pieniądze tagged posts

W jaki sposób można zwiększyć liczbę swoich klientów? Zobacz podpowiedzi naszych fachowców

Cóż, trzeba zwrócić uwagę, że jeżeli prowadzimy własną firmę, lecz chcemy jeszcze bardziej się rozwinąć, nie zrobimy tego bez zwiększenia ilości własnych klientów. Przecież to zapewne nic odkrywczego, że kiedy posiadamy więcej klientów, mamy okazję więcej zarobić, etc.
Czytaj dalej

Kiedy nieodzowny mi będzie jurysta?

Zdaje ci się, iż świat prawniczy jest daleko od twojego codziennego życia? Nawet nie masz pojęcia jak możesz być w błędzie. Życie przysparza nam przeróżnych problemów, z którymi przychodzi nam sobie poradzić.
Czytaj dalej

Gdy pojawiają się niespodziewane wydatki…

Dodatkowy lub wyższy rachunek? Nieprzewidziany wydatek, wakacyjny wyjazd? Nie zawsze z ołówkiem w dłoni da się rozplanować domowy budżet. Jeżeli szukasz pożyczki ”na dowód bez formalności”, to powinieneś zdawać sobie sprawę z tego, iż będzie ona opłacalna jedynie wtedy, gdy gruntownie sprawdzisz zasady jej udzielenia i warunki spłaty.
Czytaj dalej

Wartościowe rady powiązane z wyborem kredytu

Dwudziesty pierwszy wiek stawia czasem wielu ludziom mnóstwo wymagań, którym nie sposób sprostać nie mając w kieszeni właściwych |funduszy. Trudności pieniężne dotykając dziś bardzo wielu osób. Czasem, aby z nich wyjść przydatne okazują się oferty takiego rodzaju jak kredyt od ręki. Jak jednak najperfekcyjniej je wybierać?
Czytaj dalej