dokumenty tagged posts

Jak najlepiej rozegrać poszukiwania w Sieci prawników

Oczywiście usługi notarialne bywają nam przydatne, wiedzą wszyscy. Najczęściej udowadniają nam to urzędnicy, wymagając od nas najróżniejszych oświadczeń, papierków i notarialnie poświadczonych kser dowodów. W tej sytuacji powinien pomóc notariusz. Jak skutecznie znaleźć dobrego notariusza?
Czytaj dalej

Czy możemy dostać za opóźniony lot zadośćuczynienie?

Znacznie więcej osób chce otrzymać za opóźniony lot odszkodowanie. Każdy ceni sobie własny czas i nie lubimy kiedy samolot, którym mamy podróżować ma opóźnienie, bez względu na to, czy chcieliśmy nim polecieć na urlop, czy spotkanie w interesach.
Czytaj dalej

W marcu każdego roku duża grupa Polaków musi rozliczyć się z fiskusem – jest to męczące, szczęśliwie z odsieczą przyjdzie nam fachowy program

Wymienienie wszystkich informacji, których wymaga od nas Urząd Skarbowy bywa często ciężkie. Zwłaszcza dla tych ludzi, którzy nie prowadzą firmy i na co dzień nie mają do czynienia z przeróżnymi zarządzeniami dotyczącymi zarobków oraz wpływów albo VAT-u oraz opodatkowania.
Czytaj dalej
Własna firma dla przedsiębiorcy jest na ogół jedną z najistotniejszych rzeczy w życiu. To zrozumiałe, iż nadzoruje zabezpieczenie hali produkcyjnej, montując alarmy czy zatrudniając ochronę. Troska o bezpieczeństwo znajduje wyraz również w dobrym oprogramowaniu antywirusowym oraz pancernych szafach na zbiór dokumentów.
Czytaj dalej