IT tagged posts

Czy interesuje nas modelowanie procesów biznesowych?

Zarządzanie firmą okazuje się być niesamowicie istotne właściwie na każdym etapie, przez to właśnie tak ważne okazuje się być to, żeby wszystkie nasze działania były jak najdokładniej przemyślane.
Czytaj dalej

Czy outsourcing pracowniczy będzie ciekawym podejściem dla ciebie?

Aktualnie w świecie biznesu pojęcie outsourcingu stało się ogromnie modne.


Outsourcingować możemy już prawie wszystkie działy Przedsiębiorstwa: produkcję, logistykę, dostarczenie, obsługę klienta, porządkowanie, ochronę, kierowanie finansami czy rachunkowość.
Czytaj dalej

Szansa na karierę w IT – zostań testerem oprogramowania. Zwróć uwagę, o czym należy wiedzieć?

Postęp jaki widzimy w ostatnim czasie powoduje, iż jesteśmy w coraz większym stopniu podporządkowani nowym technologiom. W niemalże każdej dziedzinie naszego życia mamy styczność z różnego rodzaju aplikacjami, z komputerami czy też smartphonami. Cała ta sytuacja niesie ze sobą ciągle niemalejącą potrzebę na nowych specjalistów na rynku informatycznym. W dalszym ciągu potrzebni są programiści, architekci oprogramowania lecz również i testerzy.
Czytaj dalej

Na polskich drogach codziennie niestety dochodzi do wielu wypadków – ich ofiary mają przecież prawo do rekompensaty finansowej

Po naszym kraju jeździ ogromna ilość aut. Pewny procent kierowców jeździ brawurowo. Są też tacy, którzy prowadzą pojazd na tak zwanym gazie.
Czytaj dalej