IT tagged posts

Szansa na karierę w IT – zostań testerem oprogramowania. Zwróć uwagę, o czym należy wiedzieć?

Postęp jaki obserwujemy w ostatnim czasie powoduje, że jesteśmy w coraz większym stopniu podporządkowani nowym technologiom. W prawie każdym aspekcie naszego życia mamy styczność z różnego rodzaju aplikacjami, z komputerami czy też smartphonami. Cała ta sytuacja niesie ze sobą wciąż rosnące zapotrzebowanie na nowych pracowników w sektorze IT. Wciąż potrzebni są deweloperzy, architekci oprogramowania ale i specjaliści od jakości.
Czytaj dalej

Profesjonalne usługi IT szansą na intensywny wzrost dla przedsiębiorstw

Obecnie właściwe działanie firmy niejednokrotnie zależy od innowacyjnych systemów informatycznych. Już nawet niewielkie firmy bardzo ochoczo wykorzystują nowoczesne rozwiązania IT, wiedząc doskonale o tym, że dzięki temu mogą niezawodnie usprawnić mnóstwo procesów. Usługi informatyczne przyczyniają się m.in. do lepszej organizacji pracy, zarządzania finansami itp. Obecnie funkcjonuje bardzo dużo firm, których specjalnością są przede wszystkim usługi IT.
Czytaj dalej

Życie jest nieprzewidywalne i zaskakuje nas niejednokrotnie

Często zdarza się tak, iż czego się nie dotkniemy, wszystko przynosi nam profITy. Sycimy się sukcesem na każdej jednej płaszczyźnie, bierzemy to za normalność, aż nagle jedno przypadkowe zdarzenie jest w mocy zrujnować cały dotychczasowy ład.


Komu z nas choć raz taki czas się nie przydarzył.
Czytaj dalej

Na polskich drogach codziennie niestety dochodzi do wielu wypadków – ich ofiary mają przecież prawo do rekompensaty finansowej

Po Polsce jeździ duża liczba samochodów. Pewny procent kierowców jeździ brawurowo. Są też tacy, którzy prowadzą wóz pod wpływem alkoholu.
Czytaj dalej