firma tagged posts

Miejmy pieczę nad naszą działalność najskuteczniej jak umiemy

Znaki towarowe to dziś powszechna sprawa w każdej, nawet niewielkiej firmie. Każdy bowiem pragnie się wyróżnić i być rozpoznawalny. Na dowolną początkującą instytucję czyha jednak sporo zagrożeń, począwszy od tego, w jaki sposób chronić własny znak towarowy, skończywszy na ochronie prawniczej IT.


Jeżeli budujemy własną firmę oraz posiadamy dla niej logo jak również nazwę, potrzebujemy je opatentować, aby nikt inny nam ich nie zabrał.
Czytaj dalej

W jaki sposób prezentuje się sprawa z rozwodami? Jakie są bardzo czeste powody takiej sytuacji? Jak mogą prezentować się rozwody

Odnosząc się do badań statystycznych prezentowanych przez GUS w naszym państwie może rozchodzić się coraz więcej małżeństw. Badanie te ukazją, że rozpadem kończy się co trzecie małżeństwo. Jest toduża liczba, należy więc zbadać dlaczego tak się dzieje.
Czytaj dalej

Księgowość internetowa – jakie są jej zalety i kiedy należałoby z niej skorzystać?

Księgowość internetowa dzisiaj cieszy się rosnącym zaintrygowaniem, gdyż jest to wspaniała forma pozwalająca na kompetentne prowadzenie księgowości rachunkowości w firmie. Na rynku dużo biur oferuje biegłe usługi z zakresu księgowości oraz rachunkowości świadczone oczywiście drogą internetową.
Czytaj dalej

Jak wybrać najskuteczniejszą firmę świadczącą usługi windykacyjne i kiedy może pomóc prawnik?

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu w Rzeszowie cieszy się coraz większym uznaniem właścicieli kancelarii prawnych i ekspertów – z roku na rok pnie się coraz wyżej w rankingach uniwersytetów. Absolwenci wydziału bez żalu osiedlają się w Rzeszowie, otwierają tu firmowane swoim nazwiskiem kancelarie prawne i zaczynają pracować niezależnie.
Czytaj dalej