Niezwykle interesujące aplikacje dla każdej korporacji

Żyjemy w czasach dużych możliwości, jesteśmy w stanie zobaczyć to na każdym kroku. Co prawda, gdyby przyglądnąć się całemu światu, to w jednym miejscu zobaczymy wielki postęp, w innym zaś wielkie zacofanie. Mówiąc jednak o naszej zachodnie cywilizacji – Europie i USA, nie sposób zobaczyć, jak dużo rzeczy zostało zrobionych, ażeby lepiej się żyło i lepiej się pracowało. W tym artykule, właśnie w związku z różnorodnymi zmianami w sferze zawodowej, musimy wspomnieć o bardzo interesującym narzędziu, jego nazwa to system BAC.

Analiza biznesu

Autor: Brian Harrington Spier
Źródło: http://www.flickr.com
BAC to aplikacja która umożliwia w prosty sposób tworzyć i rozliczać budżet firmy, a również sporządzać analizy kontrolingowe. Analizy i raportowanie nigdy jeszcze nie były tak bezproblemowe do sporządzenia- zobacz controlling narzędzia. Jest to w najwyższym stopniu przyjazne, unikatowe i bardzo wygodne w obsłudze oprogramowanie, z jakiego korzystają różnorodne firmy. BAC szczególnie zaakceptują menadżerowie operacyjni oraz kontrolerzy finansowi.

System BAC (zobacz), (czyli Budget Assistance Concept) umożliwi Ci w sposób bardzo wydajny i skuteczny zarządzać swoją firmą. Dzięki BAC poprawisz efekty swojego biznesu przy jednoczesnym zminimalizowaniu kosztów. Zwiększysz również motywacje menedżerów i pracowników, a Twój proces budżetowania będzie sprawnie działający, jak nigdy wcześniej. BAC to także oszczędność czasu, jaki do tej pory był tracony na obsługę budżetów z wykorzystaniem tradycyjnych arkuszy kalkulacyjnych.

Zaciekawiły Cię treści zawarte w naszym wątku? Jeśli tak, to czytaj także poradnik przedsiebiorcy.pl podobne wiadomości, tyczące się tego działu. Zapraszamy do kolejnej strony.

BAC to najwyższej jakości usługa przyszłości, w pełni zautomatyzowana.
Aplikacja to rewelacyjna pomoc dla menedżerów średniego i wysokiego szczebla, na jakich spoczywa odpowiedzialność za tworzenie budżetu firmy. Pomoże im także w przygotowywaniu planów cząstkowych, jakie są przypisane do odpowiednich osób.

Menedżerowie odpowiedzialni za budżety posiadają bardzo błyskawicznie dostęp do pełnej informacji na temat wykonania budżetu, a także wielu innych ważnych zagadnień, na przykład: analiza odchyleń wartości wykonanych od planowanych, analiza (zobacz analiza swot) kosztów. To wszystko osiągamy bez żmudnego wprowadzania danych do arkusza kalkulacyjnego. Dodatkowo, każde z tego typu działań możemy spokojnie podejmować bez kontaktowania się z działami księgowości.
Najważniejsze jest to, iż dzięki zastosowaniu BAC zmianie ulegają proporcję czasu poświęconego na zebranie danych oraz ich analizę. W sytuacji arkuszy kalkulacyjnych wynik jest bardzo nijaki, wynosi 20:80. W przypadku używania BAC proporcja wynosi 80:20 na korzyść analizy danych. Jaki widać, BAC jest zdecydowanie lepszy od tradycyjnych metod.