reklama tagged posts

Doskonałe i ciekawe dekoracje szyb w sklepach

Obecnie trudno jest pozyskać nabywcę i przyciągnąć go do swojego sklepiku. Na przestrzeni lat wielu z nich uodporniło się na zwyczajne metody marketingowe, należy więc poszukać najnowszych metod albo także doskonalić sposoby stare.
Czytaj dalej

Gazetka promocyjna – jak ją należycie zrobić?

Gazetki promocyjne to forma reklamy bardzo chętnie stosowana przez sieci sklepów, bez znaczenia od branży, w jakiej działają. Mogą skorzystać z nich tak samo sklepy kosmetyczne, jak też sklepy budowlane lub markety spożywcze. Dzięki możliwości pokazania różnorodnej oferty produktów oraz skonfrontowaniu wyrobów tego samego rodzaju, gazetki skupiają uwagę klientów i tym samym są dla nich bezapelacyjną pomocą. Jeżeli wybierzemy gazetkę promocyjną, powinniśmy zorientować się, jak właściwie ją zrobić, by pełniła swoją rolę.
Czytaj dalej

Z jakiej przyczyny banery reklamowe są funkcjonalną odmianą reklamy zewnętrznej?

Wśród rozmaitych postaci reklamy zewnętrznej możemy aktualnie wyróżnić plakaty, ulotki, telebimy, banery reklamowe i niemało innych. Każdy z tych typów charakteryzuje się określoną efektywnością w trafianiu do prawdopodobnych Klientów, niemniej jednak nie wolno zaprzeczyć, że banery reklamowe są jedną z najskuteczniejszych odmian reklamy zewnętrznej. Czemu?
Czytaj dalej

Jakim głosem odezwać się do słuchacza, by sprzedać swój artykuł?

Wiele placówek zajmujących się reklamą walczy z problemem wyboru właściwego głosu do spotu. Który brzmiałyby najbardziej prawdziwie? Który z nich namówiłby słuchacza do wzięcia usługi lub do kupienia towaru? Odbiorcy zaufają męskiemu czy kobiecemu głosowi? Przy wybieraniu głosu do spotu bywają to nierzadko zadawane zapytania.
Czytaj dalej