programy tagged posts

Wygodny środek na rozliczanie się z fiskusem

Rozliczenie PIT to zobowiązanie każdego podatnika. Bez względu na to czy jest zatrudniony na cały etat bądź także prowadzi własną firmę, ma on w obowiązku doręczyć uzupełnioną deklarację do właściwego urzędu administracji skarbowej. Toteż wskazane jest, by pozyskać właściwe informacje odnośnie tej procedury.
Czytaj dalej

W jaki sposób wypisać pit online będziemy posiadali rzetelnie wytłumaczone

Jeśli mamy dość wpłacania wielkich pieniędzy za to, że ktoś inny szykuje dla nas zestawienie rocznych dochodów, które później przesyłamy do urzędu, to bez wątpienia powinniśmy się zastanowić, czy mimo wszystko nie należałoby się tym zajmować samemu.
Czytaj dalej

Usprawnij swoją firmę na lepsze-modernizacja inwentaryzacji

INWENTARYZACJA- całokształt czynności rachunkowych dążących do zestawienia wyczerpującego spisu z natury składowych majątkowych oraz miejsc ich pochodzenia na sprecyzowany dzień. Polega ona na ustaleniu przy użyciu spisu rzeczywistego stanu wszystkich rzeczowych oraz pieniężnych składników majątkowych, jak też wyjaśnienie różnic między stanem stwierdzonym podczas inwentaryzacji (rzeczywistym) a stanem stwierdzonym w ewidencji księgowej. Na co dzień inwentaryzacja określana jest koszmarem większości przedsiębiorstw.Czytaj dalej

Pity 2016 program dopomógł nam uzupełnić

Choć programy do rozliczeń podatkowych okazują się być proponowane za darmo, to mamy szansę posiadać świadomość, że prezentują one bardzo dobrą jakość. Dlatego właśnie powinno się popatrzeć na to, co jest nam oferowane, tak byśmy wzięli to, co będzie dla nas odpowiednie.
Czytaj dalej