rynek tagged posts

Badania rynku łatwe i skuteczne jak nigdy wcześniej

Dzisiejszy konkurencyjny rynek powoduje, że w dalszej perspektywie czasu utrzymają się na nim tylko przedsiębiorstwa świadome oczekiwań i potrzeb obecnych oraz potencjalnych klientów. Zalecanym sposobem na poznanie tych potrzeb są wszelkiego rodzaju badania rynku. Wśród najczęściej przeprowadzanych trzeba wymienić między innymi badania: satysfakcji klientów, rozpoznawalności marki, ewaluacji szkoleń, użyteczności stron www.
Czytaj dalej

Możesz otrzymać odszkodowanie za opóźniony lot, gdyż posiadasz takie prawo. Jakie możesz dostać odszkodowanie i na co możesz liczyć?

Opóźnienia lotnicze są zawsze dokuczliwe dla osób, którzy już od kilku godzin oczekują na lotnisku na swój lot. To zawsze jest również stresująca sytuacja, dlatego że większa część osób śpieszy się do pracy czy też jest umówiona z kimś, kto będzie na nich czekać. Dodatkowo już sam lot może również niepokoić. Jeśli lot opóźnia się z winy przewoźnika mamy możliwość starać się indywidualnie o zadośćuczynienia.
Czytaj dalej

Idealne szkolenia z zakresu ISO umożliwią firmom pracować w przyjaźni ze środowiskiem o dużej jakości

Przedsiębiorstwa funkcjonujące w przyjaźni dla atmosfery i ekologii odnoszą ogromny pomyślność w branży, bo zachowują wszystkie normy i funkcjonują na wielkim poziomie i ogromnej jakości. W związku z tym jeżeli potrzebujesz żeby przedsiębiorstwo posiadało sposobność na postęp, działało wydajniej i wzmacniała konkurencyjność na polskim rynku można skorzystać z wyjątkowych kursów.
Czytaj dalej

Dzisiaj wifi marketing i reklama wifi są coraz częściej wykorzystywane przez liczne przedsiębiorstwa

Dzisiaj bogactwo firm na rynku powoduje, iż na co dzień wyszukujemy coraz nowszych i ciekawszych propozycji zarówno z zakresu usług, jak i przeróżnego rodzaju artykułów. Przedsiębiorstwa, które docelowo własną pracę ukierunkowują na stały kontakt z klientem wykorzystują rozmaitego typu narzędzia, które im to zapewniają.
Czytaj dalej