rynek tagged posts

Jakiego rodzaju start-up ma dziś największe możliwości na powodzenie?

Nie da się ukryć faktu, że obiektywnie spora część naszego społeczeństwa jest obecnie zatrudniona ramach umowy o pracę. Jest to dla nas normalna postać zatrudnienia, jaka pozwala nam uzyskiwać konieczny do spełniania własnych potrzeb dochód finansowy.
Czytaj dalej

Jeśli interesujesz się równocześnie giełdą papierów wartościowych, jak i nowościami w świecie motoryzacji i paliwa –powinieneś zaczerpnąć odrobinę wiedzy o Giełdzie Gazu.

Rynek samochodowy w naszym kraju zdobywa swoje maximum. Pojawia się dużo możliwości. Ciągle proponują do sprzedaży nowoczesne egzemplarze aut, a razem z takimi zmodernizowane mechanizacje. Wraz z posuwającym się do przodu przedsiębiorstwem motoryzacyjnym, idzie rozwój wytworu paliwowego. Użytkownicy dróg oraz kierownicy marek transportowych bywają wrażliwi przez całą dobę i pilnują jakichkolwiek zmian w kosztach paliwa.
Czytaj dalej

Badania rynku łatwe i skuteczne jak nigdy wcześniej

Dzisiejszy konkurencyjny rynek powoduje, że w dalszej perspektywie czasu utrzymają się na nim tylko przedsiębiorstwa świadome oczekiwań i potrzeb obecnych oraz potencjalnych klientów. Zalecanym sposobem na poznanie tych potrzeb są wszelkiego rodzaju badania rynku. Wśród najczęściej przeprowadzanych trzeba wymienić między innymi badania: satysfakcji klientów, rozpoznawalności marki, ewaluacji szkoleń, użyteczności stron www.
Czytaj dalej

Możesz otrzymać odszkodowanie za opóźniony lot, gdyż posiadasz takie prawo. Jakie możesz dostać odszkodowanie i na co możesz liczyć?

Opóźnienia lotnicze są zawsze dokuczliwe dla osób, którzy już od kilku godzin oczekują na lotnisku na swój lot. To zawsze jest również stresująca sytuacja, dlatego że większa część osób śpieszy się do pracy czy też jest umówiona z kimś, kto będzie na nich czekać. Dodatkowo już sam lot może również niepokoić. Jeśli lot opóźnia się z winy przewoźnika mamy możliwość starać się indywidualnie o zadośćuczynienia.
Czytaj dalej