prawo tagged posts

Znaki towarowe, a pomoc prawnika – zawsze warto wykorzystać z oferowanej opcji pomocy prawnej

Funkcjonowanie na rynku sprzedając własne produkty wiąże się z koniecznością wypełnienia wielu rejestracji oraz spełnieniem określonych wymogów formalnych.
Czytaj dalej

W których sytuacjach powinniśmy udać się do radcy prawnego? Szybki poradnik dla wszystkich z nas

Nie należy znać się dobrze na wszystkim. Jeżeli zepsuje nam się auto, wybieramy się do warsztatu samochodowego. W przypadku, kiedy pralka zaczyna szwankować wzywamy specjalistę. Analogiczna reguła powinna obowiązywać, gdy chodzi o aspekty prawne. Konsultacje z radcą prawnym mogą nas uchronić przed wieloma późniejszymi problemami. Kiedy powinniśmy udać się do radcy prawnego?
Czytaj dalej

Pomoc doświadczonych radców prawnych – Kraków zaprasza

Długie przygotowania do wykonywanego zawodu pokazują, z jak niemałym zaangażowaniem eksperci w zakresie prawa podchodzą do każdego klienta. Rekomendowane na szeroką skalę rozwiązania, co stają się rutyną, motywują do wybierania prawników z imponującą wiedzą praktyczną oraz teoretyczną. Godne podkreślenia jest przede wszystkim to, że prawo pracy jest najlepiej poznanym zagadnieniem przez naszych profesjonalistów.
Czytaj dalej

Jak sprawnie odzyskać długi?

Niekiedy w naszej firmie następują chwile w których musimy zaczerpnąć pomocy prawnej. Niestety, prawo uchodzi za skrajnie niezrozumiałą zagadkę, z którą niełatwo sobie dać radę.
Czytaj dalej