sprzedaż tagged posts

Jakimi metodami nowocześnie zarządzać firmą przy wykorzystaniu specjalistycznego oprogramowania

Nie da się obecnie w nowoczesny sposób prowadzić swojej firmy bez informatycznego wsparcia. I chodzi to zarówno o infrastrukturę sieciową, serwery i sprzęt, ale również o odpowiednie oprogramowanie, które będzie obsługiwać wszystkie ważne procesy w firmie. Jednymi z najbardziej istotnych programów, jakich używa coraz więcej przedsiębiorstw, są zaawansowane systemy do zarządzania przedsiębiorstwem, znane też inaczej jako systemy ERP.
Czytaj dalej

Czym charakteryzuje się skuteczna reklama

Czy kiedy idziemy do sklepu, kupujemy produkt czy może obietnicę jego otrzymania? Pytanie retoryczne? Nie do końca, przynajmniej gdy realizujesz kampanię reklamową w polskich mediach!
Czytaj dalej

Z jakich powodów wykonuje się audyty w przedsiębiorstwach, rola szkoleń dla audytorów.

Chyba każda firma w niektórych sytuacjach może potrzebować odpowiedniej oceny swojej finansowej kondycji albo stanu przeprowadzanych zmian. W większości przypadków takie weryfikacje i kontrole przeprowadzane są przez osoby pracujące w firmie, jeżeli przeprowadzi się je rzetelnie, to mogą zostać dalej wykorzystane.
Czytaj dalej

Na co odnieść uwagę przy planowaniu szkolenia w firmie?

Nie da się zanegować faktu, że każda firma, która obecnie działa na szeroko rozumianym rynku usług czy towarów ma za zadanie wytwarzać jak najogromniejsze przychody. Urzeczywistnienie tymczasem w praktyce takiego postulatu w żadnym razie nie jest łatwe. Właścicielom wydaje się, że wyłączne doskonalenie sprzedawanego produktu czy usługi będzie wymogiem wystarczającym do osiągnięcia przez nich sukcesu.
Czytaj dalej