Gdy pojawiają się niespodziewane wydatki…

Dodatkowy lub wyższy rachunek? Nadprogramowy wydatek, wakacyjny wyjazd? Nie zawsze wydatki w danym miesiącu da się przewidzieć. Jeśli bierzesz pod uwagę pożyczkę bez zaświadczeń, to musisz być świadomy, że tylko wówczas, gdy szczegółowo sprawdzisz zasady jej udzielenia i warunki spłaty.

pieniądze

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Pożyczka bez zaświadczeń o zarobkach to oferta skierowana do wszystkich osób spodziewających się w szybkim tempie środków pieniężnych. To rozwiązanie nie wymaga wypełniania sterty wniosków, oraz informacji, czy posiadamy inne zaciągnięte zobowiązania kredytowe.

Wartością tego rodzaju pożyczek jest bez wątpienia większa anonimowość. Brak zaświadczenia wiąże się głównie z tym, że o zadłużeniu nie dowiaduje się pracodawca, księgowa czy ktoś, kto mógłby taką wiadomość użyć przeciwko nam.

Przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu pożyczki, powinniśmy jednak rozważyć indywidualne możliwości i liczyć się z obowiązkami. Czy jesteśmy w stanie ponieść dodatkowe koszty? Jeśli jednak mamy pewność, iż brak środków finansowych to tylko chwilowy dołek, pożyczka jest odpowiednim rozwiązaniem.

dom jednorodzinny

Autor: MTM STYL
Źródło: MTM STYL

Szybką pożyczkę można pobrać na kilka sposobów. Poza tradycyjnym złożeniem podania o jej przyznanie, niektóre instytucje pozabankowe zapewniają pożyczkę przez sms. Takie rozwiązanie posiada wiele zalet – potrzebne środki docierają do nas niezależnie od miejsca, w którym przebywamy. Idea działania jest prosta – aby stać się klientem instytucji konieczne jest wysłanie wiadomości tekstowej pod podany numer. Gotówka pojawia się na koncie, w zależności od tego, w jakim banku prowadzony jest rachunek, w ciągu najbliższych godzin. Oznacza to, że najpóźniej następnego dnia można zrealizować swoje plany.

Mechanizm szybkiej pożyczki podlega innym prawom i obowiązkom niż np.

Kiedy wejdziesz na pełny tekst, ujrzysz, że posiada zbliżone wiadomości na ten temat – te dane pochłoną Cię kompletnie.

gotówka – więcej dowiesz się na tej stronie – poza bankowa, gdzie zobowiązania wobec banku mogą wynosić nawet 30 lat a przy tym wymagają obok zdolności kredytowej, również właściwego zabezpieczenia spłaty kredytu, jakim jest hipoteka. Dzięki temu zabiegowi kredytodawca ma gwarancję, iż nikt nie „ucieknie” z przedmiotem zabezpieczenia.