pracownicy tagged posts

Musimy wszystko dokładnie przeliczyć

Kiedy prowadzimy zakład powinniśmy być gotowi na wszelkie koszty, które mogą się zjawić w przyszłości. Część z nich może nas zadziwić, gdyż możemy się ich w ogóle nie spodziewać, mimo wszystko część jest bardzo łatwa do przewidzenia, a co się z tym łączy, też rezerwy finansowe, które w związku z tym powinniśmy mieć przyszykowane, nie będą trudne do policzenia. Nie można lekceważyć takich rzeczy, ponieważ mogą się one w przyszłości źle odbić na naszej zakładzie.
Czytaj dalej

Szkolenia z dziedziny BHP a także usługi księgowe

Gdy czegoś szukamy to trzeba wprowadzać miasto

Czasami jest tak, że na czymś się nie znamy i wtenczas poszukujemy specjalisty w danej dziedzinie, tak aby mieć pewność, że w odpowiedni sposób będzie zajmował się on wszystkimi kwestiami powiązanymi z prowadzeniem firmy w konkretnej dziedzinie. Odmiennym razem powinniśmy przeprowadzić szkolenia, do których nie mamy upoważnień oraz wówczas też powinniśmy poszukać kogoś doświadczonego w tej kwestii.
Czytaj dalej

Emigracja zarobkowa

Co dziesiąty Polak oświadcza, iż w ostatniej dekadzie pracował zarobkowo za granicą. To oznacza, że "za chlebem" wyjechało 3,3 mln Polaków. Co interesujące, zainteresowanie pracą poza granicami nie słabnie pośród Polaków od lat.
Czytaj dalej

Szkolenia Bezpieczeństwa i Higieny Pracy mogłyby również odbywać się po angielsku dla cudzoziemców nie znających polskiego

Dziś dużo firm zatrudnia osoby pochodzące z różnych państw. Muszą oni tak jak wszyscy pracownicy odbyć obowiązkowe szkolenie BHP. Na szczęście dziś to nie jest wcale problem, bo fachowców w takiej dziedzinie prowadzących lekcje po angielsku jest bardzo dużo.
Czytaj dalej