dom tagged posts

Jeśli nie masz czasu osobiście zajmować się sprzątaniem mieszkania, wynajmij firmę, która zrobi to za ciebie

Ciągłe utrzymywanie mieszkania w porządku okazuje się nie lada wyzwaniem, zwłaszcza jeśli jest się osobą aktywną zawodową i spędza się poza mieszkaniem naprawdę sporo czasu. Jeśli nadchodzi wymarzony weekend i ma się wolne od obowiązków zawodowych, myśli się tylko o wypoczynku i z pewnością nie ma się ochoty na dosadne prace porządkowe.
Czytaj dalej

Na polskich drogach codziennie niestety dochodzi do wielu wypadków – ich ofiary mają przecież prawo do rekompensaty finansowej

Po Polsce jeździ duża liczba aut. Pewny procent kierowców prowadzi brawurowo. Niektórzy prowadzą pojazd będąc pod wpływem.
Czytaj dalej

W dobie internetu sporo mówi się o ochronie danych osobowych online – jest to bardzo ważne zagadnienie, któremu trzeba poświęcić kilka chwil

Dla sporej liczby przeciętnych konsumentów internetu przepisy portali wydają się kwestią niepotrzebną. Potwierdzają akceptację, a nierzadko nawet nie ciekawi ich status portalu i nie przeglądają go.
Czytaj dalej

Współpracuj bez przeszkód z innymi firmami

Dosyć często zdarza się, że krajowe przedsiębiorstwa chcą rozpocząć współpracę z podmiotami zagranicznymi. Nie jest to proste, ponieważ wymaga znajomości dyrektyw prawa międzynarodowego albo unijnego.


Jeżeli nasza firma pragnie pracować z podmiotami zagranicznymi potrzebujemy się dobrze do tego przygotować, aby nie mieć później problemów prawnych.
Czytaj dalej