Zapytanie ofertowe – genialny pomysł

Około roku temu otrzymałem pocztą do domu książkę telefoniczną z katalogiem firm. Nie wyrzuciłem jej, ale do dzisiaj do niej nie zajrzałem. Może zostawię w formie pamiątki dla dzieci ? W sumie to trochę zaskoczył mnie fakt, że takie publikacje jeszcze powstają. Jeśli nawet ktoś je jeszcze przegląda to z pewnością coraz więcej osób szuka dostawców w internecie.

strona internetowa

Źródło: http://www.sxc.hu/
Natrętna reklama w internecie wpływa na wyniki wyszukiwania i w znaczącym stopniu deformuje efekty zwracane przez wyszukiwarki. Coraz trudniej dotrzeć do nie sfałszowanej i rzetelnej informacji. Z tego natłoku informacji coraz trudniej wyłuskać wartościową dla nas ofertę handlową informację i dokonać najlepszego wyboru oferty handlowej.

Po co tracić czas na przeszukiwanie sieci i dopasowywanie ofert! Na pewno jest ktoś, kto może nas wyręczyć.

Przecież możliwa jest sytuacja odwrotna. Dlaczego to my, petenci musimy szukać kontaktów z odpowiednimi dostawcami? Dlaczego producent lub odkup szkody contra odszkodowania usługodawca nie mógłby poszukać klientów . Przecież się tym zajmują i są zachwyceni docierając do nowego potencjalnego klienta. Zainteresowany sporządzi najatrakcyjniejszą ofertę i zaproponuje to co ma najlepszego.