kurs tagged posts

Excel – czy opłaca się go doskonale poznać?

Firma Microsoft oferuje użytkownikom komputerów nie tylko system Windows, ale również arkusz kalkulacyjny , który nosi nazwę Microsoft Office Excel. Premiera pierwszego arkusza kalkulacyjnego firmy Windows odbyła się w roku 1987. Od daty premiery arkusz jest bardzo często wykorzystywany przez rozmaite instytucje, firmy oraz osoby prywatne.
Czytaj dalej

Nowoczesne pomysły skierowane dla biznesu.

By móc sprawnie kierować przedsiębiorstwem potrzeba czegoś znacznie więcej aniżeli tylko wiedza, właściwe wykształcenie oraz doświadczenie. Niezwykle ciężko poradzić sobie bez nowatorskich pomysłów, zwłaszcza tych, jakie usprawniają przeprowadzenie wszystkich spraw wiążących się z finansami.
Czytaj dalej

Praca jako pracownik ochrony – potrzebne wyższe wykształcenie? Jakie predyspozycje musi posiadać ochroniarz?

Praca jako pracownik ochrony nie jest pracą do jakiej potrzeba specjalnych studiów - by zostać zatrudnionym w tym sektorze starczy zazwyczaj jedynie skończyć ogólniak, często nie potrzeba chociażby posiadać zdanej świadectwa maturalnego. Nie potrzeba także kończyć szkoły ochroniarskiej, wystarczy kurs. Jest jednakże dość dużo innych czynników, które trzeba spełnić.
Czytaj dalej

Prowadzisz agencję? Pozwól swoim pracownikom stać się lepszymi – postaw na języki obce!

Współcześnie trudno sobie wyimaginować funkcjonowanie i rozwój zawodowy bez znajomości języków obcych. W związku z tym wyrasta również więcej i więcej szkół, które pragną nam za mniej lub bardziej przystępną zapłatą przybliżyć ten przedmiot.
Czytaj dalej