Każda firma musi mieć kserokopiarki, ale nie muszą ich od razu zamawiać

Duża część ludzi, która pracuje w korporacjach, zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele kseruje oraz drukuje się tam przeróżnych dokumentów.
Trudno wyobrazić sobie jakąś spółkę, która nie miałaby drukarki oraz kserokopiarki.

Zegary LEFF Metlev

Autor: Calvado
Źródło: Calvado

wyliczenia podatkowe

Autor: chrstphre ㋛ campbell
Źródło: http://www.flickr.com
Wielkie przedsiębiorstwa muszą mieć duże maszyny. Zwykle jedna to wtedy zbyt mało. Jednak nie za każdym razem prezes przedsiębiorstwa ma plan, by zamówić takiego typu sprzęt. To znaczny wydatek. Niekiedy mądrzejszym planem będzie po prostu wynajem kserokopiarek. Wtedy płacimy jakiś abonament od każdej maszyny i po prostu nie musimy się niczym martwić. Zależnie od tego, jaką umowę zawrzemy, to możemy mieć zapewniony pełen serwis oraz zamienną maszynę, jeśliby nasza się popsuła. Niektóre umowy obejmują także wymianę tuszu. Po prostu zgłaszamy, że kserokopiarka informuje, że nieubłaganie kończy się tusz, a firma, od której wynajmujemy maszyny, przyjeżdża oraz wymienia tonery na nowe. Fantastyczne rozwiązanie szczególnie dla sporych firm. Tam pracownikom nie chce się marnować czasu na to, by załatwiać serwis, kiedy coś się zepsuje lub ogarniać przewóz dla kserokopiarki do naprawy. Po prostu opłacamy wynegocjowaną sumę i korzystamy ze sprzętu tak długo, jak jest to możliwe. Niektóre firmy proponują możliwość wykupu kserokopiarek po kilku latach użytkowania, ale nie każdy tego chce.

Są takie Przedsiębiorstwa, którym wygodniej jest po prostu zawsze funkcjonować na wynajmie. Jednakże wynajem opłaca się wyłącznie spółkom. Indywidualnym klientom zaleca się nabycie niewielkich drukarek z funkcją kserowania.