PRacownik tagged posts

Nie masz zatrudnienia? Poszerz swoje umiejętności! Najbardziej trafne szkolenia i kursy!

W obecnych czasach mało osób może być pewnych, że zawsze odszuka zatrudnienie w swoim fachu. Także jeśli posiadamy wyższe wykształcenie, lub zwyczajnie fach wyuczony dzięki szkole zawodowej, nie zawsze możemy od razu odszukać odpowiedni wakat. Dlatego nie możemy obawiać się przekwalifikowania.
Czytaj dalej

Szkolenia BHP – przyczyny, dla których nie wolno ich lekceważyć

Szkolenia BHP obowiązują każdego pracownika. Szkolenia BHP są szczególnie ważne w przypadku robotników wykonujących ciężkie zajęcia, lecz czy są one niezbędne także dla osób, które siedzą za biurkiem, ekranem komputera? Po co pracownik umysłowy musi przejść szkolenia BHP, skoro w pracy nie grożą mu żadne zagrożenia?
Czytaj dalej

Jak jednocześnie sprawnie zapoznać ze sobą pracowników i wprowadzić przyjemną atmosferę w firmie

Współcześnie wielu ludzi biznesu prowadzących wielkie i średnie spółki wie, jak cenna jest zadowalająca współpraca między pracownikami. Bez niej niełatwo o sprawne zarządzanie przedsiębiorstwem i właściwe wywiązywanie się z zadań. Najkorzystniejsza sytuacja to taka, kiedy pracownicy uwielbiają własną pracę i z zapałem przykładają się do obowiązków.
Czytaj dalej

Ponadprogramowe honorarium dla pracownika za wyrobione nadgodziny

Osoby przewodzące osobistą działalność gospodarcza vat z pewnością muszą przestrzegać wielu licznych reguł legalnych, które dotyczą rozlicznych zagadnień. Ewidentnie każdy przedsiębiorca musi typowo rozliczać się z Urzędem Skarbowym i przykładowo dbać o obowiązek podatkowy vat, gdyż płacenie podatków jest obowiązkiem każdej prawnie funkcjonującej firmy bądź także przedsiębiorstwa.
Czytaj dalej