nieruchomości tagged posts

Kaucja gwarancyjna – gwarancja pieniężna dla osoby wynajmującej dom

Każdy z nas wie, jak kiedyś wyglądało kupno oranżady. Poza pieniążkiem na oranżadę trzeba było jeszcze mieć pieniążki na kaucję. Kupujesz oranżadę, płacisz 30 groszy więcej, bo pani w sklepie musi mieć gwarancję, że butelkę odniesiesz, a nawet, jeśli nie przyniesiemy butelki z powrotem to ma pieniądze na nową. Tak właśnie wyglądała kaucja za butelkę oranżady i można to w pewien sposób odnieść do kaucji związanej z umowami.
Czytaj dalej

Dokładnie powinna być wykonana wycena nieruchomości Kraków ma tutaj specjalistów

Kiedy ktoś chce sprzedać jaką nieruchomość, to pragnie mieć gwarancję, że otrzyma za nią tyle pieniędzy ile będzie warta, kupujący ponownie chce uzyskać informacje, że za nią nie przepłaci.
Czytaj dalej

Domy w samym centrum Małopolski

Jeśli chociaż trochę interesujemy się nieruchomościami, to na pewno doskonale wiemy, jak wielkim zainteresowaniem cieszą się mieszkania w popularnych miastach, jak przykładowo Kraków.
Czytaj dalej

Leasing nieruchomość: dość mało znane, ale warte bliższego poznania zagadnienie

Zakup nieruchomości dla działalności gospodarczej to często bardzo kosztowne przedsięwzięcie. Nierzadko jest to na tyle duży wydatek, że przekracza możliwości finansowe firmy. Pojawiła się jednak interesująca opcja. Dla wielu będzie to niezwykle pomocne.
Czytaj dalej