rynek tagged posts

Możesz otrzymać odszkodowanie za opóźniony lot, gdyż posiadasz takie prawo. Jakie możesz dostać odszkodowanie i na co możesz liczyć?

Opóźnienia lotnicze są zawsze dokuczliwe dla osób, którzy już od kilku godzin oczekują na lotnisku na swój wylot. To zawsze jest także stresująca okoliczność, bo większość ludzi śpieszy się do pracy lub jest umówiona z kimś, kto ich odbierze. Ponadto już sam lot może też niepokoić. Jeżeli lot spóźnia się z winy przewoźnika jest możliwość starać się indywidualnie o odszkodowania.
Czytaj dalej

Jeśli interesujesz się równocześnie giełdą papierów wartościowych, jak i nowościami w świecie motoryzacji i paliwa –powinieneś zaczerpnąć odrobinę wiedzy o Giełdzie Gazu.

System gospodarczy samochodowy w Polsce osiąga własne apogeum. Pokazuje się dużo udogodnień. Wciąż proponują na zbyt nowe egzemplarze samochodów, a razem z takimi zmodernizowane technologie. Wraz z posuwającym się w przód przedsiębiorstwem motoryzacyjnym, idzie rozrost przedsiębiorstwa paliwowego. Użytkownicy dróg oraz właściciele marek logistycznych bywają czujni przez cały czas i pilnują wszelkich zmian w kosztach benzyny.
Czytaj dalej

Pomysł na działalność – budowa produkcyjnych hal pod wynajem

O ile szukasz pomysłu na biznes, chcesz ulokować kapitał w ciekawy sposób oraz boisz się ryzyka - ten artykuł z całą pewnością powstał dla Ciebie. Napisałem go z myślą o ludziach, którzy dysponując odpowiednimi środkami szukają pomysłu na inwestycje ze znaczną stopą zwrotu, pewnego a także sprawdzonego w innych państwach Unii Europejskiej. Mam dla nich wyjście - postawienie hali produkcyjnej pod najem.
Czytaj dalej

Budowanie hal przemysłowych

Chyba nigdy nie myśleliście jak działa branża zajmująca się halami przemysłowymi. Wszędzie wokół można znaleźć tego typu budowle, a budowa hal wymaga ogromnego doświadczenia i niezawodnych rozwiązań, żeby zapewnić najlepszą jakość i bezpieczeństwo. Na tym rynku istnieje duża konkurencja, ale przy decyzji odnośnie firmy budowlanej nie tylko strona finansowa ma znaczenie. Bardzo istotne są normy budowlane, gdyż takiego rodzaju konstrukcje muszą spełniać szereg warunków bezpieczeństwa.
Czytaj dalej