Na polskich drogach codziennie niestety dochodzi do wielu wypadków – ich ofiary mają przecież prawo do rekompensaty finansowej

Po naszym kraju jeździ spora ilość wozów. Pewny procent kierowców jeździ brawurowo. Niektórzy prowadzą auto będąc pod wpływem.

mieszkanie od dewelopera

Autor: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com
I w końcu jakość naszych ulic pozostawia wiele do życzenia.

Ciekawy artykuł? Jeśli masz takie przekonanie, to równie wciągające zagadnienia znajdziesz także we wpisie (http://magdalenagrzeskowiak.pl/okancelarii/prawo-rodzinne-i-opiekuncze.html), który jest tu!

Łatwo o wypadek, gdy weźmie się pod uwagę te wszystkie czynniki.

Często ofiary wypadku chcą jak najszybciej zapomnieć o traumie związanej z tym nieszczęśliwym wydarzeniem. Jeżeli zostaliśmy ofiarą wypadku i przyszło nam niekończące się dni spędzić w klinice, a później jeszcze kolejne miesiące na rehabilitacji, to najczęściej po prostu nie mamy już siły, by pójść do adwokata i walczyć o rekompensatę finansową. Z reguły również nie dowierzamy, że zdołamy cokolwiek wywalczyć. Boimy się także kosztów samego procesowania się. Zupełnie niepotrzebnie. W Polsce już od pewnego czasu istnieją spółki, które mają możliwość kompleksowo zatroszczyć się o nas w tej sytuacji. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że suma wypłacana często przez firmy ubezpieczeniowe jest niebywale niska. Jeśli zajmiemy się tą sprawą albo przekażemy ją wybranej firmie, to będziemy mogli otrzymać finansowe zadośćuczynienie za poniesione straty. Będziemy mieli prawo żądać zwrotu wszelkich kosztów poniesionych podczas pobytu w szpITalu oraz na rehabilitację.

Jeżeli uszczerbek na zdrowiu jest spory i przykładowo nie będziemy w stanie po wypadku wrócić do pracy, to możemy się wówczas też ubiegać o rentę. Zatem jeśli mieliśmy wypadek samochodowy odszkodowanie z ubezpieczenia osoby winnej po prostu nam się należy.