przedsiębiorca tagged posts

W jaki sposób szkolić pracowników, by zostali dobrymi sprzedawcami?

Jeżeli właściciel firmy tworzy nowy produkt, poza wprowadzeniem go na rynek, powinien również prawidłowo go wypromować, by klienci z chęcią go kupowali. Oprócz standardowych reklam ważnym elementem jest zatrudnienie ludzi, którzy znają się na handlu i potrafią namówić klientów do zakupu.
Czytaj dalej

Myślących ekonomicznie ludzi w Polsce jest mnóstwo

Myślących ekonomicznie osób w naszym kraju nie ma za mało, a dosłownie przeciwnie - co roku pojawia się ich coraz więcej. Większość z nich startuje bez najmniejszego kapitału ze swoich pieniędzy, ale z wyśmienitym biznes planem, a także znajomością wielu możliwości, na pozyskanie potrzebnych funduszy na rozwinięcie firmy.
Czytaj dalej

Innowacyjne pomysły dla działalności gospodarczych

Faktoring. Usługa mało jeszcze powszechna w Polsce, acz coraz bardziej doceniana przez przedsiębiorców. Faktoring to głównie zapewnienie dużej ilości gotówki w szybkim czasie i bez zbędnych formalności, toteż sposób działania posiada coraz więcej zwolenników. Przede wszystkim, zapewnia firmom środki potrzebne do ich funkcjonowania.
Czytaj dalej

Propozycje banku godne polecenia

Na rynku spostrzega się niemałe zaciekawienie opcjami, jakie oferują banki firmom. Patrząc na pozyskiwanie dotacji unijnych, do dyspozycji mamy niemałą wiedzę oraz ogromne doświadczenie specjalistów. Przemyślane rozwiązania, z jakimi wychodzą obecnie do osób zainteresowanych banki, zapewniają bezpieczeństwo finansów przedsiębiorstwa. Spory wybór szczególnie cenionych możliwości imponuje w najwyższym stopniu. Warto dobierać dla siebie tylko przemyślane opcje, które są na wyciągnięcie ręki.
Czytaj dalej