fundusze tagged posts

Skąd małe spółki są w stanie pozyskać kapitał?

W naszym kraju działa spora liczba malutkich spółek. Spółki, które jednak zaczynają działalność mogą posiadać kłopoty z uzyskaniem funduszy na ich rozwój. Skąd mogą je uzyskać?
Czytaj dalej

W jakich okolicznościach mogących zdarzyć się w praktyce oczekujemy rady prawnika

Bycie zameldowanym na terenie Dolnego Śląska, tak samo zresztą jak w każdym innym województwie, wiąże się z bardzo różnymi i nierzadko nieprzewidywalnymi sytuacjami, w których będziemy potrzebować pomocnej dłoni prawnika. Warto uwydatnić, że adwokaci bywają potrzebni tak indywidualnym osobom, jak i wielkim korporacjom.
Czytaj dalej
Własna firma dla przedsiębiorcy jest na ogół jedną z najistotniejszych rzeczy w życiu. To zrozumiałe, iż nadzoruje zabezpieczenie hali produkcyjnej, montując alarmy czy zatrudniając ochronę. Troska o bezpieczeństwo znajduje wyraz również w dobrym oprogramowaniu antywirusowym oraz pancernych szafach na zbiór dokumentów.
Czytaj dalej

Myślących ekonomicznie ludzi w Polsce jest mnóstwo

Myślących ekonomicznie osób w Polsce nie brakuje, a dosłownie przeciwnie - co roku przybywa ich o wiele więcej. Większość z nich startuje bez najmniejszego wkładu ze swoich pieniędzy, ale z wyśmienitym biznes planem, a także świadomością wielu możliwości, na zdobycie potrzebnych funduszy na rozwój działalności.
Czytaj dalej