prawnik tagged posts

Sporo rzeczy powinno być załatwionych zgodnie z prawem

Jest dużo kwestii w naszym życiu, które regulowane są prawem, czasem nic nie trzeba robić żeby ono trwało, jednak czasami jest tak, iż musimy zorganizować konieczne pisma, które będą potwierdzały nasze prawa i równocześnie będą wszystko zawierały w formie prawnej. Przez to właśnie ciągle należy rozmawiać z najlepszymi adwokatami oraz notariuszami, ponieważ tylko wtenczas będziemy mogli posiadać pewność, iż całość jest zrobiona tak jak stać się powinno.
Czytaj dalej

Gdy w rachubę wchodzi sprawa rozwodowa, prawnik jest wymagany!

Problemy małżeńskie są tak znaczne, że potrzebny jest rozwód? No cóż, wzrasta liczba rozpadów małżeństw - w sumie ciężko powiedzieć, iż w XXI wieku instytucja małżeństwa tak jakby uległa popsuciu.
Czytaj dalej

Wsparcie jest potrzebne nam wszystkim. Czy masz osobę, do której możesz się zwrócić? Jak często prosisz innych o pomoc?

Każdy z nas potrzebuje wsparcia, na każdym etapie życia. Możemy o tym nie myśleć świadomie lub odsuwać ten fakt na bok, jednocześnie fakt pozostaje niezmienny. Po prostu ciężko istnieć samemu, trudno sobie ze wszystkim samemu poradzić. Chociaż mamy pozytywne podejście do życia, to jednocześnie przychodzą zawsze mniej udane dni, a wtedy jest konieczna pomocna dłoń.
Czytaj dalej

Jak wybrać najskuteczniejszą firmę świadczącą usługi windykacyjne i kiedy może pomóc prawnik?

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu w Rzeszowie może pochwalić się coraz większym szacunkiem pracodawców i ekspertów – z roku na rok pnie się coraz wyżej w zestawieniach uniwersytetów. Absolwenci wydziału z chęcią zostają na Podkarpaciu, otwierają tu swoje kancelarie prawne i rozpoczynają pracować na własną rękę.
Czytaj dalej