Najwyższy poziom motywacji

Jeżeli mowa o motywacji, to każdy wie jak to z nią jest. Najczęściej najprościej nam się zmotywować do leniuchowania. Chociaż w sumie do tego nie trzeba się motywować. Jeżeli niski poziom motywacji nie wpływa na kondycję naszego współżycia z innymi ludźmi, ani też nie przeszkadza w pracy, nie musimy się tym zbytnio przejmować. Jednak, kiedy brak motywacji sprawia, że nie potrafimy normalnie funkcjonować wtedy warto iść na szkolenie z motywacji. Ostatnio takich szkoleń odbywa się coraz więcej. W niemal każdym większym mieście możemy znaleźć jakieś szkolenie motywacyjne.

szkolenie

Autor: DRs Kulturarvsprojekt
Źródło: http://www.flickr.com
Wystarczy się zapisać i dowiemy się, co robić, by stale utrzymywać właściwy poziom motywacji. Dowiemy się, co osłabia naszą motywację i co zrobić, by samodzielnie napędzać się do podejmowania działania. Ale warto pamiętać, że samo wybranie się na szkolenie to nie wszystko. Trzeba jeszcze wcielić w życie zasady, które zostaną na tego typu szkoleniu zaprezentowane.

Właściwa motywacja jest w stanie zdziałać cuda

Jeżeli mamy firmę i widzimy, że naszym pracownikom potrzebna jest dodatkowa porcja motywacji to zamiast strzelać na oślep wymyślaniem coraz to nowych motywatorów, powinniśmy wziąć pod uwagę szkolenie Ogień (Serwis urządzeń PPOŻ) Motywacji w Polskiej Akademii NLP. Są ludzie, którzy chętnie przeszkolą naszych ludzi. Wystarczy sprawdzić w Internecie, kto może przeprowadzić takie szkolenie.

motywacja

Autor: Sterling College
Źródło: http://www.flickr.com

Dobrze też uściślić, co dokładnie tego typu szkolenie ma w ofercie, bo sucha teoria to za mało. Dobrze poszukać tego typu szkoleniowca, który prowadzi też ćwiczenia podczas szkolenia.

Poza tym rzeczywiście dobrze popatrzeć w sieci czy nie będą organizowane szkolenia z motywacji w ramach dużej imprezy. Wtedy dobrze kupić swoim ludziom bilety, żeby bez kłopotu mogli się tam dostać. Na pewno po tego typu szkoleniu motywacja pracowników wskoczy na zupełnie inny poziom i będą wdzięczni nam pracodawcom za tego typu bonus. Obecnie każdy dobrze wie, że idealną inwestycją jest inwestowanie w siebie. A jak wiadomo każde szkolenie to właśnie inwestowanie w samego siebie. Wiedzę, którą zdobywa się na każdym szkoleniu możemy wykorzystać nie tylko na niwie zawodowej, ale również w życiu prywatnym, a to pozwoli osiągać wszystkie cele, które sobie wyznaczymy.