Sąd tagged posts

Masz kłopoty z prawem? Zdecydowanie dobrym pomysłem jest powierzenie ich w ręce profesjonalisty!

W dzisiejszych czasach połapanie się we wszelkich zawiłościach polskiego prawa z pewnością nie jest łatwe, nawet dla fachowców. Właściwie każdego dnia ukazują się nowelizacje istniejących ustaw czy nowe rozwiązania - jak się w tym wszystkim połapać?


Powinieneś powierzyć swój problem w ręce profesjonalistów
Czytaj dalej

Radca prawny przyjmuje w kancelarii

W dzisiejszych czasach bez sensu samodzielnie zajmować się prawnymi aspektami bez względu na to, w jakiej dziedzinie się poruszamy. Najistotniejsze to mieć odpowiednich ludzi wokół siebie, profesjonalistów, którzy rozumieją, co i jak.
Czytaj dalej

Kiedy zdarza nam się szukać pomocy prawnej? Do jakich osób w tej sytuacji możemy się zwrócić?

Potrzeba skorzystania z usług osoby znającej się na prawie, może zdarzyć się każdemu. Sytuacje zdarzają się różne. Niektóre z naszej winy, inne z kolei z potrzeby wywalczenia swoich praw w sądzie. W przypadku innych sytuacji natomiast, z pomocy prawnej korzystają na co dzień firmy. Co może dać nam tego typu pomoc? Jakie są z niej korzyści?
Czytaj dalej

Kto może zgłosić upadłość konsumencką, czyli jakie warunki trzeba spełniać, by nasze długi zostały umorzone?

Każdy z nas znalazł się kiedyś w trudnej sytuacji finansowej i za wszelką cenę próbował wyjść z owego dołka. Większości nieustępliwym jednostkom udaje się przezwyciężyć i wyjść obronną ręką, ale niestety nie każdemu. Przyczyn takiej bezradności jest naprawdę wiele i to właśnie dla takich ludzi stworzone została upadłość konsumencka.
Czytaj dalej