Przystąpienie windykatora do egzekucji zaległych zobowiązań to rozwiązanie ekstremalne, jednak częstokroć wykonywane przez samych wierzycieli albo przedsiębiorstwa windykacyjne.
egzekucja komornicza jest to przymus oraz ostateczność.
Czytaj więcej
Nie chciałbyś polegać na stare lata na państwowym systemie emerytalnym? A może najzwyczajniej w świecie posiadasz sporą kasę i chciałbyś zainwestować ją w sensowny sposób? A więc jest fajne wyjście! W końcu niesamowicie efektywne jest inwestowanie własnych oszczędności na rynku mieszkaniowym. Nie chcę oczywiście mówić, że mieszkania są we wszystkich przypadkach świetną lokatą kapitału, lecz tak naprawdę tylko skończony pechowiec za kilkanaście lat może się obudzić z ręką w nocniku. Najbardziej istotne jest to by nie być kompletnie zielonym w temacie mieszkań. Nie możesz tak jakby dać wcisnąć sobie tzw. kitu!
Czytaj więcej
Pewnie nie raz, gdy przechodziliśmy obok „szklanych” biurowców zastanawialiśmy się nad tym, kto zajmuje się myciem tych wszystkich okien. Odpowiedź jest prosta, są specjalne firmy , które zajmują się myciem bardzo dużych oszklonych powierzchni. Zwykłe mycie okien szmatką i płynem nie dałoby oczekiwanych efektów na tak dużej ilości okien.
Czytaj więcej
Teraz nastał dla sprzedawców nieruchomości niepewny czas. Zakończony niedawno program RnS i niesprecyzowany czas startu MDM, opóźnia znacząco sprzedaż nieruchomościami. Deweloperzy muszą kilka razy policzyć gdzie i za ile opłaca im się angażować kapitał. Istnieją tereny jak Pomorze cieszą się z powodu znacznej liczby chętnych do zakupu. Dużą siłą sprawczą takiego np. Gdańska jest istnienie sporej liczby obcego kapitału. Inwestycje mieszkaniowe Gdańsk opłacały się praktycznie każdego roku.
Czytaj więcej
Już od dawna wszyscy wiemy, że naprawdę warto kupić lokal. Nieruchomości od zawsze były dobrą inwestycją, dlatego warto mając w planach zakup kawalerki wybrać dobrą lokalizację. Wiadomo, że nawet bez świetnej lokalizacji kupno mieszkania w końcu przyniesie nam zysk, ale rzeczywiście dobrze wybrać mieszkanie w jakiejś większej mieście.
Czytaj więcej