Sąd tagged posts

Licytacje komornicze cieszą się sporym zainteresowaniem

Kiedy nie zwracamy kredytu, jaki wzięliśmy, to musimy się liczyć z tym, że nasz dług będzie systematycznie, z dnia na dzień powiększać się, a wtenczas skończy się miłe traktowanie oraz nasz kredytodawca zacznie się upominać o swoją należność. Wówczas do działania przystąpi komornik, który przeważnie najpierw proponuje nam propozycję pomocy oraz ewentualność zwrócenia wszystkiego w mniejszych, ale częstszych ratach.
Czytaj dalej

Wspaniałą opinią raduje się kancelaria radcy prawnego Rzeszów taką ma

Czy alimenty Rzeszów pomoże nam uzyskać?

Czasem dzieje się tak, że dwoje ludzi się oddala od siebie, lecz pozostaje jeszcze dziecko, którym trzeba się w właściwy sposób zająć, i które zostaje przy jednym z rodziców.
Czytaj dalej

Jakie informacje możemy uzyskać od pracowników informacji telefonicznej?

Dziś poradę można otrzymać w różnorodnych kwestiach i naprawdę z wszelkich źródeł. Nieważne czy jesteśmy osobami poszkodowanymi w wypadku, czy petent nie zapłacił nam za usługi.
Czytaj dalej

Kto może zgłosić upadłość konsumencką, czyli jakie warunki trzeba spełniać, by nasze długi zostały umorzone?

Każdy z nas natrafił kiedyś na swojej drodze problemy finansowe i za wszelką cenę próbował ten kryzys zażegnać. Większości skupionym na swoim celu jednostkom udaje się zwalczyć i stanąć na nogi, ale niestety nie wszystkim. Przyczyn takiej bezradności jest naprawdę mnóstwo i to właśnie takim ludziom ma pomagać upadłość konsumencka.
Czytaj dalej