Spółka Partnerska Adwokacka Lexperts – wszechstronne porady adwokackie.

Kancelaria Adwokacka Lexperts jest spółką utworzoną dzięki zaangażowaniu trzech adwokatów, którzy dążąc do efektywniejszego i wszechstronnego zapewnienia obsługi swoich klientów postanowili złączyć siły i stworzyć własną firmę.

Celem naszej firmy na rynku usług prawniczych jest przede wszystkim kompleksowa obsługa przedsiębiorców, pomimo tego pracujemy także na rzecz osób fizycznych. Prowadzimy również doradztwo w dziedzinie prawa podatkowego – lexperts.pl/specjalizacje/prawo-podatkowe/ksową obsługę prawną oraz kompleksową reprezentację przed sądami powszechnymi, organami administracji oraz sądami polubownymi.

Klientom indywidualnym szukającym porady na temat alimenty warszawa dajemy gwarancję pomocy.

Ponadto udzielamy pomocy prawnej w temacie negocjacji, opiniowania i sporządzania pism, umów czy ugód. Udzielamy także szkoleń z zakresu prawa gospodarczego i podatkowego. Udzielamy także pojedynczych, doraźnych porad prawnych oraz udzielamy uwag w tworzeniu pism do sądów i urzędów. Każdy adwokat i radca prawny pracujący w naszej kancelarii prawnej jest do Państwa pomocy.

Szukasz: adwokata? Nasza spółka to gwarancja kompleksowo udzielonej usługi.

Główną siedzibą kancelarii jest Wrocław, biura zarządu Trzebnica, jednakże obszarem działania obejmujemy całą Polskę. Podejmujemy współpracę z adwokatami i radcami prawnymi m.in. w mieście Kraków, Opole i Warszawie. Zapraszamy !

http://lexperts.pl/