IT tagged posts

Szansa na karierę w IT – zostań testerem oprogramowania. Zwróć uwagę, o czym należy wiedzieć?

Postęp jaki obserwujemy w ostatnim czasie powoduje, iż jesteśmy w coraz większym stopniu uzależnieni od technologi. W prawie każdym aspekcie naszego życia stykamy się z oprogramowaniem, z komputerami bądź też smartphonami. Cała ta sytuacja pociąga ze sobą wciąż niemalejącą potrzebę na nowych specjalistów na rynku informatycznym. W dalszym ciągu potrzebni są programiści, architekci oprogramowania lecz również i specjaliści od jakości.
Czytaj dalej

W jaki sposób wypisać pit online będziemy posiadali rzetelnie wytłumaczone

Jeżeli mamy dość wpłacania dużych funduszy za to, że ktoś obcy przygotowuje dla nas zestawienie rocznych dochodów, które później wysyłamy do urzędu, to z pewnością musimy się zastanowić, czy mimo wszystko nie należałoby się tym zajmować samemu.
Czytaj dalej

Branża IT- kwalifikacje potrzebne, aby móc rozpocząć pracę w branży i poszukiwanie dobrego miejsca pracy

Podczas wyboru studiów duża część z nas decyduje się na studia informatyczne. W dobie komputeryzacji tego rodzaju zawody na pewno mają większe szanse na rynku i łatwiej jest odnaleźć pracę w zawodzie.
Czytaj dalej

Na polskich drogach codziennie niestety dochodzi do wielu wypadków – ich ofiary mają przecież prawo do rekompensaty finansowej

Po Polsce jeździ ogromna liczba wozów. Pewny procent kierowców jeździ brawurowo. Niektórzy prowadzą samochód na tak zwanym gazie.
Czytaj dalej