Gdzie odnajdziesz serwis pojazdów transportowych?

Przewóz drogowy to jedna z gałęzi przewozu, w jakiej ładunki i pasażerowie przemieszczają się po drogach lądowych. Gałąź ta ma w największym stopniu rozbudowaną sieć dróg. Wkład transportu samochodowego w Polsce, zarówno zagranicznego jak i wewnętrznego, stanowi największy odsetek tej gałęzi gospodarki. Podczas dalekich przewozów, jak każdy automobil, tir także może się zepsuć.

ciężarówka w trasie

Autor: roovuu
Źródło: http://www.flickr.com

Na szczęście jest pomoc drogowa tir. Ruchomy serwis jest współczesnym i w pełni niedrogim rozstrzygnięciem. Plusami korzystania z takiego serwisu bywa brak kosztów połączonych z dojazdem do stacji serwisowej, jak również kompleksowość wykonywanych usług. Mobilny serwis tir ma profesjonalnie wyekwipowany samochód świadczący usługi rozmaitych reperacji, jak też ewentualność zmiany opon ciężarowych w terenie. Jest bardzo ważne, aby taka naprawa była skrupulatna i szybka, gdyż samochód ma bagaż do przewiezienia i każda zwłoka mogłaby zagrozić przewożonemu bagażowi. Wiąże się to też z karami. Więcej na temat: pomoc drogowa TIR dla każdego.

Mnóstwo zakładów mechaniki pojazdowej zajmuje się naprawą naczep i przyczep. To oczywiście naprawa naczep cieszy się olbrzymim zainteresowaniem, a wynika to z obszernej ilości firm transportowych. Kompleksowe przeglądy obniżają ceny użytkowania pojazdów, a dodatkowo przedłużają żywotność serwisowanych podzespołów. Wyspecjalizowane warsztaty posiadają specjalistyczne przybory, również sprzęt diagnostyczne do obsługi układów hamulcowych i zawieszenia aut. Przeszkoleni eksperci w dziedzinie mechaniki, elektryki, oraz elektroniki szybko zdiagnozują, również sprawnie wyeliminują usterki w naczepach i przyczepach.

Ciężarówka, tir, transport

Autor: Mattox
Źródło: http://www.sxc.hu

W owych zakładach jest możliwość polecić reperacje powypadkowe, układy hamulcowe i elektryczne, agregaty chłodnicze, zawieszenie i sporo innych w zależności od potrzeb. Dostosowując się do potrzeb klientów, dużo serwisów wprowadza serwis mobilny.

Jeśli sądzisz, że omawiany tu wpis jest wartościowy oraz szukasz czegoś podobnego, to kliknij ponadto ten link, a zobaczysz więcej ciekawostek (https://www.lontex.pl/e-toll).

Dzięki temu naprawa naczep może też być przeprowadzana u klienta. Wszystkie serwisy zapewniają fachowe doradztwo, profesjonalną diagnostykę, całościowe naprawy, także kontrole naczep i przyczep wszystkich marek.