moc tagged posts

Kiedy potrzebny nam prawnik?

Każdy z oskarżonych posiada prawo adwokata i prawo do obrony. Czasami jednak pojawiają się takie przypadki, gdy wcale nie musimy być oskarżonym, by potrzebować pomocy prawnika.


Bo prawnik nie tylko broni swoich klientów przed sądem, ale też wyraża ich interesy w czasie sądowych rozpraw.
Czytaj dalej

Pomoc przy rozwodzie wewnątrz mieście Wrocław – a więc, w jaki sposób znaleźć dobrego adwokata przy rozpadzie małżeństwa

Na pewno - mając żonę, lub męża - doświadczyliście nie jeden raz tak zwanego "kryzysu małżeńskiego". Ten konkretny okres bywa najczęściej bardzo niełatwy - oraz nie jeden raz doprowadza nas do ostateczności, czyli stwierdzając króciutko - do rozwodu.
Czytaj dalej

Jak powinien być dzielony spadek i kto nie musi opłacać opodatkowania od jego uzyskania?

Kiedy nabywamy Spadek po zmarłej osobie, musimy w pierwszej kolejności uzyskać potwierdzenie dziedziczenia lub stwierdzenie nabycia spadku. Potem spadkobiercy mogą rozpocząć rozdzielać tzw.
Czytaj dalej

Dzisiaj na licytacjach u komornika można nabyć dużo interesujących nieruchomości i ruchomości, zatem warto zainteresować planem przetargów

Warto zainteresować się możliwością nabycia przeróżnych nieruchomości i przedmiotów na licytacji komorniczej. Czasami to prawdziwa gratka dla osób, które chcą kupić grunt albo dom.
Czytaj dalej