sprzedaż tagged posts

Kserokopiarka do serwisu

Istnieje parę przyrządów, które są niezastąpione w działalności każdego biura. Gdybyśmy mieli zrobić bilans najważniejszych pomocy w biurze, na pewno na głównym miejscu znalazłby się PC. A na kolejnym miejscu stanęłaby się bezdyskusyjnie kserokopiarka. Sprzęt ten właściwie całe dnie jest w użyciu w statystycznym biurze, dlatego warto zadbać o fachowy serwis.
Czytaj dalej

W jaki sposób sprawnie prowadzić firmę przy użyciu specjalistycznych programów

Nie da się obecnie nowocześnie zarządzać swoją firmą bez informatycznego wsparcia. I chodzi to zarówno o sprawy sieciowe, komputery i serwery, ale również o odpowiednie oprogramowanie, które będzie obsługiwać wszystkie ważne procesy w firmie. Jednymi z najważniejszych programów, których używa coraz więcej przedsiębiorstw, są zaawansowane systemy do zarządzania przedsiębiorstwem, znane też inaczej jako programy ERP.
Czytaj dalej

Jeżeli planujesz przyjąć do pracy pracownika z Ukrainy, pozyskaj sobie dobre zaplecze!

W ciągu ostatnich miesięcy obserwuje się w Polsce spory wzrost napływu ludności z Ukrainy. Z pewnością wiąże się to z sytuacją dyplomatyczną w tym państwie, a także z dążeniami szczególnie młodzieży do poprawienia swego życia.


Ludzie z Ukrainy są dla nas całkiem znaczną konkurencją w poszukiwaniu pracy.
Czytaj dalej

Wycena marki, a wycena udziałów w spółce – a więc, w jaki sposób obliczyć wartość elementów naszej firmy

Czym dokładnie bywa Marka oraz jak ją wycenić? A co z udziały? Co to bywają oraz w jaki metodę wycenić tych rzeczy bilans? Czy jest to proste - czy też może wręcz przeciwnie? Na każde spośród tych pytanka oraz jeszcze więcej odnajdziesz odpowiedzi wewnątrz naszego nowiutkiego artykułu!


Czym jest marka? Bywa to słowna albo graficzna kombinacja, dzięki której naznaczamy nasze oferowane usługi, albo produkty.
Czytaj dalej