Najlepsze pieczywo na Twój stół każdego poranka. Co wybrać, by smakowało?

Spółdzielnia Usługowo – Handlowa “Jedność” w Bieruniu odznacza się ponad 60-letnią tradycją i dodatkowo na trwale wpisana jest w regionalny pejzaż gospodarczy. Prowadzi ona firmę handlową, produkcyjną i także usługową. Ma w swojej ofercie tak samo szeroki asortyment artykułów piekarniczych jak i ogromny asortyment towarów ciastkarskich.

ciastka

Autor: Jaro Larnos
Źródło: http://www.flickr.com

Marka „Jedność” nie spoczywa w jednym położeniu. Dynamicznie rozwija swoją firmę poprzez modernizowanie placówek handlowych , dostosowując je do wyczekiwań klientów, do wymogów współczesnego handlu a także kanonów unijnych. Personel zatrudniony w oddziałach handlowych demonstruje profesjonalne przygotowanie zawodowe, jakie zespolone z dużą wiedzą pomaga na nasycenie potrzeb klientów. Dla użytkowników organizuje się degustacje, promocje i quizy, które cieszą się sporą popularnością. Co dokładnie jest kluczem do sukcesu? W rzeczy samej fachowy personel jak również jego zaangażowanie w rozkwit firmy. Swoje artykuły firma „Jedność” poleca między innymi na wszelkiego rodzaju imprezach krajowych oraz uczestnictwo w wielu targach. Właśnie tam „Jedność” zdobyła rozliczne nagrody. Pierwszą z nich w 2004r. na Powiatowych Targach Przedsiębiorczości i Ekologii w Imielinie Spółdzielnia otrzymała najważniejszą nagrodę za wystawę targową – statuetkę „Złotego liścia”. W 2005r. otrzymała również wyróżnienie na X Międzynarodowych Targach Spółdzielczości w Kielcach za produkt ciastkarski „Całuski bieruńskie”. Na IV Targach Przedsiębiorczości i Ekologii w Imielinie w 2006r.http://kancelaria-cpr.pl/ centrum prawa rodzinnego wyrób zdobył laur za wyrób targowy. Spółdzielnia angażuje przykładnych i kompetentnych pracowników, jakim z całym zaufaniem można powierzyć trudne zadania. Jest to rzetelny, wiarygodny i mocny partner w biznesie. Standardowa metoda wyrobu wszelakiego rodzaju elementów z oferty Spółdzielni przyciąga co chwila więcej klientów.

Na obecną chwilę ciężko jest zdobyć należytą, cieszącą się poprawną opinią u mieszkańców tudzież klientów piekarnię albo cukiernię, która będzie oferować nienaganne i jadalne produkty. Spółdzielnia „Jedność” zapewnia nam artykuły tworzone w schematyczny sposób, z przeszłością. Nie sposób przejść bezdusznie obok tego punktu, bowiem zapach przyciągnie nas z ulicy.