pracownicy tagged posts

Emigracja zarobkowa

Co dziesiąty dorosły Polak deklaruje, iż w ostatniej dekadzie pracował zarobkowo poza granicami naszego kraju. Oznacza to, że za chlebem wyemigrowało 3,3 miliony osób. Co ciekawe, zainteresowanie pracą za granicą nie słabnie pośród Polaków od lat.
Czytaj dalej

Do wyboru, do koloru – firmowe atrakcje

Wśród dostępnych na rynku w naszym kraju usług trafić można na stuprocentowo profesjonalnie przygotowane atrakcje na imprezy firmowe. Moc opcji do wyboru udowadnia, że dziedzina ta ciągle się rozrasta. Wpływ na to mają także wymagania klientów, którzy pragną wybierać dla siebie świetne opcje. Nieustanne udoskonalanie dawanych do dyspozycji przez ekspertów możliwości przekłada się na znaczne zainteresowanie na rynku. Warto systematycznie sprawdzać nowości, by stawiać na jeszcze lepsze opcje.
Czytaj dalej

Szkolenia z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz księgowość

Czy potrzebujemy wsparcia przy prowadzeniu przedsiębiorstwa?

Czasem jest tak, że na czymś się nie znamy i wtenczas poszukujemy specjalisty w danej kategorii, tak by posiadać pewność, że w dobry sposób zajmie się on wszystkimi kwestiami związanymi z prowadzeniem przedsiębiorstwa w danej dziedzinie. Innym przypadkiem powinniśmy wykonać szkolenia, do których nie posiadamy uprawnień oraz wtenczas też musimy poszukać kogoś przyuczonego w tej kwestii.
Czytaj dalej

Wybór miejsca dla siedziby firmy

Jedną z pierwszych czynności, które wykonują nowi przedsiębiorcy jest wybór miejsca, w którym założą działalność gospodarczą. Taki adres trzeba podać do CEIDG jako główne miejsce wykonywania działalności gospodarczej.
Czytaj dalej