Zaproszenia firmowe oraz szyldy firmowe.

Sklep online oferuje zaproszenia biznesowe i szyldy firmowe w atrakcyjnych cenach. W życiu zawodowym spotykamy się nierzadko z potrzebą zredagowania zaproszeń na różne okazje jak: prezentacja nowego produktu, bale, inauguracja nowej siedziby firmy, targi, imprezy okolicznościowe i inne okazje.Najbardziej stosowną i wygodną formą zaproszenia jest zaproszenie papierowe. W sytuacjach zawodowych rzadko zdarzają się zaproszenia osobiste bądź telefoniczne. Papierowe zaproszenia biznesowe są więc wyjątkową wizytówką przedsiębiorstwa.

Zaproszenia

Autor: Parekh Cards
Źródło: http://www.flickr.com
Pieczątki online – jak zamówić?
Sklep internetowy oferuje eleganckie zaproszenia biznesowe z kolekcji albo wykonane na indywidualne zamówienie. Projekty, z kolekcji mogą posłużyć za inspirację do stworzenia własnego zaproszenia. Zaproszenia biznesowe drukowane są w rozmaitych formatach, zawsze z najlepszej jakości, ozdobnych papierach satynowych oraz posiadają schludne koperty. Na każdym zaproszeniu można umieścić logo firmy.Wyróżnić można 2 typy zaproszeń: specjalne i uniwersalne. Pierwsze z nich drukuje się specjalnie na konkretne wydarzenie. W tym rodzaju zaproszeń wydrukowane są wszystkie dane za wyjątkiem danych osoby zapraszanej. Imię oraz nazwisko gościa zawsze wpisujemy odręcznie. Z kolei zaproszenia uniwersalne są to wydruki wielokrotnego użytku. Tu wydrukowane są tylko informacje dotyczące tego kto zaprasza oraz czasami skróty oraz dopiski. Resztę danych wypełnia się ręcznie.

Szyld

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com

Statuetki szklane
Szyldy firmowe są podstawową formą przekazywania informacji o firmie, jej towarach czy usługach. Przy projektowaniu tablic istotne jest, aby dobrać odpowiednią technikę i sposób jego wykonania. Ważne by pamiętać, że szyld firmowy to wizytówka przedsiębiorstwa, dlatego wykonanie go z najlepszej jakości tworzyw jest niezwykle ważne.Poprawnie przygotowany szyld reklamowy, by mógł całkowicie spełniać swoje zadanie, musi być umieszczony w dobrym miejscu oraz rzucać się w oczy. Sklep internetowy oferuje pełną gamę szyldów – od tradycyjnych szyldów po te designerskie. Standartowe szyldy firmowe wykonane są w kolorach: przeźroczystym, białym efekt szronionego szkła czy czarnym. Treść oraz grafika naniesiona jest za pomocą wysokogatunkowej foli ciętej laserowo w różnych barwach.Dodatkowo na życzenie Klienta można wyróżnić logo firmowe poprzez uwypuklenie go w efekcie 3D.Szyldy firmowe GRAV, to szyby polerowanie szyb samochodowych grawerowane w najlepszych laminatach grawerskich.Za sprawą wykorzystania techniki grawerowania tablice nabierają szlachetnego wyglądu oraz ponadczasowej elegancji. Oprócz tego na prośbę Klienta można zastosować wyróżnienie loga przedsiębiorstwa poprzez uwypuklenie go w efekcie 3D. Zobacz tutaj