kredyt tagged posts

Obowiązek spłacenia długów.

Przymus spłacenia kredytu to coś, z czym musi się liczyć każda bez wyjątku osoba, jaka bierze kredyt od instytucji bankowej. Warto sobie zdawać sprawę z faktu, że w momencie, w którym ktokolwiek zdecydował się na takie działania, to kolejne, co musi mieć na uwadze to sprawa : spłać zobowiązania finansowe.
Czytaj dalej

W jaki sposób uporać się z kłopotami natury finansowej?

Kłopoty finansowe dotykają wielu rodaków naszego kraju, ale nie tylko. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest między innymi duże bezrobocie jak i niskie płace. Często przyczynami utraty płynności finansowej bywają też nietrafione decyzje jak i nazbyt lekki stosunek do wydawania. O czym pamiętać, by oszczędzić sobie kłopotów finansowych?
Czytaj dalej

Nie radzisz sobie ze spłatą rat? Zdecyduj się na konsolidację

Polacy bezustannie zaciągają kredyty: na samochód, nowy sprzęt AGD czy RTV, zagraniczne podróże. Z coraz większą śmiałością decydują się na dodatkowe oferty banków, korzystając z kart kredytowych czy debetów na rachunkach bankowych. Jeśli zobowiązań jest sporo i przekraczają one comiesięczne dochody, łatwo wpaść w spiralę zadłużenia. Wówczas warto zastanowić się nad kredytem konsolidacyjnym.
Czytaj dalej

Rozmaite typy pożyczek

W życiu każdej osoby zdarzają się takie chwile, kiedy konieczne jest uzyskanie dodatkowej ilości gotówki. Wynika to z różnych przypadków w życiu, na przykład z niespodziewanych zdarzeń losowych, takich jak na przykład wypadki i zachorowania. Występuje również wiele mniej niebezpiecznych i traumatycznych przypadków, kiedy potrzebne są dodatkowe dawki gotówki.
Czytaj dalej