program tagged posts

Dzisiejsze rozwiązania uławiające rozliczenie deklaracji PIT

Podatki – jak powiada stare powiedzenie: jedyna w stu procentach pewna sprawa obok śmierci, na pewno nie jednemu z nas nie dają spać. Ciągle obawiamy się, by zdążyć na czas z ich opłaceniem, aby nie pomylić się w obliczeniach, nie mieć kłopotów z urzędem skarbowym
Czytaj dalej

Kształtowanie przewagi nad konkurencją jako kluczowy punkt budowania wizerunku marki

marketing jest to coś więcej niż wydanie reklamy. Bez taktyki i odpowiedniego poznania można wydać sporo pieniędzy na postępowania marketingowe i nie dostarczy to najmniejszego skutku, lub efekt będzie złudny, korzyści będą tylko krótkookresowe.
Czytaj dalej

Odkryj , dzięki którym Polska ma możliwość rozwoju – dowiedz się, jakie możliwości daje dofinansowanie z Grantu Blokowego

Wierzy się, iż wejście Polski do Wspólnoty Europejskiej przyniesie obywatelom Polski duże korzyści. Odkryj Grant Blokowy – jeden z wielu instrumentów, które mają sprawić, iż w naszym kraju będzie się zdecydowanie lepiej egzystowało.
Czytaj dalej

Jeszcze parę ładnych lat temu naliczenie podatku było dla zdecydowanej większości autentycznym kłopotem

Niejasność formularza przerażała i przeważająca liczba z nas zwyczajnie zlecała to rozliczenie komuś, kto na tym się idealnie zna. Naturalnie za konkretną opłatą. Szczęśliwie rozwój techniki doprowadził do tego, że obecnie sami możemy tego dokonać bez niczyjej pomocy.
Czytaj dalej