pracownicy tagged posts

Emigracja zarobkowa

Co dziesiąty Polak oświadcza, iż w ostatniej dekadzie pracował zarobkowo za granicą. To oznacza, że "za chlebem" wyjechało 3,3 mln Polaków. Co interesujące, zainteresowanie pracą poza granicami nie słabnie pośród Polaków od lat.
Czytaj dalej

Szkolenia Bezpieczeństwa i Higieny Pracy mogłyby również odbywać się po angielsku dla cudzoziemców nie znających polskiego

Dziś dużo firm zatrudnia osoby pochodzące z różnych państw. Muszą oni tak jak wszyscy pracownicy odbyć obowiązkowe szkolenie BHP. Na szczęście dziś to nie jest wcale problem, bo fachowców w takiej dziedzinie prowadzących lekcje po angielsku jest bardzo dużo.
Czytaj dalej

Z jakiej przyczyny warto zdecydować się na pracę poza granicami Polski?

Zatrudnienie w Niemczech jest powiązana z wieloma atutami dla Polaków, dlatego nie ma w tym nic niezwykłego, że dość wiele osób postanawia wyjechać z kraju. Obecnie za granicą można odnaleźć przeróżne oferty, które odnoszą się do najrozmaitszych branż. Dość dużym zainteresowaniem cieszy się praca w roli opiekunek, której chętnie podejmują się Polki, niezależnie od wieku.
Czytaj dalej

Szkolenia z dziedziny BHP a także usługi księgowe

Jeśli czegoś szukamy to trzeba wprowadzać miasto

Nieraz jest tak, że na czymś się nie znamy a wtedy szukamy specjalisty w konkretnej kategorii, tak by posiadać świadomość, że w odpowiedni sposób zajmie się on wszystkimi sprawami związanymi z prowadzeniem firmy w konkretnej dziedzinie. Kolejnym razem powinniśmy przeprowadzić szkolenia, do których nie posiadamy upoważnień oraz wówczas również musimy poszukać kogoś doświadczonego w tej kwestii.
Czytaj dalej