kurs tagged posts

W jaki sposób zacząć inwestować, by nie stracić? O jakich zasadach musimy pamiętać przez cały czas?

Jest sporo sposobów, żeby polepszyć własne życie, natomiast najczęściej miast z nich korzystać wolimy zadowolić się marnymi rozwiązaniami. Tymczasem, aby rozpocząć coś interesującego w życiu musimy pomyśleć chociażby o ciekawym kursie, który pomoże nam znaleźć nową pracę. Takim kursem jest przykładowo cisco kurs. Kolejne rozwiązania są równie ciekawe, lecz najbardziej popularnym jest rozpoczęcie inwestowania. Jak zacząć, żeby osiągnąć wymierne rezultaty?
Czytaj dalej

Praca jako pracownik ochrony – potrzebne wyższe wykształcenie? Jakie predyspozycje musi posiadać ochroniarz?

Praca jako pracownik ochrony nie jest robotą do której występuje konieczność posiadania specjalnych studiów - aby zostać zatrudnionym w tym segmencie wystarczy zazwyczaj raptem skończyć szkołę średnią, nieraz nie potrzeba nawet posiadać zdanej świadectwa maturalnego. Nie potrzeba też kończyć szkoły ochroniarskiej, starczy szkolenie. Jest jednakże szereg innych wymogów, które trzeba dopełnić.
Czytaj dalej

Jakie znaczenie ma w zawodowym życiu regularne i systematyczne pogłębianie swojej wiedzy

Jest takie powiedzenie, że ludzie się uczą całe życie, i szczególnie dobrze będzie się to sprawdzać po prostu w pracy. Nowoczesne technologie i szybko zmieniające się informatyczne rozwiązania powodują, że w zasadzie bez przerwy zachodzi potrzeba zdobywania nowych umiejętności.
Czytaj dalej

Excel – czy opłaca się go doskonale poznać?

Firma Microsoft oferuje użytkownikom komputerów nie tylko system Windows, ale także arkusz kalkulacyjny o nazwie Microsoft Office Excel. Premiera pierwszej wersji arkusza kalkulacyjnego firmy Windows odbyła się w roku 1987. Od dnia premiery arkusz jest bardzo często wykorzystywany przez przeróżne instytucje, firmy i osoby prywatne.
Czytaj dalej