problem tagged posts

Jakiego rodzaju formalności i dokumenty są konieczne podczas zakupu mieszkania z rynku wtórnego na kredyt.

Droga którą musi przebyć potencjalny posiadacz mieszkania wcale nie jest łatwa, zwłaszcza jeżeli chce się przy tym wziąć kredyt.
Czytaj dalej

Usługi rachunkowe jako świetne wyjście dla mniejszych i przeciętnych jednostek

Każdy przedsiębiorca stoi przed wyborem prowadzenia rachunkowości osobiście, czy też przekazanie jej ekspertom.


Niezwykle rozsądną decyzją w takiej sytuacji jet zaangażowanie wyspecjalizowanej firmy, jaką jest biuro rachunkowe w Katowicach.
Czytaj dalej

Zatroszcz się o pracownika i zaplanuj najlepsze szkolenia BHP. To najlepsza inwestycja!

Od czasu do czasu środki masowego przekazu elektryzują informacje o wypadkach w zakładach pracy czy na placach budów. Bywa, że przekazy te są rozdmuchiwane przez dziennikarzy, ale w większości przypadków stanowią jednak miarodajne świadectwo marginalizowania kwestii BHP. Problem ten dotyka w różnej skali niemal wszystkich firm, dużych i małych, tych z licznymi załogami i tych z niewielkim gronem pracowników. Przejawia się on na różnych płaszczyznach i ma mniej lub bardziej dalekosiężne skutki.
Czytaj dalej

Godne polecenia terapie psychologiczne dla osób potrzebujących

Czasem w naszym życiu mają miejsce sytuacje, z którymi niełatwo jest nam sobie poradzić i w takich sytuacjach odpowiednim rozwiązaniem może okazać się psychotechnika. Nierzadko konieczne są badania, jakie pozwalają określić naszą kondycję mentalną i dać kompletny obraz naszego stanu emocjonalnego, jaki oddziałuje na całe nasze życie. 
Czytaj dalej