nie tylko potężne firmy. Osoby, które marzą o swoich czterech kątach mogą zamiast zaciągać kredyt hipoteczny na urzeczywistnienie własnego marzenia, wziąć mieszkanie w leasing. Coraz popularniejsze mieszkanie w leasing to oferta pomyślana przede wszystkim o osobach, które pomimo starań nie mają szans na uzyskanie kredytu hipotecznego. Okres leasingowania mieszkania może być niezwykle zróżnicowany. Najkrótszy wynosi dwanaście miesięcy, ale nie ma żadnych przeszkód, by został on wydłużony nawet do dwudziestu pięciu lat. Jakie są plusy tej formy zdobycia mieszkania?

oświetlenie

Źródło: pixabay.com

Przede wszystkim osoba która ubiega się o leasing nieruchomości nie musi mieć wysokiej zdolności kredytowej, jak ma to miejsce w przypadku kredytów hipotecznych. Leasing jest więc dla tych osób opcją naprawdę korzystną. Niewystarczająca zdolność kredytowa jest bowiem jedną z najczęstszych przyczyn odmowy udzielenia kredytu hipotecznego. Nie ma także znaczenie wiek, jaki osoba będzie miała w momencie wpłacania ostatniej raty leasingowej. Dla osób ubiegających się o kredyt wiek może być sporym problemem, jeśli chodzi o jego przyznanie. Nowy artykuł: homeleasing.pl/.