firma tagged posts

Innowacyjne pomysły dla działalności gospodarczych

Faktoring. Pojęcie jeszcze nie tak znane w naszym kraju, jednak coraz śmielej respektowane przez przedsiębiorców. Faktoring bezsprzecznie zapewnia gotówkę (płynność) w dość krótkim czasie i bez niepotrzebnych formalności, więc sposób działania jest jak najbardziej oczywisty. Po pierwsze, gwarantuje firmom środki potrzebne do ich funkcjonowania.
Czytaj dalej

Podstawowe wiadomości o systemach BI, jak duże ma ono możliwości w analizowaniu ogromnej ilości danych.

Współczesne narzędzia do zarządzania firmą dostarczają coraz większą ilość informacji, które stanowią świetny materiał do tego, żeby je w jakiś sposób analizować i w oparciu o nie podejmować decyzje. Aktualnie we wszystkich chyba dużych firmach działają jakieś systemy ERP, w których na bieżąco rejestruje się wszystkie operacje gospodarcze, umożliwiają one także mnóstwo zestawień i analiz.
Czytaj dalej

Domena dla firm

Strona internetowa to już naprawdę obowiązek. Buduje wizerunek firmy i ułatwia kontakt. Firmy usługowe i różne sklepy starają się znaleźć kontakt z klientem dokładnie dzięki Sieci.
Czytaj dalej

Jak dobrze można szukać firmy zajmującej się usługami sprzątania, o czym trzeba pamiętać podczas wyboru

Właściciele różnych obiektów bardzo często korzystają z profesjonalnych usług porządkowych, oferowanych przez najróżniejsze firmy które się tym zajmują. Jednak wybór odpowiedniej firmy nie będzie wcale łatwe, bo jest przy tym parę pułapek. Najlepszą metodą będzie znalezienie kogoś poleconego, rekomendacja zadowolonych klientów może dać dużą pewność, że usługi zostaną wykonane w odpowiedni sposób.
Czytaj dalej