dokumenty tagged posts

Czy możemy dostać za opóźniony lot zadośćuczynienie?

Coraz więcej osób pragnie otrzymać za opóźniony lot odszkodowanie. Każdy ceni sobie swój czas i nie lubimy kiedy samolot, którym mieliśmy lecieć ma opóźnienie, bez względu na to, czy chcieliśmy nim polecieć na wakacje, czy spotkanie w interesach.
Czytaj dalej
Aby firma odpowiednio prosperowała, nie wystarczą wyłącznie dobre rezultaty w sprzedaży lub dobre kontakty z Klientami. Liczy się też przedstawienie firmy i jej odpowiedni wizerunek.
Czytaj dalej

Kilka słów o spedycji

Wymiana handlowa to ogromna gałąź gospodarki, która przyczynia się do ogólnego postępu. Ludzie na całym świecie wydają wielkie pieniądze, nabywając rozmaite rzeczy. Czynią to też wielkie przedsiębiorstwa, a także państwa i koncerny międzynarodowe. Każdy czegoś pragnie. Ludzie od dawien dawna dokonują wymiany towarami. A kiedy nie można czynić tego samemu, kupiony towar trzeba przewieźć w odpowiednie miejsce.
Czytaj dalej

Jak najlepiej rozegrać poszukiwania w Sieci prawników

O tym, że usługi notarialne są nam przydatne, nikogo nie trzeba przekonywać. Ciągle udowadniają nam to urzędnicy, chcąc najróżniejszych oświadczeń, papierków i potwierdzonych notarialnie kser dowodów. W tej sytuacji powinien pomóc notariusz. Jak znaleźć szybko notariusza?
Czytaj dalej