pieniądze tagged posts

Odkryjmy czym się od siebie różnią konta firmowe

To gdzie umieścimy własne finanse, tak osobiste, jak i także przedsiębiorstwa posiada ogromne znaczenie. Jedne banki biorą wielkie prowizje i opłaty za użytkowanie z takich kont, inne znowu są w stanie zaoferować nam nie jedynie bezpłatne konta, lecz także i atrakcyjne oprocentowanie, które spowoduje, iż będziemy mogli jeszcze wciąż zwiększać własne zyski. Co także istotne, to trzeba posiadać zaufanie do banku, w którym uruchamia się takie konto, gdyż przecież będziemy za jego pośrednictwem uruchamiać na pewno ogromne sumy finansów.
Czytaj dalej

W jaki sposób uporać się z kłopotami natury finansowej?

Trudności finansowe dotykają wielu mieszkańców naszego kraju i nie tylko. Powodem takiego stanu rzeczy jest w głównej mierze duże bezrobocie jak i niewysokie płace. Często przyczynami utraty płynności finansowej bywają też niewłaściwe decyzje i zbyt lekkie podejście do wydawania. O czym pamiętać, aby oszczędzić sobie problemów finansowych?
Czytaj dalej

Potrzebna ci powierzchnia magazynowa? Poznaj atuty dzierżawy magazynów

W teraźniejszych czasach wiele firm musi mieć powierzchnię magazynową, aby móc wprawnie prowadzić swoją działalność. Muszą mieć miejsce na trzymanie oferowanych przez siebie produktów, aby być w stanie dostarczyć je do klienta w terminie, który ustalono w umowie. Jeżeli i ciebie zainteresował wynajem magazynu i powierzchni magazynowej – Wrocław to dużo takich propozycji, które czekają na ciebie. Dlaczego warto jest zdecydować się na niniejsze rozwiązanie?
Czytaj dalej

Jak sprawnie odzyskać długi?

Raz na jakiś czas w naszej firmie pojawiają się sytuacje w których jesteśmy zmuszeni skorzystać z pomocy prawnej. Niestety, prawo stanowi niebywale zawiłą zagadkę, z którą niełatwo sobie dać radę.
Czytaj dalej