klient tagged posts

Norma ISO 9001 w systemie zarządzania jakością w przedsiębiorstwie.

ISO 9001 jest to interkontynentalna norma precyzująca wymagania, jakie powinien spełniać system zarządzania jakością w przedsiębiorstwie. Normę ISO 9001 mogą stosować różnorakie przedsiębiorstwa, niezależnie od ich rozmiaru i rodzaju. Skierowana jest ona na zrozumienie i zrealizowanie wymagań klienta, a zatem określonych potrzeb względem produktów danej organizacji, przyjęcie podejścia procesowego, przekazanie wyników skuteczności procesów oraz ich nieustanne doskonalenie, w oparciu o obiektywne pomiary.
Czytaj dalej

W sytuacji, jeżeli poszukujesz wsparcia doświadczonego adwokata, poszukaj kancelarii w własnym mieście

Kwestie prawne szarym obywatelom zdają się zawikłane i bardzo skomplikowane. Przez to jeśli znajduje się przed koniecznością zmagania z aspektem prawnym możemy czuć się zagubieni i potrzebować osoby, która udzieli nam profesjonalnej rady i właściwie nakieruje w działaniu. W takim przypadku dobrze jest zwrócić się do profesjonalnego prawnika. Bez wątpienia zrobi on wszystko, aby zapewnić nam wsparcie.
Czytaj dalej

Dobre oprogramowanie drogą do powodzenia

Prezes przedsiębiorstwa w swej działalności poza obowiązkami związanymi z podstawową działalnością firmy (na przykład produkcją cukierków) musi także trudnić się pracą administracyjną.

Co miesiąc potrzeba wystawić odpowiednie dokumenty dla urzędów takich jak urząd skarbowy czy ZUS.
Czytaj dalej

Profesjonalne rozwiązywanie problemów z prawem patentowym – rewelacyjne porady prawne

W przypadku wielu pomysłowych osób, na przykład pracowników intelektualnych oraz wynalazców, konieczna jest czasem pomoc profesjonalnego specjalisty od prawa autorskiego. Czasem nawet w najrzetelniejszych przedsiębiorstwach zdarzają się takie sytuacje, jak przykładowo spory patentowe – a są to problemy, które obowiązkowo należy rozwiązać jak najszybciej, aby nie przedłużać nadmiernie procesu sądowego oraz nie wydać na to olbrzymiej ilości środków.
Czytaj dalej