sprzedaż tagged posts

Wycena marki, a wycena udziałów w spółce – a więc, w jaki sposób obliczyć wartość elementów naszej firmy

Czym dokładnie jest Marka oraz jak ją wycenić? A udziały? Co to bywają a także w jaki metodę wycenić tych rzeczy bilans? Czy jest to proste - czy może wręcz przeciwnie? Na te wszystkie pytanka oraz jeszcze więcej odnajdziesz odpowiedzi wewnątrz naszego nowiutkiego artykułu!


Czym bywa marka? Bywa to słowna lub graficzna kombinacja, dzięki której to naznaczamy nasze własne oferowane usługi, lub produkty.
Czytaj dalej

Budżetowanie, analizy oraz raportowanie w każdejsprawnejprzedsiębiorstwie.

Receptą na sukces każdej firmy, jest skuteczne zarządzanie jej działaniem. Wymaga to klarownego postawienia celów i dązenie do ich realizacji. Możliwość spełniania celów każdej firmy weryfikuje otoczenie czyli rynek. Stawia to przed zarządem firmy konieczność stałej obserwacji przeobrażającego się otoczenia rynkowego firmy i aktywnej reakcji na te zmiany. Im szybsza i trafniejsza reakcja – tym bardziej imponujący efekt i skonsolidowania pozycji firmy na rynku.
Czytaj dalej

Jeżeli planujesz przyjąć do pracy pracownika z Ukrainy, pozyskaj sobie dobre zaplecze!

W trakcie zeszłych kilku miesięcy zauważa się w naszym kraju znaczny przyrost imigracji z Ukrainy. Na pewno ma to związek z kondycją dyplomatyczną w tym państwie, a także z zabieganiami szczególnie młodych ludzi do poprawienia swojego życia.


Ukraińcy są dla nas dość dużą konkurencją na rynku pracy.
Czytaj dalej

Mieszkania w Warszawie a dobry poziom

Jeśli chodzi o mieszkanie Warszawa jest w stanie dobrać propozycję dopasowaną do żądań każdego. Stolica oferuje sprzyjające warunki i przyzwoitą lokalizację mieszkań. Począwszy od wielodzietnych rodzin, poprzez te małe, aż do studentów, którzy częściej wybierają możliwość wynajmu mieszkania Warszawa stawia przed klientem szerokie możliwości.
Czytaj dalej