klient tagged posts

Istotny wygląd recepcji firmy – jak odpowiednio wywrzeć wpływ na pierwsze doznanie klienta?

Nie da się ukryć, że dzisiaj ludzie kierują atencję na znacznie więcej detalów, o jakich dawniej nieraz by nie pomyśleli. Z tego powodu multum firm poszukuje korzystnych rozwiązań wpływających na ich odbiór przez klientów. Wiadomo, że pierwsze wrażanie jest najistotniejsze i wpływa na późniejszą relację. W przypadku przeróżnego typu placówek zazwyczaj wywołuje je recepcja, która albo ożywia, albo wręcz odpycha klienta.
Czytaj dalej

Nie radzisz sobie ze spłatą rat? Zdecyduj się na konsolidację

Polacy cały czas dość chętnie zaciągają kredyty: na nowe auto, mieszkanie, wycieczki. Coraz częściej decydują się na dodatkowe oferty banków, korzystając z kart kredytowych czy kredytów odnawialnych w ramach konta osobistego. Jeśli zobowiązań jest sporo i przekraczają one comiesięczne dochody, łatwo wpaść w spiralę zadłużenia. Wówczas warto zastanowić się nad kredytem konsolidacyjnym.
Czytaj dalej

Biuro obsługi księgowej – nowoczesne biuro rachunkowe w Bytomiu

Wielu przedsiębiorców, zarówno początkujących jaki i posiadających wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu firmy, zastanawia się czy opłaca się korzystać z usług proponowanych przez biuro rachunkowe.
Czytaj dalej

Po co tworzone są stojaki metalowe i jakie jest ich zastosowanie?

W dzisiejszych czasach bardzo wielu ludzi prowadzi interes powiązany z handlem. Istotnie ów ludzie wiedzą, że odpowiednia prezentacja towaru oraz reklama jest to 1/2 sukcesu. To istotnie dzięki tym czynnikom można w bardzo łatwy oraz szybki sposób poprawić sprzedaż swoich produktów. Właśnie dlatego tak wielu właścicieli sklepów decyduje się na nabycie właściwych stojaków, jakie pełnią funkcję reklamową.
Czytaj dalej