dom tagged posts

Współpracuj bez przeszkód z innymi firmami

Bardzo często zdarza się, że krajowe przedsiębiorstwa pragną rozpocząć współpracę z firmami zagranicznymi. Nie będzie to łatwe, ponieważ wymaga znajomości dyrektyw prawa międzynarodowego bądź unijnego.


Jeżeli nasza firma pragnie pracować z podmiotami zagranicznymi musimy się doskonale do tego przyszykować, aby nie mieć potem problemów z prawem.
Czytaj dalej

W jaki sposób wybrać idealny dom bez przepłacania, czyli wycena nieruchomości w Warszawie

Wszyscy ludzie, pomimo tego, iż odróżniają się od siebie na licznych płaszczyznach, czy to politycznych, religijnych bądź choćby na przykładzie upodobań kulinarnych bądź gustów estetycznych, posiadają mnóstwo uniwersalnych pragnień typowych dla znacznej części przedstawicieli każdego społeczeństwa.
Czytaj dalej

Jak szybko i wygodnie rozrachować się z urzędem skarbowym?

Zgodnie z tym co wspomniał kiedyś północnoamerykański mąż stanu Ben Franklin, w życiu nieuniknione są tylko dwie sprawy: zgon i podatki. Przeto jeżeli chcemy współpracować zgodnie z fiskusem, do ostatnich dni kwietnia wszelakiego roku złóżmy swoją proklamację podatkową do urzędu skarbowego.
Czytaj dalej

Odwrócona Hipoteka – stosunkowo nowe „narzędzie” finansowe przeznaczone głównie dla osób starszych

Jednym z najważniejszych wyzwań w obliczu których staje dzisiejszy świat, a zwłaszcza państwa „starego kontynentu” w tym również Polska jest bezsprzecznie starzejące się społeczeństwo.
Czytaj dalej