PRacownik tagged posts

Jakie korzyści niesie z sobą praca w dużej firmie?

W dzisiejszej rzeczywistości rynek pracy nie daje zbyt dużych nadziei na znalezienie ciekawej pracy, czy na rozwój osobisty. Wiele osób bez rezultatów poszukuje zatrudnienia, a ci, którzy mają pracę, przeważnie nie są z niej zadowoleni.
Czytaj dalej

Szkolenia Bezpieczeństwa i Higieny Pracy mogłyby również odbywać się po angielsku dla cudzoziemców nie znających polskiego

Dzisiaj wiele firm zatrudnia osoby pochodzące z różnorodnych krajów. Powinny oni tak jak wszyscy członkowie personelu odbyć wymagane szkolenie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Na szczęście dzisiaj to nie jest żaden kłopot, bo specjalistów w takiej dziedzinie prowadzących zajęcia w języku angielskim jest bardzo dużo.
Czytaj dalej

Chcesz odnosić sukces w swojej pracy? Pamiętaj o tym, by nieustannie brać udział w kursach

Od kilku lat poziom bezrobocia w naszym kraju jest naprawdę duży. Oznacza to spore trudności ze znalezieniem praca dla naprawdę wielkie liczby osób. To właśnie z tego powodu wszyscy ci, którzy chcą mieć fajną pracę, a równocześnie regularnie awansować powinni pamiętać o udziale w kursach. Aktualnie wskazuje się kilka rodzajów szkoleń, pośród których nie brak też tych obowiązkowych dla wszystkich pracowników którzy są zatrudniani na etacie.
Czytaj dalej

Szkolenia BHP – przyczyny, dla których nie wolno ich lekceważyć

Szkolenia BHP są obowiązkowe dla każdego pracownika. Szkolenia BHP są bardzo istotne w przypadku robotników wykonujących groźne dla zdrowia czynności, ale czy są one niezbędne również w przypadku osób, które pracują za biurkiem, ekranem komputera? W jakim celu pracownik umysłowy powinien odbyć szkolenia BHP, skoro w miejscu pracy nie czyhają na niego żadne zagrożenia?
Czytaj dalej