moc tagged posts

Gdy konieczny nam notariusz Dąbrowa Górnicza zaproponuje tego najlepszego

Potrzeba pamiętać, że przy pewnych pismach do podpisania, powinna okazać się być odpowiednio do tego przyszykowana oraz upoważniona osoba, tak by te dokumenty zyskały moc prawną.
Czytaj dalej

Kancelaria – czym właściwie jest? Co możemy rozumieć pod tą definicją? Co należy wiedzieć?

Kancelarią można określić każdy samodzielny urząd albo instytucję, która tworzy własną dokumentację. Zarówno na etapie formalnym, jak i merytorycznym. Nie ma jednakże jednej definicji kancelarii, jeżeli odniesiemy tego typu pojęcie do terminologii archiwalnej.
Czytaj dalej

Osoba poszkodowana w jakimś wypadku – co się jej należy i gdzie może szukać pomocy, aby to pozyskać?

wypadek ma możliwość się zdarzyć dosłownie każdemu z nas - bardzo często jest on wynikiem naszej osobistej nieuwagi lub nawet głupoty, lecz częściej jest tak, że wspomniany wypadek spowodował ktoś inny albo przydarzył się w on w lokalizacji, które to powinno być zadbane, jednakże z powodu sporych niedopatrzeń czasem nawet i zagraża przechodzącym w nim ludziom.
Czytaj dalej

Miejmy pieczę nad naszą działalność najskuteczniej jak umiemy

Znaki towarowe to obecnie powszechna sprawa w dowolnej, nawet małej firmie. Każdy bowiem pragnie się wyróżnić i być rozpoznawalny. Na dowolną początkującą firmę czyha wszakże wiele zagrożeń, rozpoczynając od tego, w jaki sposób chronić swój znak towarowy, skończywszy na ochronie prawniczej IT.


Jeżeli tworzymy własną firmę oraz mamy dla niej logo a także nazwę, potrzebujemy je opatentować, aby nikt nam ich nie zabrał.
Czytaj dalej