korporacja tagged posts

Jakie korzyści niesie z sobą praca w dużej firmie?

W dzisiejszej rzeczywistości rynek pracy nie daje zbyt dużych nadziei na znalezienie ciekawej pracy, czy na rozwój osobisty. Wiele osób bez rezultatów poszukuje zatrudnienia, a ci, którzy mają pracę, przeważnie nie są z niej zadowoleni.
Czytaj dalej

Co po studiach prawniczych? W jaki sposób spożytkować opcje dawane przez większe miasto?

Bardzo wielu studentów z Wrocławia i okolic już podczas studiowania prawa na uczelni kombinuje, jak może poszerzać swoje kompetencje, zdobyć praktykę i otworzyć działalność na własny rachunek po aplikacji. Wrocław jako duże miasto, rozwijające się i dające ciekawe perspektywy, nie ogranicza młodym ludziom po aplikacji drogi rozwijania się. A kiedy do wykształcenia i praktyk dołożymy biegły język angielski, atrakcyjną pracę mamy zagwarantowaną.
Czytaj dalej

Kursy menedżerskie – skieruj swoją przyszłość we właściwym kierunku! Parę niezbędnych wiadomości

Obecny rynek pracy proponuje nam tak naprawdę nieograniczone perspektywy dynamizacji naszej ścieżki zawodowej. Środki masowego przekazu mówią, że wymagany jest dobry projekt oraz krztyna niezłomności, by zrealizować swoje myśli o pracy perfekcyjnej.
Czytaj dalej

Jakich danych ma prawo wymagać zwierzchnik w momencie rekrutacji kandydata do pracy?

Kiedy stawiamy się na rozmowę kwalifikacyjną do potencjalnego zwierzchnika nie w każdym przypadku zdajemy sobie sprawę, których dokumentów może żądać rekruter. Oprócz podstawowych danych jak imię czy wykształcenie, w niektórych przypadkach możemy być zapytani o dane dotyczące naszych dzieci czy też niekaralności.
Czytaj dalej