system tagged posts

Który kierunek studiów jest obecnie niezwykle ceniony w Polsce?

Czy wiesz, który kierunek szkoły wyższej jest aktualnie jednym z najbardziej popularnych? Dotyczy on niezwykle prestiżowego w Polsce zawodu - prawnika. Trzeba jednak stwierdzić, że to bardzo rozbudowana dziedzina nauki, dlatego rozróżnia się na swoje specjalizacje.
Czytaj dalej

Na czym polega prawo karne skarbowe? O jakich kwestiach mówi? Jakiego rodzaju są jego postanowienia?

prawo karne skarbowe to dość specjalna część prawa karnego, która zawiera najbardziej istotne przepisy, jakie odnoszą się do unormowania odpowiedzialności osób fizycznych za popełnione przestępstwa, jak również skarbowe wykroczenia.
Czytaj dalej

Tablety dla biznesu

Przedstawiamy najwyższej jakości tablety. Nasza oferta jest bardzo okazała i dostosowana do wymagań każdego użytkownika. Bogaty wybór uprości fachowe opisanie zagadnienia i wiedza na temat sprzętu oraz opinie i testy produktów dostępne na stronie.
Czytaj dalej

Kontrola urzędowa normy ISO 9001:2015 – streszczenie zmian. Czy cokolwiek się odmieniło?

W tej chwili po raz czwarty osiągana jest rewizja normy ISO 9001, na zgodność z którą certyfikowanych jest powyżej 1,1 mln organizacji na całym świecie. W Polsce w posiadaniu certyfikatu ISO 9001 jest aż 10 110 tys. organizacji. Od roku 2012 internacjonalny Komitet Techniczny pracuje nad następną, całościową rewizją kanonu.
Czytaj dalej