Spółka Partnerska Adwokacka Lexperts – wszechstronne porady adwokackie.

Kancelaria Adwokacka Lexperts jest spółką utworzoną dzięki zaangażowaniu trzech adwokatów, którzy dążąc do efektywniejszego i wszechstronnego zapewnienia obsługi swoich klientów postanowili złączyć siły i stworzyć własną firmę.

Celem naszej firmy na rynku usług prawniczych jest przede wszystkim kompleksowa obsługa przedsiębiorców, pomimo tego pracujemy także na rzecz osób fizycznych. Prowadzimy również doradztwo w dziedzinie prawa podatkowego – lexperts.pl/specjalizacje/prawo-podatkowe/Spółka zapewni Państwu sprawną, kompleksową obsługę prawną oraz kompleksową reprezentację przed sądami powszechnymi, organami administracji oraz sądami polubownymi.

Klientom indywidualnym szukającym porady na temat alimenty warszawa dajemy gwarancję pomocy.

Ponadto udzielamy pomocy prawnej w temacie negocjacji, opiniowania i sporządzania pism, umów czy ugód. Udzielamy także szkoleń z zakresu prawa gospodarczego i podatkowego. Udzielamy także pojedynczych, doraźnych porad prawnych oraz udzielamy uwag w tworzeniu pism do sądów i urzędów. Każdy adwokat i radca prawny pracujący w naszej kancelarii prawnej jest do Państwa pomocy.

Szukasz: adwokata? Nasza spółka to gwarancja kompleksowo udzielonej usługi.

Główną siedzibą kancelarii jest Wrocław, biura zarządu Trzebnica, jednakże obszarem działania obejmujemy całą Polskę. Podejmujemy współpracę z adwokatami i radcami prawnymi m.in. w mieście Kraków, http://lexperts.pl/ Zapraszamy !