PRacownik tagged posts

Aule konferencyjne i restauracje w Poznaniu – dobrze wyekwipowane i ekskluzywne miejsca

Obecne firmy skupiają swoje działania nie jedynie na zyskach i jak największej ilości sukcesów. Przekształciło się podejście do PRacowników, którzy dzisiaj delegowani są na rozmaite wykłady, aby rozwijać i ulepszać swoje umiejętności.


Wiele firm koncentruje się obecnie na rozwoju i tworzeniu relacji.
Czytaj dalej

Dowiadujemy się czy pośrednik ubezpieczeniowy musi zdać kurs agenta ubezpieczeniowego?

Jak podaje wikipedia: pośrednik ubezpieczeniowy jest inwestorem prowadzącym działalność agencyjną na podstawie umowy agencyjnej, ustalonej z zakładem ubezpieczeń i dodany do rejestru agentów ubezpieczeniowych. Wygląda to całkiem niezrozumiale, lecz sprawdźmy w jaki sposób można nim zostać.
Czytaj dalej

Jak obecnie się prezentuje rynek pracy w obszarze IT, skąd się bierze tak duże zapotrzebowanie na specjalistów w tej branży.

Branża IT od wielu lat przeżywa ogromny rozkwit, zawód informatyka jest aktualnie jednym z najbardziej popularnych i najlepiej opłacanych. Wszystko wynika z tego, że komputery są coraz częściej wykorzystywane w życiu prywatnym oraz biznesie, i po prostu potrzeba wielu pracowników do tego, żeby opracowywać na nie różne programy, testować je i wdrażać. Jeszcze kilkanaście lat temu typowy informatyk kojarzył się z brodatym panem, który o komputerach wiedział wszystko. Aktualnie sytuacja prezentuje się całkowicie odmiennie - informatyka to tak ogromna dziedzina, że pojawiły się wąskie specjalności.
Czytaj dalej

Dowiedz się czym jest wynajem pracowników, bo może to być dobre rozwiązanie dla Twojej marki

Otwierając prywatną działalność gospodarczą musimy zaangażować do pracy ludzi, których cechować będzie szczególnie systematyczność, obrotność i energia, bo bez tych cech niewyobrażalne jest efektywne działanie zakładu pracy.
Czytaj dalej