pracownicy tagged posts

Emigracja zarobkowa

Co dziesiąty Polak oświadcza, że w poprzedniej dekadzie pracował zarobkowo za granicą. To oznacza, iż za chlebem wyemigrowało 3,3 mln Polaków. Co ciekawe, zainteresowanie pracą poza granicami nie słabnie pośród Polaków od lat.
Czytaj dalej

Kancelaria prawna Wrocław, czyli jak dobrze dobierać i być zadowolonym z pomocy

W teraźniejszych czasach uczelnie wyższe czy też szkoły niepaństwowe oferują dużo miejsc, które zachęcają ewentualnych chętnych, aby ci przekazywali swoje aplikatury. W odniesiemy do kilkunastu lat wstecz, przyszli prokuratorzy mają bardzo obszerny wachlarz doboru szkoły, w których pragnęliby się kształcić.
Czytaj dalej

Szkolenia Bezpieczeństwa i Higieny Pracy mogłyby również odbywać się po angielsku dla cudzoziemców nie znających polskiego

Dzisiaj dużo spółek zatrudnia osoby pochodzące z różnorodnych państw. Powinny oni tak jak wszyscy członkowie personelu przebyć obowiązkowe szkolenie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Na szczęście dzisiaj to nie jest wcale problem, bo specjalistów w tej dziedzinie prowadzących lekcje po angielsku jest niezwykle dużo.
Czytaj dalej

Szkolenia z dziedziny BHP a także usługi księgowe

Czy poszukujemy pomocy przy prowadzeniu firmy?

Nieraz okazuje się być tak, że na czymś się nie znamy i wtedy szukamy specjalisty w danej dziedzinie, tak żeby mieć świadomość, że w dobry sposób będzie zajmował się on wszystkimi sprawami związanymi z prowadzeniem firmy w konkretnej dziedzinie. Kolejnym przypadkiem powinniśmy przeprowadzić szkolenia, do których nie posiadamy upoważnień oraz wtedy także powinniśmy poszukać kogoś przyuczonego w tej kwestii.
Czytaj dalej