pracownicy tagged posts

Wybór miejsca dla siedziby firmy

Jedną z podstawowych czynności, które wykonują nowi przedsiębiorcy jest wybór lokalizacji, która zapewni dostęp do kapitału ludzkiego oraz dobrze wpłynie na wizerunek firmy. Taki adres trzeba podać do CEIDG jako główne miejsce wykonywania działalności gospodarczej.
Czytaj dalej

Czy praca w firmie wykonującej szybkie dostawy jest godna uwagi?

Serwisy aukcyjne, sklepy internetowe – to miejsca, w których coraz chętniej dokonujemy zakupów. Nie ma się więc co dziwić, że rośnie zapotrzebowanie na firmy, które dostarczą zakupione towary w krótkim czasie, a do tego w nienaruszonych opakowaniach. Na rynku działa duża liczba firm kurierskich, które dostarczają przesyłki tanio oraz szybko. Duża liczba działających na terenie naszego kraju firm kurierskich istnieje już od kilkunastu lat. Przez lata prowadzonej działalności firmy te dorobiły się niemałej liczby stałych klientów.
Czytaj dalej

Z jakiej przyczyny warto zdecydować się na pracę poza granicami Polski?

Posada w Niemczech jest powiązana z wieloma możliwościami dla Polaków, i z tego względu nie należy się dziwić, że dość wiele osób decyduje się na opuszczenie kraju. Współcześnie za granicą można znaleźć najróżniejsze oferty, które dotyczą rozmaitych branż. Dość dużym zainteresowaniem wyróżnia się praca w roli opiekunek, na którą chętnie decydują się Polki, niezależnie od wieku.
Czytaj dalej

Do wyboru, do koloru – firmowe atrakcje

Wśród dostępnych na rynku w Polsce usług trafić można na stuprocentowo profesjonalnie przygotowane atrakcje na imprezy firmowe. Bogactwo opcji do wyboru udowadnia, że gałąź ta stale się rozrasta. Wpływ na to mają też wymogi klientów, którzy pragną wybierać dla siebie świetne opcje. Nieustanne udoskonalanie dawanych do dyspozycji przez ekspertów możliwości przekłada się na duże zainteresowanie na rynku. Warto ciągle sprawdzać nowości, by stawiać na doskonałe opcje.
Czytaj dalej