szkolenia tagged posts

Jak sprawdzać ile godzin kierowca jechał

Sprawdzanie czasu pracy kierowcy nie było do tej pory łatwe. Prawda była taka, że kierowcy kursowali dużo więcej godzin aniżeli powinni w ciągu doby, bo woleli szybciej się wyrobić z zakończeniem zlecenia.
Czytaj dalej

Jakie ważne tematy poruszają kursy bhp?

Szkolenia bhp są niezwykle ważnym elementem działania firmy. Poruszają znaczące tematy, o jakich każdy pracownik powinien zdawać sobie sprawę, by móc bezpiecznie realizować swoje obowiązki. Z tego powodu zanim zaczniesz szukać szkolenia bhp w Katowicach, zorientuj się, jakie kwestie będą na nich poruszone.
Czytaj dalej

W jaki sposób powiększać wiedzę biznesową?

Czy zarządzanie prowadzoną przez siebie działalnością gospodarczą należy do łatwych? No cóż, irytująca papierkologia, nieustanne użeranie się z klientami, nieopłaconymi w terminie fakturami, z pewnością umieją mocno zdenerwować, na długi czas najzwyczajniej wyprowadzić z życiowej harmonii.
Czytaj dalej

Bezpieczeństwo w rozmaitych miejscach pracy

W różnorodnych miejscach pracy, w szczególności tam, gdzie pracuje się fizycznie, sporą uwagę zwraca się na kwestie bezpieczeństwa ludzi. Jest to kwestia szczególnie ważna, ponieważ dotyka bezpośrednio ludzkiego zdrowia i życia.
Czytaj dalej