korporacja tagged posts

Jakich danych ma prawo wymagać zwierzchnik w momencie rekrutacji kandydata do pracy?

Kiedy stawiamy się na rozmowę kwalifikacyjną do potencjalnego zwierzchnika nie w każdym przypadku zdajemy sobie sprawę, których dokumentów może żądać rekruter. Oprócz podstawowych danych jak imię czy wykształcenie, w niektórych przypadkach możemy być zapytani o dane dotyczące naszych dzieci czy też niekaralności.
Czytaj dalej

Jakie korzyści niesie z sobą praca w dużej firmie?

W dzisiejszej rzeczywistości rynek pracy nie służy ani zdobyciu interesującej pracy, ani rozwojowi osobistemu. Wiele osób bez rezultatów szuka zatrudnienia, a ci, którzy mają pracę, zwykle nie są nią usatysfakcjonowani.
Czytaj dalej

Co po studiach prawniczych? W jaki sposób spożytkować opcje dawane przez większe miasto?

Sporo młodych ludzi z Wrocławia i okolic już podczas studiowania prawa na uczelni zastanawia się, jak może poszerzać zdobyte kompetencje, odbyć praktykę i otworzyć działalność na własny rachunek po aplikacji. Wrocław jako duże miasto, rozwijające się i zapewniające ciekawe możliwości, nie zamyka młodym ludziom po aplikacji możliwości rozwijania się. A gdy do wiedzy i praktyk dołożymy biegły język angielski, atrakcyjną pracę mamy jak w banku.
Czytaj dalej

Kursy menedżerskie – skieruj swoją przyszłość we właściwym kierunku! Parę niezbędnych wiadomości

Nowoczesność obiecuje nam zasadniczo nieprzebrane możliwości dynamizacji naszej ścieżki pracowniczej. Media mówią, że wymagany jest jakiś projekt i odrobina zdecydowania, by zrealizować swoje marzenia o karierze idealnej.
Czytaj dalej