programy tagged posts

Jakie znaczenie ma w zawodowym życiu regularne i systematyczne pogłębianie swojej wiedzy

Często się mówi, że ludzie się uczą do samego końca, i szczególnie dobrze sprawdza się to po prostu w pracy. Nowoczesne technologie i szybko zmieniające się informatyczne rozwiązania powodują, że tak naprawdę cały czas jest konieczność zdobywania nowej wiedzy.
Czytaj dalej

Dzisiejsze rozwiązania uławiające rozliczenie deklaracji PIT

Podatki – jak mówi amerykańskie powiedzenie: jedyna w stu procentach pewna rzecz obok śmierci, na pewno nie jednemu z nas zatruwają życie. Cały czas obawiamy się, by zdążyć na czas z ich opłaceniem, by nie pomylić się w obliczeniach, nie mieć problemów z skarbówką
Czytaj dalej

Dzisiaj większość przedsiębiorców korzysta z komputerów i laptopów

Przy ich pomocy pracownicy mogą prowadzić sprzedaż, sprawdzać pocztę i wykonywać sporo innych zawodowych obowiązków. W zdecydowanej większości firm, nawet jednoosobowych, działają specjalne programy sprzedażowe, księgowe czy kadrowe, a w większych profesjonalne systemy ERP. Poza tym na komputerach ludzie gromadzą firmowe dokumenty, wszystkie projekty, którymi się zajmują i inne potrzebne w pracy pliki.
Czytaj dalej

Wygodny środek na rozliczanie się z fiskusem

Rozliczenie PIT to zobowiązanie każdego podatnika. Bez względu na to czy jest zatrudniony na cały etat bądź także prowadzi własną firmę, ma on w obowiązku doręczyć uzupełnioną deklarację do właściwego urzędu administracji skarbowej. Toteż wskazane jest, by pozyskać właściwe informacje odnośnie tej procedury.
Czytaj dalej