PRacownik tagged posts

Monitorowanie pracowników obwarowane jest różnymi wytycznymi

Funkcjonujemy w czasach, gdzie co jakiś czas instalowane są kamery, które mniej lub bardziej dokładnie rejestrują każdy nasz ruch. Przez to też coraz rzadziej jesteśmy zaskoczeni faktem, że też nasz pracodawca założył na terenie przedsiębiorstwa kamery, by mieć szansę nas obserwować oraz sprawdzać czy dobrze i z zaangażowaniem wypełniamy własne zadania.
Czytaj dalej

Szkolenia BHP – przyczyny, dla których nie wolno ich lekceważyć

Szkolenia BHP są obowiązkowe dla każdego pracownika. Szkolenia BHP są bardzo istotne w przypadku osób wykonujących niebezpieczne czynności, lecz czy są one konieczne również w przypadku osób, które siedzą przy biurku, ekranem komputera? W jakim celu pracownik biurowy musi odbyć szkolenia BHP, jeżeli w miejscu pracy nie czyhają na niego żadne niebezpieczeństwa?
Czytaj dalej

Pisanie CV oraz rozmowa kwalifikacyjna – obecnie jedne z ważniejszych fraz dotyczące wyszukiwania pracy

W dzisiejszych czasach właściwie każdy człowiek chce posiadać pracę. Jest ona czymś, dzięki czemu obywatele posiadają szansę na normalne życie oraz spełnianie własnych marzeń. Praca jest też rzeczą, która ludziom umożliwia utrzymywanie kontaktów z innymi jednostkami, przez co mogą one prowadzić życie towarzyskie oraz zawierać nowe znajomości.
Czytaj dalej

Nie masz zatrudnienia? Poszerz swoje umiejętności! Najbardziej trafne szkolenia i kursy!

W obecnych czasach mało osób może być pewnych, że zawsze odszuka zatrudnienie w swoim fachu. Także jeśli posiadamy wyższe wykształcenie, lub zwyczajnie fach wyuczony dzięki szkole zawodowej, nie zawsze możemy od razu odszukać odpowiedni wakat. Dlatego nie możemy obawiać się przekwalifikowania.
Czytaj dalej