PRacownik tagged posts

Umowy rodzaju IT – a więc, kilka słówek na temat tego, co dobrze jest na ich temacik mieć pojęcie

Jak to się okazuje, nasz dzisiejszy temat, czyli temacik powiązany z pisaniem umów IT, jest zazwyczaj brany w dość leciutki sposób, choć bywa on niewiarygodnie ważny nie tyle dla pracodawcy, co dla samiutkiej osoby, która taką umowę ma dostać i przede wszystkim Podpisać.
Czytaj dalej

Dlaczego nie winniśmy przekazywać własnych danych teleadresowych obcym osobom?

W obecnych dniach nowoczesne technologie niezwykle ułatwiają nam w bieżącym funkcjonowaniu, jednak niestety posiada to także swoją tak zwaną ciemną stronę. Należące do nas informacje prywatne znajdują się w specjalnych bazach danych, do jakich posiadania należałoby w naszym kraju mieć zgodę organizacji o nazwie GIODO.


Co to jest, na pewno wie wszelki właściciel spółki, gdyż najczęściej posiada niejawne dane teleadresowe własnych odbiorców albo partnerów.
Czytaj dalej

Chcesz odnosić sukces w swojej pracy? Pamiętaj o tym, by nieustannie brać udział w kursach

Od kilku lat poziom bezrobocia w naszym kraju jest niezwykle wysoki. Oznacza to ogromne trudności ze znalezieniem praca dla naprawdę wielkie liczby bezrobotnych. To właśnie dlatego wszyscy ci, którzy pragną mieć lepszą pracę, a jednocześnie co jakiś czas dostawać awans powinni wiedzieć o udziale w szkoleniach. Obecnie wskazuje się kilka rodzajów szkoleń, wśród których nie brak także tych podstawowych dla poszczególnych pracowników którzy są zatrudniani na etacie.
Czytaj dalej

Systemy administrowania przedsiębiorstwem i zasobami ludzkimi są potrzebne w każdym pionierskim zakładzie pracy

Twoim marzeniem jest nowoczesna , a także rozbudowana firma? Jeśli tak, to musisz przeczytać ten materiał i dowiedzieć się od czego warto zacząć, żeby już od początku zdobywać stałych nabywców. Aktualnie niezwykle ciężko jest się wybić, gdyż na rynku funkcjonuje już multum przedsiębiorstw, jakie oferują konkurencyjne ceny oraz usługi. Nie powinieneś się jednak dołować, albowiem przemysł i usługi w Polsce wciąż będą się ewoluować i jest miejsce na to, żeby powstawały nowiusieńkie przedsiębiorstwa.
Czytaj dalej