Internet tagged posts

Badania rynku łatwe i skuteczne jak nigdy wcześniej

Dzisiejszy konkurencyjny rynek powoduje, że w dalszej perspektywie czasu utrzymają się na nim tylko przedsiębiorstwa świadome oczekiwań i potrzeb obecnych oraz potencjalnych klientów. Polecanym sposobem na odkrycie tych potrzeb są wszelkiego rodzaju badania rynku. Wśród najczęściej wykonywanych trzeba wymienić między innymi badania: satysfakcji klientów, rozpoznawalności marki, wyników szkoleń, użyteczności stron www.
Czytaj dalej

Branża IT- kwalifikacje potrzebne, aby móc rozpocząć pracę w branży i poszukiwanie dobrego miejsca pracy

Podczas wyboru studiów znaczna część z nas wybiera studia o kierunku informatycznym. W czasach komputeryzacji tego rodzaju zawody z pewnością mają duże szanse na rynku pracy i łatwiej jest znaleźć pracę na wymarzonym stanowisku.
Czytaj dalej

Wiele znanych sklepów umieszcza najbardziej popularne przeceny w gazetkach promocyjnych

Obecnie przystępność specjalistycznych sprzętów jest nadzwyczaj duża. Faktycznie w każdym większym mieście są ogromne markety, w jakich wyszukać można fundamentalne artykuły wyekwipowania domowego.
Czytaj dalej

O BHP

Jednym z obowiązków pracodawcy wynikającym z Kodeksu pracy, jest zagwarantowanie regularnych szkoleń pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.
Czytaj dalej