system tagged posts

Podstawowe wiadomości o systemach BI, jak duże ma ono możliwości w analizowaniu ogromnej ilości danych.

Współczesne narzędzia do prowadzenia firmy dostarczają coraz większą ilość informacji, są one doskonałym materiałem do tego, aby je w jakiś sposób przetwarzać i w oparciu o nie podejmować decyzje. Obecnie we wszystkich chyba dużych firmach funkcjonują jakieś systemy ERP, w których na bieżąco rejestruje się wszystkie operacje gospodarcze, będą one także umożliwiać mnóstwo analiz i zestawień.
Czytaj dalej

Starsze, chorujące i dodatkowo samotne osoby nie mają łatwego życia.

Emerytury nie są wysokie, często starczają tylko na nierozrzutne życie i lekarstwa, a niekiedy nawet i na to brakuje pieniędzy.


Niemłody, leczący się na wiele chorób człowiek, który nie ma pomocy w rodzinie jest przymuszony samemu radzić sobie nie jedynie z chorobami, lecz także i ze wszystkimi przeciwnościami życia.
Czytaj dalej

Który kierunek studiów jest obecnie niezwykle ceniony w Polsce?

Czy wiesz, który kierunek szkoły wyższej jest aktualnie jednym z najbardziej popularnych? Dotyczy on niezwykle prestiżowego w Polsce zawodu - prawnika. Trzeba jednak stwierdzić, że to bardzo rozbudowana dziedzina nauki, dlatego rozróżnia się na swoje specjalizacje.
Czytaj dalej

Na czym polega prawo karne skarbowe? O jakich kwestiach mówi? Jakiego rodzaju są jego postanowienia?

prawo karne skarbowe to dość specjalna część prawa karnego, która zawiera najbardziej istotne przepisy, jakie odnoszą się do unormowania odpowiedzialności osób fizycznych za popełnione przestępstwa, jak również skarbowe wykroczenia.
Czytaj dalej