kurs tagged posts

Jakie znaczenie ma w zawodowym życiu regularne i systematyczne pogłębianie swojej wiedzy

Jest takie powiedzenie, że ludzie się uczą całe życie, i szczególnie dobrze będzie się to sprawdzać po prostu w pracy. Nowoczesne technologie i szybko zmieniające się informatyczne rozwiązania powodują, że w zasadzie bez przerwy zachodzi potrzeba zdobywania nowych umiejętności.
Czytaj dalej

Excel – czy opłaca się go doskonale poznać?

Firma Microsoft oferuje użytkownikom komputerów nie tylko system Windows, ale także arkusz kalkulacyjny o nazwie Microsoft Office Excel. Premiera pierwszej wersji arkusza kalkulacyjnego firmy Windows odbyła się w roku 1987. Od dnia premiery arkusz jest bardzo często wykorzystywany przez przeróżne instytucje, firmy i osoby prywatne.
Czytaj dalej

Praca jako pracownik ochrony – potrzebne wyższe wykształcenie? Jakie predyspozycje musi posiadać ochroniarz?

Praca jako pracownik ochrony nie jest robotą do jakiej występuje konieczność posiadania specjalnych studiów - aby zostać zatrudnionym w tym sektorze wystarczy w większości wypadków tylko ukończyć ogólniak, nieraz nie trzeba nawet posiadać zdanej świadectwa maturalnego. Nie potrzeba także kończyć szkoły ochroniarskiej, wystarczy szkolenie. Jest jednak ciąg innych determinantów, które trzeba spełnić.
Czytaj dalej

Obowiązujące wykłady pracownicze – szansa na uzyskanie praktycznej wiedzy i zdolności znaczących w firmie

Działające na obecną chwilę firmy systematycznie prowadzą kursy dopełniające wiedzę pracowników na specjalistyczne przedmioty. Większość z nich jest prowadzona obowiązkowo dla każdego, nowego pracownika, bo wymagają tego regulaminy. Nie da się ukryć, że dla prawidłowego działania firmy jest to konieczne. Zachowanie kadr pracowniczych w rozmaitych sytuacjach, zwłaszcza będących zagrożeniem, potrzebuje konkretnego przygotowania.
Czytaj dalej