reklama tagged posts

Jakim głosem odezwać się do słuchacza, by sprzedać swój artykuł?

Sporo placówek reklamowych boryka się z trudnością wybrania właściwego głosu do reklamy. Który brzmiałyby najbardziej prawdziwie? Który z nich namówiłby odbiorcę do wzięcia usługi lub do nabycia produktu? Słuchający uwierzą męskiemu czy kobiecemu komentarzowi? Przy wybieraniu głosu do spotu są to często stawiane zapytania.
Czytaj dalej

Najlepsze kampanie reklamowe dla biznesu

Jak powszechnie wiadomo, naprawdę skuteczna reklama jest praktycznie niezbędna dla każdej firmy, która tylko chciałby cieszyć się w stu procentach zadowalającymi dochodami.
Czytaj dalej

Reklama – z jakiego względu bez niej żadna firma nie może funkcjonować oraz w jaki sposób trzeba wybierać kanały promocyjne?

Dzisiejsza gospodarka w Polsce stwarza doskonałe warunki do działania rzeczywiście poważnej konkurencji w zasadzie w każdej branży. Nie można się wobec tego dziwić, że dzisiaj zdecydowanie więcej osób decyduje się na założenie własnej firmy.
Czytaj dalej

Z jakiej przyczyny banery reklamowe są funkcjonalną odmianą reklamy zewnętrznej?

Wśród przeróżnych postaci reklamy zewnętrznej zdołamy teraz wyróżnić plakaty, ulotki, telebimy, banery reklamowe i dużo innych. Każdy z tych rodzajów cechuje się określoną efektywnością w trafianiu do prawdopodobnych Klientów, jednak nie można zaprzeczyć, że banery reklamowe są jedną z najskuteczniejszych odmian reklamy zewnętrznej. Dlaczego?
Czytaj dalej