Sąd tagged posts

Radca prawny przyjmuje w kancelarii

W dzisiejszych czasach nie ma sensu samodzielnie zajmować się prawnymi aspektami bez znaczenia, w jakiej branży się poruszamy. Najistotniejsze to posiadać odpowiednich ludzi wokół siebie, profesjonalistów, którzy wiedzą, co i jak.
Czytaj dalej

W których sytuacjach powinniśmy udać się do radcy prawnego? Szybki poradnik dla wszystkich z nas

Nie należy znać się dobrze na wszystkim. Jeżeli zepsuje nam się auto, wybieramy się do warsztatu samochodowego. W przypadku, kiedy pralka zaczyna szwankować wzywamy specjalistę. Analogiczna reguła powinna obowiązywać, gdy chodzi o aspekty prawne. Konsultacje z radcą prawnym mogą nas uchronić przed wieloma późniejszymi problemami. Kiedy powinniśmy udać się do radcy prawnego?
Czytaj dalej

Kiedy obowiązkowa jest pomoc komornika? W jakich okolicznościach warto się do niego zgłosić?

Sądowi komornicy to funkcjonariusze publiczni, którzy działają w rejonowych sądach. Dzięki takiej funkcji oferują efektywną prawną ochronę w zgodzie z prawem karnymi.
Czytaj dalej

Licytacje komornicze cieszą się sporym zainteresowaniem

Jeśli nie spłacamy długu, który wzięliśmy, to powinniśmy się liczyć z tym, że nasz dług będzie ciągle, z dnia na dzień powiększać się, a wtenczas zakończy się miłe traktowanie i nasz kredytodawca rozpocznie się dopominać o własną należność. Wówczas do działania przystąpi komornik, który przeważnie najpierw przedstawi nam propozycję pomocy i możliwość zwrócenia wszystkiego w mniejszych, ale częstszych ratach.
Czytaj dalej