długi tagged posts

Efektywne ściąganie wierzytelności w Praszce

W dzisiejszych realiach bardzo dużo Polaków prowadzi własne działalności gospodarcze. Część z nich nawiązuje kooperację z innymi biznesmenami, handlując albo świadcząc inne usługi.
Czytaj dalej

Jak odzyskać dług na terytorium Niemiec?

Przedsiębiorcy często stają w sytuacji, w której partnerzy nie wywiązują się ze swoich pieniężnych zobowiązań. Schemat jest z reguły taki sam, na początku pojawiają się opóźnienia w płatności za faktury, potem usługobiorcy powołują się na wady w świadczeniu licząc na zredukowanie ich wysokości, żeby ostatecznie zupełnie wstrzymać płatności. Rozwiązanie tychże kwestii jest bolączką dosyć wielu biznesmenów, ponieważ brak płynności w sposób negatywny wpływa na kondycję pieniężną biznesu.
Czytaj dalej

Obecnie dostępne szkolenia dla specjalistów

Nieustanne doszkalanie się to obecnie nic dziwnego. Pragniemy zdobywać coraz więcej certyfikatów, aby być atrakcyjniejszymi na rynku pracy. Kursy dostępne są dla pracowników wszelkich branż.


Szefowie wielkich korporacji dobrze wiedzą, iż częste swoich pracowników da rewelacyjne efekty.
Czytaj dalej

Nie tacy komornicy straszni jak ich malują w mediach?

Ostatnimi czasy możemy zaobserwować wyjątkowy wzrost zainteresowania studiami prawniczymi. I nie ma w tym nic dziwnego, albowiem od wieki wieków studia te kojarzyły się z prestiżem. Dużym powodzeniem wśród studentów cieszy się zawód adwokata – chciałoby go wykonywać aż 40% przyszłych magistrów prawa. Wiadomo, pomoże w tarapatach, wskaże właściwą drogę...
Czytaj dalej