PIT tagged posts

Pity 2016 program dopomógł nam uzupełnić

Chociaż programy do rozliczeń podatkowych będą proponowane za darmo, to mamy szansę posiadać pewność, że prezentują one bardzo dobrą jakość. Dlatego właśnie powinno się popatrzeć na to, co będzie nam proponowane, tak byśmy wybrali to, co będzie dla nas najlepsze.
Czytaj dalej

Program do rozliczania pit możemy pozyskać za darmo

Większość ludzi w czasie uzupełniania zestawień do urzędu skarbowego, korzysta ze specjalnych programów, które mają w tym wszystkim pomóc oraz to w taki sposób aby było jak najmniej pomyłek. Dlatego trzeba się przyjrzeć tym programom, tak aby móc zaznaczyć, który z nich będzie odpowiedni dla nas.
Czytaj dalej

Masz pracę w naszym kraju? Rozlicz się z fiskusem!

Obowiązujące na terenie Polski prawo podatkowe – podobnie, jak prawa podatkowe innych krajów – nakłada na swoich mieszkańców konieczność rozliczenia się z Urzędem Skarbowym. Czas na to mamy zawsze do końca kwietnia roku, który ma miejsce po danym roku podatkowym. Znaczy to, że za rok 2015 rozliczamy się z fiskusem do końca kwietnia 2016 roku. Jak sprawić, aby było to łatwiejsze?
Czytaj dalej

Księguj we własnym zakresie lub wcale. Czy księgowanie to jest zajęcie dla każdego?

Każda - mała czy większa marka musi się rozliczać przed Urzędem Skarbowym. Jedni robią to kreatywnie, unikając nadmiernych wydatków, inni skrupulatnie, często płacąc przy okazji za coś, za co nie powinni być rozliczani, a inni znów mało profesjonalnie narażając się na orgomne straty. Czy da się odszukać rozwiązanie by zgodzić wszystkich?
Czytaj dalej