Internet tagged posts

Badania rynku łatwe i skuteczne jak nigdy wcześniej

Dzisiejszy konkurencyjny rynek powoduje, że w dalszej perspektywie czasu utrzymają się na nim tylko przedsiębiorstwa świadome oczekiwań i potrzeb obecnych oraz potencjalnych klientów. Zalecanym sposobem na poznanie tych potrzeb są wszelkiego rodzaju badania rynku. Wśród najczęściej przeprowadzanych trzeba wymienić między innymi badania: satysfakcji klientów, rozpoznawalności marki, ewaluacji szkoleń, użyteczności stron www.
Czytaj dalej

Co jest dozwolone, a czego nie można publikować na swojej stronie w internecie? Garstka słów o prawach autorskich i licencjach.

Nierzadko jesteśmy informowani o złamaniu prawa autorskiego przez internautów. Z drugiej strony publikowane są informacje o tym, że treści wrzucone do sieci stają się publicznie dostępne już na zawsze. Jak jest faktycznie? Wszystko zależy od twórcy i państwa, z którego została udostępniona treść.
Czytaj dalej

Jeśli szukasz doświadczonego adwokata, kontaktuj się z kancelarią adwokacką w swoim mieście

W życiu każdego człowieka mają miejsce sytuacje, które wymagają wsparcia ze strony rzetelnego prawnika. Tyczą one w równym stopniu wykroczeń oraz przestępstw, jak i także spraw rodzinnych czy biznesowych. W chwili, kiedy musimy znaleźć prawnika, idealnym rozwiązaniem będzie wizyta w kancelarii adwokackiej, gdzie nie tylko jest sposobność wynająć specjalistę, ale również zyskać ważne informacje oraz skonsultować się.
Czytaj dalej

Pomoc przy rozwodzie wewnątrz mieście Wrocław – a więc, w jaki sposób znaleźć dobrego adwokata przy rozpadzie małżeństwa

Na pewno - mając żonę, lub męża - doświadczyliście nie jeden raz tak zwanego "kryzysu małżeńskiego". Ten konkretny okres bywa najczęściej bardzo niełatwy - oraz nie jeden raz doprowadza nas do ostateczności, czyli stwierdzając króciutko - do rozwodu.
Czytaj dalej