IT tagged posts

Jakim sposobem dać sobie radę z pożyczkami?

Jeśli zadłużenie już pojawi się, łatwo jest utracić nad nim kontrolę. Zobowiązania, które przestaliśmy być w stanie płacić stopniowo zaczynamy finansować kolejnymi kredytami.


Są to zazwyczaj wysokooprocentowane tzw. chwilówki, które prędko okazują się nie tylko kroplą w morzu potrzeb, ale początkiem kolejnych komplikacji.
Czytaj dalej

Czy outsourcing pracowniczy będzie ciekawym podejściem dla ciebie?

Dziś w świecie interesu pojęcie outsourcingu jest niezwykle modne.


Outsourcingować możesz już właściwie wszelkie działy Przedsiębiorstwa: produkcję, logistykę, dostarczenie, obsługę klienta, sprzątanie, ochronę, kierowanie finansami albo księgowość.
Czytaj dalej

Zlecenia w branży IT – pokazujemy szczegóły

W naszych czasach bardzo dużą moc posiadają informacje. Obecnie wszystko jest skomputeryzowane tak by przepływ informacji trwał na wysokim poziomie. W związku z tym, że dostaje się do nas wszystkich mnóstwo informacji i to z wszelakich kanałów jesteśmy zmuszeni się nauczyć, w jaki sposób na nich pracować, w jaki sposób je gromadzić i jak je segregować.
Czytaj dalej

Jak stworzyć zespół pracowników, jaki da sobie radę z każdym projektem informatycznym w firmie

Do niedawna typowy informatyk kojarzył się z zarośniętym panem od komputerów, który zajmował się wszystkimi sprawami z nimi związanymi. Ale rozwój technologii informatycznych i oprogramowania spowodował, że w samej informatyce następować zaczęła specjalizacja - inne osoby będą się zajmować pisaniem programów, inne obsługą sieci a inne administrowaniem oprogramowaniem i serwerami.
Czytaj dalej