IT tagged posts

Życie jest nieprzewidywalne i zaskakuje nas niejednokrotnie

Często bywa tak, iż czego się nie tkniemy, wszystko przynosi nam korzyści. Napawamy się sukcesem na każdej płaszczyźnie, traktujemy to jak normalność, aż nagle jedno przypadkowe zdarzenie potrafi zrujnować cały dotychczasowy ład.


Lu z nas choć raz taki okres się nie przydarzył.
Czytaj dalej

Szansa na karierę w IT – zostań testerem oprogramowania. Zwróć uwagę, o czym należy wiedzieć?

Postęp jaki obserwujemy w ostatnim czasie powoduje, iż jesteśmy coraz bardziej uzależnieni od technologi. W niemalże każdym aspekcie naszego życia mamy styczność z oprogramowaniem, z komputerami bądź też nowoczesnymi telefonami. Cała ta sytuacja pociąga ze sobą ciągle niemalejącą potrzebę na nowych specjalistów na rynku informatycznym. W dalszym ciągu potrzebni są deweloperzy, konstruktorzy architektury oprogramowania lecz również i specjaliści od jakości.
Czytaj dalej

Umowy rodzaju IT – a więc, kilka słówek na temat tego, co dobrze jest na ich temacik mieć pojęcie

Jak to się okazuje, nasz dzisiejszy temat, czyli temacik powiązany z pisaniem umów IT, jest zazwyczaj brany w dość leciutki sposób, choć bywa on niewiarygodnie ważny nie tyle dla pracodawcy, co dla samiutkiej osoby, która taką umowę ma dostać i przede wszystkim Podpisać.
Czytaj dalej

Poprawnie wykonany audyt poziomu zabezpieczenia informatycznego.

Poprawnie wykonany audyt bezpieczeństwa dziedziny informatycznej będzie bazą tego, żeby konkretnie wyznaczone miejsce pracy, jakie operuje katalogami z dziedziny informatyki miało możliwość działać właściwie oraz by pod takim względem nie było mowy o żadnych błędach. Dlatego rekomenduje się do wykonania tej pracy w największej mierze wykwalifikowanych pracowników a propo jakich posiada się maksymalne przekonanie, iż wywiązują się oni z tego zadania jak najlepiej. Jest wiele programów do zrobienia tego audytu a rozsądnie jest skorzystać z tych najbardziej poleconych, by kolejno nie było obowiązku zmieniania pewnych treści.
Czytaj dalej