kurs tagged posts

Prowadzisz agencję? Pozwól swoim pracownikom stać się lepszymi – postaw na języki obce!

Obecnie trudno sobie wyimaginować aktywność i postęp zawodowy bez znajomości języków obcych. W związku z tym pojawia się też coraz więcej szkół, które pragną nam za mniej lub bardziej przystępną zapłatą przybliżyć ów przedmiot.
Czytaj dalej

Wycena opcji jako wyznaczenie jej ceny

Aktuariusz najczęściej zajmuje się prognozami demograficznymi i pieniężnymi urzędowych planów emerytalnych. Wyznacza także zasoby na przyszłe świadczenia pracownicze.
Czytaj dalej

Polski dla obcokrajowców

Sporo osób, które przyjeżdżają do naszego kraju na stałe, nie rozumie języka polskiego. Prowadzenie zajęć z języka polskiego dla obcokrajowców wydaje się być szczególnie pożądane w warszawie, ponieważ to tam najczęściej oni pracują. Znalezienie tego rodzaju oferty jest w dodatku równie łatwe jak wpisanie w Google zapytania „polski dla obcokrajowców Warszawa”.Czytaj dalej

Nowoczesne pomysły skierowane dla biznesu.

Aby móc sprawnie zarządzać firmą trzeba czegoś znacznie więcej niż tylko wiedza, odpowiednie wykształcenie i doświadczenie. Bardzo trudno radzić sobie bez współczesnych pomysłów, zwłaszcza tych, które usprawniają prowadzenie wszelkich spraw związanych z finansami.
Czytaj dalej