nieruchomości tagged posts

Jak dobrze inwestować w mieszkania?

Nie chcesz polegać w przyszłości na państwowym systemie emerytalnym? A może po prostu masz znaczną kasę i pragniesz zainwestować ją w odpowiedni sposób? W takim razie jest fajne rozwiązanie! W końcu niezwykle skuteczne jest inwestowanie swoich oszczędności na rynku mieszkaniowym. Nie chcę naturalnie mówić, że nieruchomości są zawsze świetną lokatą kapitału, ale w sumie tylko wielki pechowiec za kilka lat może się obudzić z ręką w nocniku. Najbardziej istotne jest to by nie być całkowicie zielonym w kwestii mieszkań. Nie powinieneś tak jakby dać wcisnąć dla siebie tzw. kitu!
Czytaj dalej

Domy i mieszkania w Warszawie

Warszawa to nieprzerwanie i dynamicznie rozwijający się rynek nieruchomości. Biura nieruchomości w stolicy posiadają w ofercie oferty sprzedaży i wynajmu nie wyłącznie mieszkań, ale również lokali dedykowanych do prowadzenia biura czy sklepu. Zatrudnienie pośredników, których bez problemu odszukać można po wpisaniu w Google np. „sprzedaż mieszkań Warszawa” z pewnością redukuje czas poszukiwań i zwiększa szansę na znalezienie pomieszczenia, które najlepiej sprosta naszym konkretnym wymaganiom.
Czytaj dalej

Prawne aspekty budowy

Masz zamiar rozpocząć budowę. O czym musisz pomyśleć? To proste. Primo, decyzja i zakup odpowiedniego terenu. Po drugie, zatrudnienie biura architektonicznego i nakreślenie skrupulatnych planów nieruchomości, zapewniając dostęp do zasilania, gazu i innych ważnych rzeczy.
Czytaj dalej

W jaki sposób wybrać idealny dom bez przepłacania, czyli wycena nieruchomości w Warszawie

Ludzie, pomimo tego, że odróżniają się wzajemnie na wielu płaszczyznach, tak poglądowych, wiary czy chociażby w kwestii upodobań kulinarnych oraz gustów estetycznych, mają wiele uniwersalnych pragnień typowych dla przewagi przedstawicieli każdego społeczeństwa.
Czytaj dalej