prawo tagged posts

Na co koniecznie musisz zwrócić uwagę podczas odbioru mieszkania od dewelopera?

Zdawałoby się, że odbiór mieszkania od dewelopera to nic skomplikowanego. Starczy przyjść, dopełnić formalności, odebrać klucze i skończone. Na nieszczęście takie podejście jest niesłychanie mylne, dlatego jeżeli również Ty przypuszczasz, że odbiór mieszkania od dewelopera to nic takiego, to naturalnie powinieneś zaznajomić się z tym materiałem.
Czytaj dalej

W sytuacji, jeżeli poszukujesz wsparcia doświadczonego adwokata, poszukaj kancelarii w własnym mieście

Kwestie prawne szarym obywatelom zdają się zawikłane i bardzo skomplikowane. Przez to jeśli znajduje się przed koniecznością zmagania z aspektem prawnym możemy czuć się zagubieni i potrzebować osoby, która udzieli nam profesjonalnej rady i właściwie nakieruje w działaniu. W takim przypadku dobrze jest zwrócić się do profesjonalnego prawnika. Bez wątpienia zrobi on wszystko, aby zapewnić nam wsparcie.
Czytaj dalej

W których sytuacjach powinniśmy udać się do radcy prawnego? Szybki poradnik dla wszystkich z nas

Nie musimy znać się dobrze na wszystkim. Jeśli popsuje nam się samochód, udajemy się do mechanika. W wypadku, gdy pralka nie działa należycie wzywamy fachowca. Podobna zasada powinna obowiązywać, kiedy chodzi o prawo. Konsultacje z radcą prawnym mogą nas uchronić przed wieloma późniejszymi kłopotami. Kiedy należy udać się do prawnika?
Czytaj dalej

Słuszne sformułowanie rodzaju wykonywanej pracy

Jakakolwiek osoba zgłaszająca się do pracy podpisuje umowę o pracę. Umowę o pracę zawiera się na czas nieokreślony, na czas wskazany, lub na czas dokonania ustalonej pracy. Jakakolwiek z nich może być poprzedzona umową na okres próbny.
Czytaj dalej