Kredyt SKOK

W przypadku gdy „jesteś przyparty do muru” i pilnie musisz dostać trochę pieniędzy na zapłatę długu w instytucji bankowej lub innego zadłużenia, a utraciłeś już zdolność kredytową w SKOK to pamiętaj że nie wszystko stracone i występuje dobre rozwiązanie.

Wyjściem z takiego problemu może być kredyt pozabankowy. Jednak że zanim się na niego zdecydujesz powinieneś wiedzieć parę bardzo istotnych informacji na jego temat, ale o nim powiem Tobie kolejnej części postu gdzie przeczytasz się czym jest oraz na czym polega pozabankowy kredyt.

Kredyt pozabankowy

Pierwszą informacją jest kto daje kredyty pozabankowe. Jak sama nazwa wskazuje nie dają ich banki – więc jak nie banki to kto!? Pozabankowy kredyt dostaniesz od instytucji finansowych, zwykłych inwestorów lub w kasie SKOK (dodam że SKOK mimo podobieństwa nie jest bankiem). Jak już wiemy gdzie możemy brać kredyt pozabankowy to dowiedzmy się teraz na co możemy go wziąć i jak będzie on być twoją „ostatnią deską ratunku”. Możesz wziąć hipoteczny kredyt SKOK na budowę domu. W SKOK kredyt możemy dostać na termin od 5 do nawet czterdziestu pięciu lat! Co znaczy to dla klientów? Oferowana rata stanie się bardzo niewielka bo rozłożona na bardzo wiele lat. Dodatkowym atutem do zaciekawienia kredytami pozabankowymi będzie zapotrzebowanie na kredyt konsolidacyjny SKOK. Czemu spółdzielnia SKOK? Ponieważ to właśnie on umożliwia najlepsze warunki. Jeśli jednak nie wiesz co to jest konsolidacja zadłużeń to już ci mówię. Konsolidacyjne kredyty SKOK skierowane jest do ludzi mających kilka różnych zadłużeń. Konsolidacja sprawia że kilka rat zostanie połączonych w jedną, a termin spłaty kredytu wydłuży się tak aby wysokość raty była zmniejszona do dobrego dla dłużnika poziomu. Przez to możesz ponownie odzyskać płynność finansową.

Świnka skarbonka

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Czym są kredyty SKOK?

Teraz opowiem ci czym są kredyty pozabankowe bez BIK. Zaczniemy od tego że B.I.K to skrót od „Biuro Informacji Kredytowej”, a inaczej mówiąc będzie to spis gdzie spisani są wszyscy kredytobiorcy. Przydatne jest to przede wszystkim instytucjom bankowym by ocenić zdolność kredytową kredytobiorców. M.in. na podstawie tej oceny instytucja bankowa udziela kredytobiorcy kredytu lub nie. Zaletą jaką umożliwia kredyt pozabankowy bez BIK będzie jak sama nazwa wskazuje fakt że w tym wypadku kredytodawca nie analizuje twojej zdolności kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej – co za tym idzie posiadając już nawet kilka długów możesz otrzymać jeszcze jeden.

Kupno walut przez internet

Autor: istock.com
Źródło: istock.com

Na koniec jedno słowo o kredycie (zobacz pożyczka pod zastaw mieszkania) pozabankowym

Reasumując, na koniec tego postu chce uświadomić każdemu kto go czyta że kredyty pozabankowe, a przede wszystkim te od prywatnych przedsiębiorców są jednym z kosztowniejszych rozwiązań problemów finansowych – tzn. posiadają zazwyczaj spore oprocentowanie swoich rat, co oznacza że bywają średnio rentowne i bardzo drogie, więc pamiętaj by nie skorzystać z pierwszego lepszego, a dobrze się zastanowić.

Źródło: Plotki.IT