PRacownik tagged posts

Z jakich powodów szkolenia BHP uznawane są za tak niezwykle istotne?

Szkolenia są bardzo ważne w każdym przedsiębiorstwie. Dzięki nim pracownicy ciągle zwiększają swoje kwalifikacje, a działalność może się rozwijać. Bardzo często szkolenia są jedynie dobrą wolą pracodawcy, jednak występują również takie, które są obowiązkowe dla wszystkich firm.
Czytaj dalej

Nota pracownicza – czym jest i czy trzeba się jej obawiać?

Slogan „ocena pracownicza” częstokroć powoduje, że czujemy się niepewnie, i nawet czujemy drobny niepokój. Ale czy rzeczywiście ocena pracownicza winna wzbudzać w nas strach? Należałoby zastanowić się nad tym czym tak naprawdę jest ocena pracownicza, i także które metody oceny pracowniczej można dziś wypunktować.
Czytaj dalej

Monitorowanie pracowników obwarowane jest różnymi wytycznymi

Funkcjonujemy w czasach, gdzie co chwilę montowane okazują się kamery, które mniej albo bardziej uważnie śledzą każdy nasz ruch. Dlatego także coraz rzadziej jesteśmy zadziwieni informacją, że również nasz pracodawca zamontował na terenie zakładu kamery, żeby mieć szansę nas podglądać oraz patrzeć czy wydajnie i z poświęceniem wykonujemy swoje obowiązki.
Czytaj dalej

Niemcy dalej wybieranym kierunkiem dla szukających pracy Polaków

Współcześnie emigrowanie za pracą to codzienność dla wielu polskich rodzin. Swego rodzaju „boom” wyjazdowy pomimo wielu lat otwartych granic nie ustał ale co roku się nasila.
Czytaj dalej