korporacja tagged posts

Jakie korzyści niesie z sobą praca w dużej firmie?

W dzisiejszej rzeczywistości rynek pracy nie służy ani znalezieniu idealnej posady, ani rozwojowi zawodowemu. Dużo osób bez rezultatów szuka zatrudnienia, a ci, którzy mają pracę, często nie są nią usatysfakcjonowani.
Czytaj dalej

Jakich danych ma prawo wymagać zwierzchnik w momencie rekrutacji kandydata do pracy?

Kiedy stawiamy się na rozmowę wstępną do potencjalnego pracodawcy nie w każdym przypadku zdajemy sobie sprawę, jakich dokumentów może wymagać rekruter. Oprócz podstawowych informacji jak nazwisko czy PESEL, w co poniektórych wypadkach moglibyśmy zostać zapytani o informacje dotyczące naszych dzieci czy też niekaralności.
Czytaj dalej

Co po studiach prawniczych? W jaki sposób spożytkować opcje dawane przez większe miasto?

Bardzo wielu studentów z Wrocławia i okolic już podczas studiów prawniczych na uniwersytecie zastanawia się, jak może poszerzać zdobyte kompetencje, odbyć praktykę i rozpocząć działalność na własny rachunek po aplikacji. Wrocław jako miasto duże, rozwijające się i oferujące szerokie możliwości, nie ogranicza ludziom po prawie drogi rozwoju. A kiedy do wiedzy i praktyk dodamy biegły język angielski, ciekawą pracę mamy zagwarantowaną.
Czytaj dalej

Kursy menedżerskie – skieruj swoją przyszłość we właściwym kierunku! Parę niezbędnych wiadomości

Obecny rynek pracy proponuje nam tak naprawdę nieograniczone perspektywy dynamizacji naszej ścieżki zawodowej. Środki masowego przekazu mówią, że wymagany jest dobry projekt oraz krztyna niezłomności, by zrealizować swoje myśli o pracy perfekcyjnej.
Czytaj dalej