finanse tagged posts

Obowiązek spłacenia długów.

Obowiązek uregulowania pobranych zobowiązań finansowych to coś, z czym musi się liczyć każda osoba, która pobierze pożyczkę od instytucji bankowej. Warto sobie zdawać sprawę z tego, iż w momencie, w jakim ktokolwiek zdecydował się na takie działania, to następne, co ma obowiązek mieć w głowie to sprawa : zapłać kredyt.
Czytaj dalej

Jak poradzić sobie z nagłym problemem z pieniędzmi, czyli nietradycyjne rodzaje pożyczek

Każdemu z nas na pewno przydarzyła się pewnego razu sytuacja, gdy potrzebowaliśmy szybkiego zastrzyku gotówki. W takich sytuacjach pewnie każdy pyta przyjaciół i rodziny o niewielką pożyczkę lub po prostu kieruje się do najbliższego banku. Jednakże czasem bywa tak, że te wyjścia zawodzą i musimy poszukiwać innego źródła pomocy.
Czytaj dalej

Sprzedawanie należności – z jakiego względu cieszy się obecnie tak dużą popularnością na rynku?

Na dzisiejszym rynku wielkim zainteresowaniem wyróżniają się różnego rodzaju usług. Czemu? Przede wszystkim ze względu na fakt, że dużo osób, kiedy posiada konieczne środki finansowe, pragnie skorzystać ze wsparcia profesjonalistów, wiedząc, że w takim przypadku zlecenie będzie świetnie zrobione, a oni oszczędzą dużo czasu. Jeszcze do niedawna, pragnąc odzyskać własne należności, człowiek był skazany tylko na siebie i pomoc stosownych organów państwowych.
Czytaj dalej

Kto może zgłosić upadłość konsumencką, czyli jakie warunki trzeba spełniać, by nasze długi zostały umorzone?

Każdy człowiek znalazł się kiedyś w trudnej sytuacji finansowej i za wszelką cenę próbował wyjść z owego dołka. Większości nieustępliwym jednostkom udaje się zwalczyć i stanąć na nogi, ale niestety nie każdemu. Przyczyn takiej bezradności jest naprawdę ogrom i to właśnie takim ludziom ma pomagać upadłość konsumencka.
Czytaj dalej