PRacownik tagged posts

Użyteczne narzędzie służące do kierowania delegacjami pracowników oraz Business Intelligence

Zarówno nieduże firmy jak też szerokie przedsiębiorstwa entuzjastycznie korzystają z przeróżnych systemów i narzędzi, które dopomagają im w skutecznym oraz wydajnym zarządzaniu firmą. Jeśli nasi pracownicy nieraz wyjeżdżają na przeróżne firmowe delegacje, to naturalnie praktyczne okaże się narzędzie, jakie pozwoli nam na funkcjonalne oraz skuteczne zarządzanie delegacjami pracowników.
Czytaj dalej

Jakie korzyści niesie z sobą praca w dużej firmie?

W dzisiejszej rzeczywistości rynek pracy nie służy ani otrzymaniu interesującej pracy, ani rozwojowi zawodowemu. Sporo osób bez rezultatów szuka zatrudnienia, a ci, którzy mają pracę, zwykle nie są z niej zadowoleni.
Czytaj dalej

Dlaczego nie winniśmy przekazywać własnych danych teleadresowych obcym osobom?

W obecnych czasach innowacyjne techniki bardzo ułatwiają ludziom w codziennym życiu, wszakże należy żałować, że ma to również swą tak zwaną czarną stronę. Należące do nas dane prywatne umieszczone są w specjalistycznych bazach informacji, do jakich administrowania należy w Polsce posiadać zgodę instytucji pod nazwą GIODO.


Co to jest, na pewno rozumie każdy posiadacz firmy, ponieważ najczęściej posiada tajne informacje adresowe własnych odbiorców lub współPRacowników.
Czytaj dalej

Szkolenia BHP – przyczyny, dla których nie wolno ich lekceważyć

Szkolenia BHP obowiązują każdego pracownika. Szkolenia BHP są bardzo ważne w przypadku pracowników wykonujących zagrażające życiu czynności, ale czy są one konieczne także w przypadku osób, które pracują za biurkiem, przed komputerem? W jakim celu pracownik umysłowy musi przejść szkolenia BHP, skoro w miejscu pracy nie czyhają na niego żadne zagrożenia?
Czytaj dalej