PIT tagged posts

Czy rozliczenia skarbowe muszą być tak czasochłonne? – wygodnie i ekspresowo zrób to w sieci

Dzisiaj zdecydowana większość spraw formalnych sprawia ludziom mnóstwo kłopotów. W szeregu przypadków zajmuje to mnóstwo czasu, co dla osób zapracowanych jest największą zmorą. Nie da się ukryć, iż nadzwyczaj powiększa to dodatkowo biurokrację w państwie. Gdy więc posiadamy możliwość, by jakąkolwiek sprawę państwową rozwiązać w prostszy sposób, korzystniej z tego skorzystać.
Czytaj dalej

Jak składać PIT? Który nas dotyczy? Czy powinniśmy złożyć PIT 36 czy może 37? Od czego to zależy?

Już powolutku należy przygotowywać się rozliczenia deklaracji podatkowej. Jak każdego roku będziemy główkować, jak to wykonać i jakiego typu Druk dobrać. Bardzo często jednakowoż wybieramy PIT 36 albo PIT 37.
Czytaj dalej

Biuro obsługi księgowej – nowoczesne biuro rachunkowe w Bytomiu

Duża grupa przedsiębiorców, zarówno tych zaczynających działalność jaki i legitymujących się wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu firmą, rozważa czy opłaca się korzystać z usług proponowanych przez biuro rachunkowe.
Czytaj dalej

Pity 2016 program dopomógł nam uzupełnić

Chociaż programy do rozliczeń podatkowych będą proponowane za darmo, to mamy szansę posiadać pewność, że prezentują one bardzo dobrą jakość. Dlatego właśnie powinno się popatrzeć na to, co będzie nam proponowane, tak byśmy wybrali to, co będzie dla nas najlepsze.
Czytaj dalej