sprzedaż tagged posts

Wycena marki, a wycena udziałów w spółce – a więc, w jaki sposób obliczyć wartość elementów naszej firmy

Czym dokładnie bywa Marka i w jaki sposób ją wycenić? A udziały? Co to są i w jaki metodę wycenić tych rzeczy bilans? Czy jest to łatwe - czy może wręcz przeciwnie? Na każde spośród tych pytanka oraz jeszcze bardziej dużo wynajdziesz odpowiedzi wewnątrz naszego nowiutkiego artykułu!


Co to dokładnie jest marka? Jest to słowna lub graficzna kombinacja, dzięki której oznaczamy nasze własne oferowane usługi, lub produkty.
Czytaj dalej

Jeżeli planujesz przyjąć do pracy pracownika z Ukrainy, pozyskaj sobie dobre zaplecze!

W ciągu zeszłych miesięcy obserwuje się w Polsce istotny wzrost imigracji z Ukrainy. Bez wątpienia wiąże się to z sytuacją dyplomatyczną w tym państwie, a także z dążeniami zwłaszcza młodych ludzi do udoskonalenia swego życia.


Ukraińcy są dla nas dość znaczną konkurencją w poszukiwaniu pracy.
Czytaj dalej

Zdecyduj się na wycenę własnego przedsiębiorstwa, a na pewno nie będziesz tego żałował

Jeżeli od wielu lat prowadzisz prywatne przedsiębiorstwo to warto wiedzieć ile ono tak de facto w chwili obecnej jest warte. Wiadomym jest, że osobiście nie możemy tego określić, jednak fachowcy z tej branży na pewno z chęcią nam pomogą. Musimy znaleźć natomiast rzetelnego rzeczoznawcę, który absorbuje się tym tematem już od dawna. Po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła wycena przedsiębiorstw bezsprzecznie wyświetlą nam się strony na których wytłumaczone jest to pojęcie oraz namiary na profesjonalistów, którzy oferują świadczenia w tym zakresie.
Czytaj dalej

Z jakich powodów wykonuje się audyty w przedsiębiorstwach, rola szkoleń dla audytorów.

Każda firma w pewnych okolicznościach może potrzebować odpowiedniej oceny swojej finansowej kondycji lub stanu zmian, które zostały przeprowadzone. W licznych przypadkach tego typu kontrole i weryfikacje będą przeprowadzane przez osoby pracujące w firmie, jeżeli wykona się je porządnie, to mogą zostać wykorzystane dalej.
Czytaj dalej