Internet tagged posts

Na co trzeba uważać kupując nowo powstałe rzeczy?

Okres urlopowy nakłania osoby do dbałości o własne dobre samopoczucie. Niespodziewanie zaczynamy być w większym stopniu ruchliwi, rozpoczynamy znowu spacerować na dłuższe marsze do parku.
Czytaj dalej

Branża IT- kwalifikacje potrzebne, aby móc rozpocząć pracę w branży i poszukiwanie dobrego miejsca pracy

Podczas wyboru studiów wielu z nas wybiera studia o kierunku informatycznym. W dobie komputeryzacji tego rodzaju zawody na pewno mają duże szanse na rynku i łatwiej jest znaleźć pracę w zawodzie.
Czytaj dalej

Badania rynku łatwe i skuteczne jak nigdy wcześniej

Dzisiejszy konkurencyjny rynek powoduje, że w dalszej perspektywie czasu utrzymają się na nim tylko przedsiębiorstwa świadome oczekiwań i potrzeb obecnych oraz potencjalnych klientów. Zalecanym sposobem na poznanie tych potrzeb są wszelkiego rodzaju badania rynku. Wśród najczęściej przeprowadzanych trzeba wymienić między innymi badania: satysfakcji klientów, rozpoznawalności marki, ewaluacji szkoleń, użyteczności stron www.
Czytaj dalej

Co jest dozwolone, a czego nie można publikować na swojej stronie w internecie? Garstka słów o prawach autorskich i licencjach.

Nierzadko jesteśmy informowani o złamaniu prawa autorskiego przez internautów. Z drugiej strony publikowane są informacje o tym, że treści wrzucone do sieci stają się publicznie dostępne już na zawsze. Jak jest faktycznie? Wszystko zależy od twórcy i państwa, z którego została udostępniona treść.
Czytaj dalej