Internet tagged posts

Czy mamy sprawdzony portal podatkowy?

Kiedy chcemy być na bieżąco z różnymi zmianami jakie pojawiają się w podatkach, to powinniśmy znaleźć odpowiednią stronę o tym zagadnieniu. Powinno przyjrzeć się kilku z nich, a też możemy popytać znajomych o oceny na ich temat, tak żeby posiadać pewność, że korzystamy tutaj z tej najlepszej.
Czytaj dalej

Co zrobić, by z sukcesami prowadzić sklep internetowy?

A może by tak założyć sobie sklep w Internecie? Sporo osób tak bardzo często myśli. Oczywiście to ma sporo sensu, jednakże fakty są takie, że znaczna część sklepów internetowych najzwyczajniej w świecie nie cechuje się wysokim poziomem. Zatem przedsiębiorca, bardzo często dopiero zaczynający własną przygodę z zarządzaniem firmą, choć ma spore ambicje, nie potrafi zarobić, uzyskiwać dobrą liczbę klientów. No cóż, nie jest powiedziane, iż definitywnie każdy handlowiec może odnieść pożądany sukces, ale i tak trzeba spróbować!
Czytaj dalej

Badania rynku łatwe i skuteczne jak nigdy wcześniej

Dzisiejszy konkurencyjny rynek sprawia, że w dalszej perspektywie czasu pozostaną na nim tylko przedsiębiorstwa świadome oczekiwań i potrzeb aktualnych oraz potencjalnych klientów. Polecanym sposobem na odkrycie tych potrzeb są wszelkiego rodzaju badania rynku. Wśród najczęściej wykonywanych należy wymienić między innymi badania: satysfakcji klientów, rozpoznawalności marki, wyników szkoleń, użyteczności serwisów internetowych.
Czytaj dalej

O BHP

Jednym z obowiązków pracodawcy wynikającym z Kodeksu pracy, jest zapewnienie regularnych szkoleń pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.
Czytaj dalej