Ekrany reklamowe LED Wrocław

W czasach, gdy reklama stała się coraz bardziej popularna, warto zastanowić się nad projekcją obrazu na telebimach. Ekrany LED są coraz bardziej cenione i stają się istotną konkurencją dla statycznych i nieciekawych billboardów. Ciekawą ofertę sprzedaży i wynajmu ekranów posiada ekspert Technologii LED.

plakat reklamowy

Autor: Roberto Nieves
Źródło: http://www.flickr.com
Spotkamy się tu z młodymi, pełnymi zapału młodymi ludźmi, którzy tematykę technologii projekcji obrazu opanowali do perfekcji. Podejmując współpracę z firmą, możemy liczyć na profesjonalne doradztwo w zakresie doboru rozmiaru i rodzaju ekranu, solidne wykonanie konstrukcji wspornej, pomoc w wyborze oprogramowania oraz bezpłatne szkolenie z obsługi telebimu.

Tym, co wyróżnia jest wysoka jakość ekranów LED.

Szukasz interesujących informacji? To dobrze, ta strona internetowa elektroniczny obieg faktur na pewno Cię zainteresuje, gdyż znajdziesz na niej dużo bardzo ciekawych danych.

Pewny producent, firma ABSEN, której specjalizacją są telebimy to niezawodność ekranu i pewność jakości obrazu przez wiele lat.

zadowoli też klientów, którzy wolą tańsze rozwiązania. Jesienią do asortymenty dołączyły ekrany reklamowe LED klasy STANDARD, które są tożsame z tymi oferowanymi przez znaczną większość konkurencyjnych firm.

Producent, oprócz sprzedaży telebimów, zajmuje się jej wynajmem. Jeśli jesteś organizatorem imprezy sportowej, koncertu, wydarzenia kulturalnego lub rozrywkowego telebim może Ci się przydać. W cenie wynajmu znajduje się transport ekranu, jego instalacja i pełna obsługa sprzętu, w tym kamer i mikserów, które umożliwiają emisję obrazu w czasie rzeczywistym.