sprzedaż tagged posts

Treść statutu dostosowana do specyfiki działalności

Jedną z największych zalet serwisów i sklepów online jest ich komfort, a także możliwość dokonania sprawunków w sposób szybki i łatwy, lecz przed wszystkim pewny.
Czytaj dalej

SAP – niezwykle przydatny system, którego zastosowanie w przedsiębiorstwie wpłynie na poprawę jego funkcjonowania

Każdemu przedsiębiorstwu zależy na tym, aby mogło bezproblemowo funkcjonować oraz liczyć na nieustany rozwój i zyski. Aby jednak tak się stało trzeba przede wszystkim odpowiedniej organizacji w firmie oraz zarządzania, które pozwoli na wykrywanie błędów i skuteczne reagowanie w sytuacjach, problematycznych. Ponadto konieczne jest całościowe patrzenie na firmę i umożliwienie wszystkim działom stałej, dogodnej współpracy, wymianę danych oraz wspólne znajdywanie rozwiązań.
Czytaj dalej

Wycena marki, a wycena udziałów w spółce – a więc, w jaki sposób obliczyć wartość elementów naszej firmy

Co to bywa Marka oraz jak ją wycenić? A udziały? Co to są a także w jaki metodę wycenić tych rzeczy bilans? Czy bywa to łatwe - czy może wręcz przeciwnie? Na każde spośród tych pytania oraz jeszcze bardziej dużo odnajdziesz odpowiedzi w środku naszego nowego artykułu!


Co to dokładnie bywa marka? Bywa to słowna albo graficzna kombinacja, dzięki której naznaczamy nasze oferowane usługi, lub produkty.
Czytaj dalej

Dlaczego najlepiej wykorzystać gadżety reklamowe do promowania firmy? Co dzięki temu jesteśmy w stanie zyskać?

Gadżety w czynnościach wspierających sprzedaż możemy wykorzystywać w charakterze krótkookresowym, co sprawia, że jesteśmy w stanie zwiększać sprzedaż produktów. Uniwersalność i znaczny asortyment dostępnych gadżetów powoduje, że można je zastosować w promocji sprzedaży z ukierunkowaniem na różnorakich adresatów.
Czytaj dalej