PIT tagged posts

Informujemy, jak wypełnić PIT 37 przez internet

Właściwie każdy z nas świetnie powinien zdawać sobie sprawę z faktu, że co roku trzeba wyliczyć zeznanie podatkowe. Każdy, kto zarobił przynajmniej złotówkę ma obowiązek wyliczenia się z urzędem skarbowym – w przeciwnym przypadku kategorycznie nie można liczyć na przychylność organów podatkowych.
Czytaj dalej

Zeznanie PIT – dobrze jest skorzystać z darmowego programu

Człowiek ochoczo ułatwia sobie życie, kreując programy oraz urządzenia, które pomagają w codziennych problemach. Sprawy rachunkowe to coś, co przeraża większą część społeczeństwa, kiedy zatem zbliża się czas, w którym należy złożyć PIT za ubiegły rok, wiele osób dopada zdenerwowanie.
Czytaj dalej

Księguj we własnym zakresie lub wcale. Czy księgowanie to jest zajęcie dla każdego?

Każda - mniejsza czy większa marka musi się płaszczyć przed Urzędem Skarbowym. Jedni robią to z głową, unikając niepotrzebnych wydatków, inni skrupulatnie, od czasu do czasu płacąc dodatkowo za coś, za co nie powinni być księgowani, a inni znów mało profesjonalnie narażając się na orgomne straty. Czy da się znaleźć rozwiązanie by zgodzić wszystkich?
Czytaj dalej

Ekspresowe rozliczenie PIT on line dzięki wykorzystaniu profesjonalnego programu

W pierwszym kwartale roku każdy mieszkaniec naszego kraju musi złożyć roczne zeznanie podatkowe. Aby samemu rozliczyć PIT, możemy zastosować narzędzie, jakim jest program do wypełniania deklaracji PIT. Znajdziemy go bez problemu w sieci.
Czytaj dalej