Sponsor drużyny – sposób na jej rozwój. Jak go znaleźć? Jakim sposobem nakłonić przedsiębiorców do pomagania?

Jesteś pasjonatem jakiegoś sportu? Z pasją oglądasz go w telewizji? A może także sam uprawiasz? To doskonale. Warto jest mieć hobby, a szczególnie tak dobrze działające na nasz organizm.

Na pewno dzięki temu masz więcej sprzyjającej energii, radości życia, jesteś zdrowszy. A obecnie niestety nie wszyscy mogą się tym pochwalić. Jednak Wasze hobby jest też bez wątpienia także dość kosztowne. Jesteście zmuszeni przecież zakupić sprzęt i go co pewien czas wymieniać, zainwestować w jednolite ubrania, najmować salę do ćwiczeń, a także docierać w jakiś sposób na rozgrywki odbywające się gdzieś dalej. Za wszystko to należy zapłacić i to łącznie dosyć dużo, a nie każdego niestety stać na pokrycie tych kosztów ze swej kieszeni. Co wobec tego można zrobić? Najlepiej zaciekawcie się zjawiskiem, jakim jest fundraisers for sports team. O co chodzi? Rzecz jasna o znalezienie sponsorów, czyli ludzi czy firm, które chciałyby Was wesprzeć finansowo – jak działa fundraisers for sports teams?. Na przekór pozorom nie jest to takie niełatwe. Musisz wyłącznie orientować się, w jakich miejscach szukać.

drużyna na piłkarskim boisku

Autor: grassrootsgroundswell
Źródło: http://www.flickr.com

A w takim razie gdzie? Najkorzystniej rzecz jasna wśród przedsiębiorców. Rozejrzyj się w lokalnych firmach. Na pewno wyszukasz tam fanów dyscypliny sportowej, jaką się zajmujesz.

Sądzisz, że ten post jest ekscytujący? Kliknij dodatkowo ten ważny tekst – to bardzo pomocne źródło informacji na prezentowany temat.

Grasz w nogę? W końcu to niezrównanie popularny sport. A może w koszykówkę czy siatkówkę? Tu w ogóle nie jest gorzej.

Czy zaintrygował Cię nasz tekst? Jeżeli odpowiesz twierdząco, to idź dalej rebranding i przeglądnij tam następne frapujące posty. Nie zwlekaj!

Nieco mniej na czasie jest np. hokej, lecz właśnie ta niszowość może skusić porządnego sponsora. Kiedyś już będziesz mieć kogoś określonego na oku, spróbuj podjąć z nim kontakt.

Wystosuj oficjalne, poważne pismo na poziomie. Przedstaw w nim Wasze działania, sukcesy, krótko mówiąc – pokażcie się z jak najlepszej strony, a z pewnością da to rezultat. Jeżeli nie od razu, to za drugim lub trzecim razem. Jednak aby on był w pierwszej kolejności musisz zadbać o poziom drużyny. Niech rzeczywiście ma się ona czym pochwalić – ciekawy artykuł. Niech to będzie niekłamana grupa pasjonatów, którzy wkładają masę wysiłku w to, aby osiągnąć sukces. Tak, aby sponsor był dumny z ludzi, których finansuje. Jeśli staniecie się znani dzięki swoim osiągnięciom, to przedsiębiorcy sami będą zabiegać, aby zamieścić swoje logo na Waszych koszulkach.