firma tagged posts

W interesach często sytuacja jest zmienna

Jeżeli wykorzystamy szansę popłyniemy szybkim i wartkim strumieniem przemian, lecz jeśli staniemy na minę, to znaczy dogonią nas niebezpieczeństwa – może się okazać, że słono będziemy musieli za to zapłacić. Jedną z tego rodzaju nieoczekiwanych niedogodności w prowadzeniu interesu jest kwestia należytego spełnienia kontraktu.
Czytaj dalej

W jaki sposób szkolić pracowników, by zostali dobrymi sprzedawcami?

Jeśli właściciel firmy stworzył nowy produkt, poza wprowadzeniem go na rynek, powinien też odpowiednio go zareklamować, żeby ludzie chętnie go kupowali. Oprócz standardowych reklam ważnym elementem jest zatrudnienie ludzi, którzy są dobrzy w handlowaniu oraz potrafią zachęcić klientów do zakupu.
Czytaj dalej

Istotny wygląd recepcji firmy – jak odpowiednio wywrzeć wpływ na pierwsze doznanie klienta?

Nie da się ukryć, że dzisiaj ludzie kierują atencję na znacznie więcej detalów, o jakich dawniej nieraz by nie pomyśleli. Z tego powodu multum firm poszukuje korzystnych rozwiązań wpływających na ich odbiór przez klientów. Wiadomo, że pierwsze wrażanie jest najistotniejsze i wpływa na późniejszą relację. W przypadku przeróżnego typu placówek zazwyczaj wywołuje je recepcja, która albo ożywia, albo wręcz odpycha klienta.
Czytaj dalej

Co jest dozwolone, a czego nie można publikować na swojej stronie w internecie? Garstka słów o prawach autorskich i licencjach.

Nierzadko jesteśmy informowani o złamaniu prawa autorskiego przez internautów. Z drugiej strony publikowane są informacje o tym, że treści wrzucone do sieci stają się publicznie dostępne już na zawsze. Jak jest faktycznie? Wszystko zależy od twórcy i państwa, z którego została udostępniona treść.
Czytaj dalej