pracownicy tagged posts

Emigracja zarobkowa

Co dziesiąty dorosły Polak deklaruje, iż w poprzedniej dekadzie pracował zarobkowo poza granicami naszego kraju. To znaczy, że "za chlebem" wyjechało 3,3 miliony osób. Co ciekawe, zainteresowanie pracą poza granicami nie słabnie wśród Polaków od lat.
Czytaj dalej

Biuro w firmie|Część biurowa w firmie

Pierwsza rozmowa rekrutacyjna, a później następne - wszystkie mają miejsce w jakimś biurze. Dość często w związku ze stresem nie zwracamy uwagi na to, jak dane biuro zostało urządzone. Ale, gdy otrzymujemy pierwszą pracę i pierwsze biurko przy, którym mamy pracować, to zwracamy uwagę na to, gdzie się znaleźliśmy. Często miejsce naszej pracy raczej nas ogranicza niż pomaga efektywnej i radosnej pracy, ale cóż nie powinniśmy narzekać, bo mogliśmy trafić gorzej. Jednak prawda jest taka, że często dobrze coś zmienić. Wiadomo, że najpierw trzeba zapytać szefa, ale nie powinniśmy się krępować. Oczywistością jest, że biuro i firma to dwa nierozłączne elementy. Nieistotne czy sprzedajemy coś przez Internet, czy ludzie przychodzą do nas w jakiejś sprawie. To w jaki sposób prezentuje się nasze biuro poza tym, że wpływa na klientów, wpływa po pierwsze na samych pracowników. Dlatego biuro powinno zostać właściwie urządzone i wyposażone różnego typu niezbędne dodatki, które ułatwią działanie.
Czytaj dalej

Szkolenia z dziedziny BHP a także usługi księgowe

Kiedy czegoś poszukujemy to trzeba wprowadzać miasto

Czasami dzieje się tak, że na czymś się nie znamy a wtenczas szukamy eksperta w danej dziedzinie, tak żeby mieć gwarancję, że w dobry sposób będzie zajmował się on wszystkimi kwestiami związanymi z prowadzeniem firmy w konkretnej dziedzinie. Kolejnym przypadkiem musimy wykonać szkolenia, do których nie posiadamy upoważnień i wtedy również powinniśmy poszukać kogoś doświadczonego w tej kwestii.
Czytaj dalej

Na temat bezpieczeństwa w trakcie pracy

Bezpieczeństwo jest niezwykle ważne na każdym stanowisku pracy. Niektóre z nich mają jednak taką specyfikę, że narażają zatrudnionych ludzi na dużo większe niebezpieczeństwo. Niebezpieczeństwo może wiązać się z różnorodnymi czynnikami, wliczając w to na przykład urazy ciała spowodowane niedbalstwem lub nieprawidłowym wykorzystywaniem przyrządu. Spore niebezpieczeństwo związane jest także z profesjami wymagającymi przebywania na sporych wysokościach.
Czytaj dalej