pieniądze tagged posts

Komornik Goleniów może zdobyć nasz dług

Nasz dług może zdobyć komornik Goleniów

Kiedy ktoś wobec nas ma zadłużenie, którego nie pragnie oddawać, to szukamy możliwości rozwiązania, które pomogą nam odzyskać utracone pieniądze. Poszukujemy firmy windykacyjnej, a następnie komornika, który wyrazi zgodę dla nas wykonać calutką sprawę, tak abyśmy jak najszybciej uzyskali nasze fundusze.
Czytaj dalej

Kaucja gwarancyjna – gwarancja pieniężna dla osoby wynajmującej dom

Każdy z nas wie, jak kiedyś wyglądało kupno oranżady. Poza pieniążkiem na oranżadę trzeba było jeszcze mieć pieniążki na kaucję. Kupowało się oranżadę i płaciło 30 groszy więcej, bo pani w sklepie musi mieć gwarancję, że butelkę dostanie z powrotem, a nawet, jeżeli nie odniesiesz to ma pieniądze na nową. Tak przynajmniej kiedyś było z butelkami i tak w telegraficznym skrócie wygląda kaucja związana z umowami.
Czytaj dalej

Kiedy bierzemy rozwód, porozglądajmy się za dobrym prawnikiem!

Wzrasta ilość małżeństw, które po jakimś odstępie czasu, z różnych powodów rozpadają się. No cóż, rozwód jest w każdym przypadku traumatycznym wydarzeniem, ale jeżeli jakiś związek małżeński jest w zupełności do niczego, czymś wielce sensownym jest to, aby porozglądać się za kancelariami prawniczymi.
Czytaj dalej

Masz nielojalnego klienta oraz chcesz odzyskać gotówkę? Zatrudnij jednostkę windykacyjną oraz korzystaj z jej wsparcia

Działalność gospodarcza w dużej mierze opiera się na nieustannym przepływie pieniędzy, inwestowaniu środków, dokonywaniu płatności za zamawiany towar lub inkasowaniu należności za towar dostarczony. Jednakże czasami zdarza się tak, że trafia się na nielojalnego klienta albo wspólnika i nie otrzymuje się zamawianych towarów albo na konto nie przychodzi wpłata za sprzedane przedmioty. W takim przypadku konieczna okaże się pomoc firmy windykacyjnej.Czytaj dalej